Δάφνη Π.Φαλήρου–Βοτανικός 1-0

Με πρωταγωνιστή τον Ντερβισάι, η Δάφνη Π. Φαλήρου επικράτησε του Βοτανικού με 1-0.

Πολύτιμη νίκη πέτυχε η Δάφνη Π.Φαλήρου, η οποία ήταν ανώτερη του Βοτανικού και στο τέλος έφυγε νικήτρια με 1-0. Η ομάδα του Παλαιού Φαλήρου είχε τη υπεροχή σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, όμως δεν μπορούσε να βάλει την μπάλα στα δίχτυα. Η εξιλέωση για τους γηπεδούχους ήρθε στο 80ο λεπτό της αναμέτρησης όταν ο Ντερβισάι άνοιξε το σκορ. Ο Βοτανικός ολοκλήρωσε το παιχνίδι με δέκα παίκτες, καθώς αποβλήθηκε στο 81ο λεπτό ο Σπυροπάλης. Να σημειωθεί ότι και οι δύο ομάδας έχουν παράπονα από τον διαιτητή της αναμέτρησης, κ.Γαβρήλη.

ΔΑΦΝΗ: Κανδρής, Μπελέρης, Παγκάκης (93' Χατζηαντωνίου), Τσαγάκης, Φαρές, Λαγκαδηνός, Τσαπήρας (46' Ριέβα), Περπερίδης, Ντερβισάι, Τσούκας, Καπίρης

ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ: Μανώλικας, Τιλιόπουλος, Κωστούλας, Ρούσσας, Γιάνκολο (35' Ανδριόπουλος), Μινασιάν, Παντελής, Ντάμας, Μιτκάκης (73' Σταματέλλος), Σπυροπάλης Ν., Ρίγγος (83' Κασαπάκης)