Βέροια - Παναθηναϊκός 1-1: Τα επίσημα highlights (video)

Σοκ… στο τέλος για τους «πράσινους» μια και η «Βασίλισσα του Βορρά» πήρε την ισοπαλία 1-1.

Ο Παναθηναϊκός άνοιξε το σκορ με τον Μάρκους Μπεργκ στο 13ο λεπτό και στην συνέχεια, έχασε πολλές ευκαιρίες για να πετύχει και δεύτερο τέρμα και να φτάσει ακόμα πιο κοντά στη νίκη. Πάντως, σημαντικό… μερίδιο είχε και ο Λόπεθ, καθώς κράτησε «ζωντανή» την ομάδα του με τις επεμβάσεις του. Μάλιστα, στο 88’ ο Μπαλάφας με δυνατό σουτ, διαμόρφωσε το τελικό 1-1.

Δείτε από το Onsports TV τα γκολ και τα τέρματα του αγώνα, όπως μεταδόθηκε από τη Nova…

Επαφές της Τσέλσι με Έβερτον για Πίκφορντ!
Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό