LIVE, Champions League: Η τελευταία αγωνιστική - Κρίνονται 2 εισιτήρια | Βίντεο με γκολ και φάσεις

Champions League: Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη των αγώνων της 6ης και τελευταίας αγωνιστικής και δείτε βίντεο με γκολ και φάσεις.

Ολοκληρώνεται απόψε (13/12) η φάση των ομίλων του Champions League.

Την Τρίτη (12/12), η τρομερή Κοπεγχάγη νίκησε (1-0) και τη Γαλατασαράι, προκρίθηκε στους «16» κι άφησε εκτός Ευρώπης τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ που ηττήθηκε (1-0) και από την Μπάγερν Μονάχου στο Ολντ Τράφορντ.

Όσον αφορά στο αποψινό πρόγραμμα, ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις Ντόρτμουντ – Παρί Σεν Ζερμέν και Νιούκαστλ – Μίλαν, για τον 6ο όμιλο.

22:00

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΕΔΩ LIVE ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGUECHAMPIONS LEAGUE

Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη