Παμπαιανικός – Πανσταυραϊκός  3-1

Παμπαιανικός – Πανσταυραϊκός 3-1

Ο Παμπαιανικός νίκησε τον Πανσαταυραϊκό στο σημερινό τους «ραντεβού» 3-1.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να επικρατήσουν 3-1 των φιλοξενούμενων. Ο Σταμάτης άνοιξε το σκορ στο 10’ λεπτό του αγώνα.Στο 17’ ο Μαργέτης ισοφάρισε κάνοντας το 1-1. Ο Σταμάτης όμως σκόραρε για μια ακόμα φορά στον αγώνα κάνοντας το 2-1 υπέρ του Παμπαιανικού. Το παιχνίδι «τελείωσε» ο  Μουσαϊ μετά από πέναλτι που εκτέλεσε κάνοντας το 3-1 για τους γηπεδούχους.

Παμπαιανικός: Παπαδόπουλος, Κρητικός, Λιατικούρας Α. (87’ Λιατικούρας Δ.), Σότα, Σταυρόπουλος Ν, Σταυρόπουλος Κ. (69’ Πετούης), Καρότης (69’ Αποστόλου), Κάλλης, Σταμάτης, Οσμεράλντ, Μουσαράι.

Πανσταυραϊκός: Ψυχογιός , Καρλατήρας (72’ Χρυσανθόπουλος), Βαγιεννάς, Ζώης (46’ Πελεκάνος), Τριγάδης, Βάρδας, Μπερέτης, Κόσμε, Δημητριάδης, Ντενταίους, Μαργέτης (46’ Αγγελόπουλος).

Ο υφυπουργός Αθλητισμού, Γιώργος Βασιλειάδης στα γραφεία της ΕΙΟ στις 26/9
Ο Τζοκοβιτς πήρε τη φανέλα με το «7» και μίλησε στα... ελληνικά
Η νέα αρχή για ΑΕΛ και Πάους!
ΟΚ, πήγες και «χτύπησες» το σχέδιο των ονείρων σου. Και τώρα τι;
Είδηση - «βόμβα»: Αλλάζουν τα όρια ταχύτητας στις Εθνικές Οδούς!
Νέες σοκαριστικές λεπτομέρειες: Οι οδηγίες του GPS προκάλεσαν το πολύνεκρο τροχαίο στη Θεσσαλονίκη;
Σεισμός Μεξικό: Δεκάδες νεκροί και εγκλωβισμένοι σε φλεγόμενα κτήρια (pics+vid)
Ανείπωτη τραγωδία: Νεκροί τρεις νέοι σε τροχαίο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης