Euro 2020: Ο Κάλαιτζιτς μείωσε σε 2-1, δέχθηκε γκολ η Ιταλία μετά από 1.169 λεπτά (video)

Euro 2020: Ο Κάλαιτζιτς μείωσε για την Αυστρία σε 2-1.

Ο Κάλαιζιτς μείωσε σε 2-1 στο 114' για την Αυστρία, αλλά δεν κατάφερε να κάνει κάτι περισσότερο να πάει το ματς στα πέναλτι.

Η Ιταλία κράτησε τη νίκη και πήρε την πρόκριση στα προημιτελικά, όπου θα περιμένει τον νικητή του ζευγαριού Βέλγιο-Πορτογαλία, ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι η ομάδα του Ρομπέρτο Μαντσίνι δέχθηκε γκολ έπειτα από 1.169 αγωνιστικά λεπτά!

Δείτε το 2-1

Διαβάστε όλες τις ειδήσεις του Euro 2020

Διαβάστε όλη την επικαιρότητα στο Onsports

Μεταγραφές, Αναντολού Εφές: Μόνιμος… κάτοικος Κωνσταντινούπολης ο Λάρκιν (video)
Παναθηναϊκός AKTOR: Παράνοια… μέχρι τέλους στον κόσμο της ομάδας
Κατάταξη UEFA: «Ζωντανές» ελπίδες για την 15η θέση μετά το θρίαμβο του Ολυμπιακού
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Ελπίδες για Προολυμπιακό μετά τον αποκλεισμό των Μπακς