Μπάγερν Μονάχου - Γιουβέντους: Το γκολ του Μίλερ (videο)

Το… φιλί της ζωής έδωσε στους Βαυαρούς ο Τόμας Μίλερ με το γκολ που πέτυχε στο 91ο λεπτό του επαναληπτικού με τους Ιταλούς.

Οι γηπεδούχοι αναζητούσαν το τέρμα που θα τους έστελνε στην παράταση και τα κατάφεραν στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, όταν ο Κομάν έκανε τη σέντρα από τα δεξιά και ο δυναμικός φορ στο δεύτερο δοκάρι, χωρίς αντίπαλο, με δυνατή κεφαλιά, νίκησε τον Μπουφόν για το 2-2, στέλνοντας το ματς στην παράταση.

Δείτε το γκολ του…

Bayern Munich 2-2 Juventus # Muller

Bayern Munich 2-2 Juventus # Muller Exclusive Live Sports HD

Posted by Live Sports HD on Wednesday, 16 March 2016

Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι και τη Μαρία Σάκκαρη
Με... Super Χίροου το Μαϊάμι «λύγισε» τους Σέλτικς κι έκανε το break στη Βοστώνη
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: «Τελικός» για την ισοφάριση στο ΟΑΚΑ - Η ώρα και το κανάλι