Live Chat Ριέκα - ΠΑΟΚ 0-2 (τελικό)

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στη Ριέκα και τον ΠΑΟΚ για το UEFA Europa Conference League

Με στόχο την πρόκριση ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει σήμερα τη Ριέκα στην Κροατία στις 21:00.

Ο «Δικέφαλος του Βορρά» στο πρώτο παιχνίδι στην Τούμπα αν και έχασε αρκετές ευκαιρίες χρειάστηκε ένα αυτογκόλ στο τέλος για να μπορέσει ισοφαρίσει σε 1-1.

Έτσι μετά και το αποτέλεσμα αυτό και με τον κανονισμό των εκτός έδρας γκολ να είναι σε ισχύ το σημερινό παιχνίδι έχει αποκτήσει έναν χαρακτήρα τελικού καθώς το πρώτο ματς ουσιαστικά και το σκορ του ουσιαστικά δεν θα παίξει ρόλο.

Ο Ραζβάν Λουτσέσκου χθες θέλοντας να δείξει το πόσο σημαντικό είναι το παιχνίδι και η πρόκριση για την ομάδα του, ανέφερε «ότι αυτός και οι παίκτες του θα πεθάνουν για την πρόκριση».