Τα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων της Κυριακής (16/10)

Το «διπλό» του Ολυμπιακού στη Νέα Σμύρνη με τις φωνές των γηπεδούχων για την διαιτησία, κυριαρχούν στα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων της Κυριακής (16/10).

Οι Πειραιώτες πήραν τη νίκη 2-0 στην Πλατεία, ωστόσο, οι άνθρωποι του Ιστορικού έχουν σημαντικά παράπονα για μερικές υποδείξεις από τον Λαμπρόπουλο και τους βοηθούς του.

Παράλληλα, σημαντικό… κομμάτι «πιάνει» η «μάχη» του Παναθηναϊκού με την Ξάνθη, όπου στόχος είναι η νίκη και η επιστροφή στην πρώτη θέση της βαθμολογίας, αλλά και η νίκη της ΑΕΚ στην Stoiximan.gr Basket League.

Δείτε τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων

Δείτε τα πρωτοσέλιδα των πολιτικών εφημερίδων

Επαφές της Τσέλσι με Έβερτον για Πίκφορντ!
Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό