ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός 0-2: Τα επίσημα highlights (video)

Σημαντικό «διπλό» πανηγύρισαν οι «ερυθρόλευκοι» στους «Ζωσιμάδες».

Οι παίκτες του Πάουλο Μπέντο έφυγαν με το «τρίποντο» 2-0 από την πρωτεύουσα της Ηπείρου, χάρις στα τέρματα των Καρντόσο και Σεμπά. Οι γηπεδούχοι έμειναν με παίκτη λιγότερο από το 41ο λεπτό, μετά την αποβολή του Λίλα με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

Ο Όσκαρ Καρντόσο ήταν αυτός που άνοιξε το σκορ στο 68’ με προβολή, έπειτα από την σέντρα του Σεμπά, ενώ ο Βραζιλιάνος ήταν αυτός που στις καθυστερήσεις «κλείδωσε» το «τρίποντο» για τους Πειραιώτες.

Δείτε από το Onsports TV τα τέρματα και τις καλύτερες στιγμές του ματς, όπως μεταδόθηκε από τη Nova…

Παναθηναϊκός AKTOR: Παράνοια… μέχρι τέλους στον κόσμο της ομάδας
Κατάταξη UEFA: «Ζωντανές» ελπίδες για την 15η θέση μετά το θρίαμβο του Ολυμπιακού
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Ελπίδες για Προολυμπιακό μετά τον αποκλεισμό των Μπακς
Παναθηναϊκός: Νέα δεδομένα με Ιωαννίδη - Νέο συμβόλαιο και επιστροφή Λάτσιο