Ντε Χέα: «Κοιμόντουσαν οι αμυντικοί»!

Η Αθλέτικ Μπιλμπάο επικράτησε της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με 3-2 στο «Όλντ Τράφορντ» για το Europa League, με τον πορτιέρο των «κόκκινων διάβολων», Νταβίντ Ντε Χέα, να χαρακτηρίζει την άμυνα της ομάδας του… κοιμισμένη!

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ παρουσίασε πολλά αμυντικά κενά στην αναμέτρηση με τους Βάσκους και ειδικά στο τρίτο γκολ που πέτυχε η Μπιλμπάο, ο Ίκερ Μουνιάιν έτρεξε όλο το γήπεδο ανενόχλητος, με τον Ράφαλ να… κάθεται κυριολεκτικά στάσιμος!

«Στο τρίτο γκολ της Αθλέτικ που πέτυχε ο Μουνιάιν, η άμυνα… κοιμόταν. Ο Ραφαέλ κοιμόταν! Μερικοί από τους συμπαίκτες μου μπήκαν νυσταγμένοι στον αγωνιστικό χώρο. Παίξαμε άσχημα και η Αθλέτικ μας νίκησε εύκολα», τόνισε ο τερματοφύλακας της Γιουνάιτεντ.

Σιλά: «Η νίκη είναι που μετράει»
Αυτά είπε για Γκριν, Χάκετ, Λοτσέσκι ο Σφαιρόπουλος
Ντούσαν Ίβκοβιτς: Σοφός για λάθος λόγο...
LIVE CHAT: Οι αγώνες της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας
Είδηση - «βόμβα»: Αλλάζουν τα όρια ταχύτητας στις Εθνικές Οδούς!
Νέες σοκαριστικές λεπτομέρειες: Οι οδηγίες του GPS προκάλεσαν το πολύνεκρο τροχαίο στη Θεσσαλονίκη;
Σεισμός Μεξικό: Δεκάδες νεκροί και εγκλωβισμένοι σε φλεγόμενα κτήρια (pics+vid)
Ανείπωτη τραγωδία: Νεκροί τρεις νέοι σε τροχαίο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης