Οι αγώνες της Αθήνας

Οι αγώνες της Αθήνας

Σημαντικά παιχνίδια που θα κρίνουν ποιες ομάδες θα προβιβαστούν στη Δ΄ Εθνική περιλαμβάνει η τελευταία αγωνιστική του 1ου και 2ου ομίλου της Α΄ Αθηνών.

Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑ, που θα γίνει το Σαββατοκύριακο (14/5 και 15/5), είναι το εξής:

Σάββατο (14/5) ώρα έναρξης 17.00

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Άγιος Δημήτριος-Αγια Ελεούσα, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': ΓΣ Αργυρούπολης-Διαγόρας, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Βριλήσσια-Παλαιό Φάληρο, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: ΠΑΣ Γαλάτσι-Δόξα Βύρωνα, ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Τερψιθέα-ΓΣ Καισαριανής, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ορφέας Αιγάλεω-Λαύρ Αργ., ΔΗΜ. ΒΥΡ. ΕΡΓΑΝΗ: Αρης Βύρωνα-Πανερυθραϊκός, ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: ΑΟ Ιλίου-Τριφυλλιακός, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Θρίαμβος Αθηνών-Παγκράτι, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': Διάνα Ηλιούπ.-Ηράκλειο, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηρακλής Περιστ.-Πατήσια, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Καλαμάκι-Κηφισιά 2010, ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Καματερό-ΑΕ Αιγάλεω, ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: ΠΟΨ-Αμπελόκηποι, ΚΥΨΕΛΗΣ: Γκυζιακός-Νίκη Αλίμου, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Ακάδημος-Αφοβος, ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Αστέρας Ζωγρ.-Χολαργός, ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Ελευθερούπολη-Αττικός, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Πανιώνιος Καισ.-Κρόνος Αθηνών, ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ: Κρόνος Αιγάλεω-Κορωνίδα, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Αναγέννηση Πετρ.-Μελίσσια, ΠΕΥΚΗΣ: Μαρούσι-Πετράλωνα, «Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ»: Κοψαχείλα-Νεοπεντελικός, ΥΜΗΤΤΟΥ: Αρίων-Πράσινα Πουλιά, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι-Ολυμπιακός Κυψ., ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': Παπάγος-Θύελλα Αγ. Δημ., ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: Γαλαξίας-Προμηθέας.

Κυριακή (15/5)

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: (17.00) Χαλκηδονικός-Αρης Χολαργού, ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: (11.00) ΑΟ Κωφών-Αρμενική, (17.00) Λαρισαϊκός-Αλσούπολη, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: (17.00) Κένταυρος Βριλ.-Υμηττός, ΓΛΥΦΑΔΑΣ: (17.00) Ποσειδών Γλυφ-Βύρωνας, ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: (17.00) Ολυμπιακός Λιοσίων-Ελπίδα Αγ. Αναργ., ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: (17.00) ΑΠΟ Κηφισιάς-Ενωση Βοτανικού, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': (17.00) Χαραυγιακός-Σούρμενα, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (11.00) Τόλμη Περιστ.-Ερμής Ηρακλείου, ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ: (17.00) Απόλλων 2006-Πεύκη, ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (11.00) Απόλλων Χαλ.-Λυκόβρυση, ΚΥΨΕΛΗΣ: (11.00) Αστέρας Εξαρχείων-Φοίνικας Καλλ., (17.00) Ατλας Κυψέλης-Ατρόμητος Χαλ., ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (11.00) ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ειρήνη Πετρ., (17.00) Νέα Ζωή Μετ.-Αθηναϊδα, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (17.00) Αστέρας 2004-Αγιος Θωμάς, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (11.00) Κεραυνός Πετρ.-Ιεράπολη, ΡΟΥΦ: (17.00) Πανθησειακός-Αρης Πετρ., «Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ»: (11.00) Ταταύλα-Πλάτων, (17.00) Δάφνη Παλ. Φαλήρου-ΑΟΝΦ Ατταλος, «Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ»: (11.00) Δάσος Χαϊδ.-Φοίνικας Περιστ., ΤΡΑΧΩΝΩΝ: (17.00) Τράχωνες-Ιάσων, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11.00) Χρυσούπολη-Παράδεισος, (17.00) Κολωνός-Θρίαμβος Χαϊδ., ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: (17.00) Ανθούπολη-Ιπποκράτης.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
All Star Game: Ο Κάρι τρόμαξε και ξάπλωσε προ του Γιάννη Αντετοκούνμπο
All Star Game: Ο Κάρι τρόμαξε και ξάπλωσε προ του Γιάννη Αντετοκούνμπο
Πολ Ζοσέ Εμποκού: Τον απογείωσε και τον «δένει» ο Παναθηναϊκός!
Πολ Ζοσέ Εμποκού: Τον απογείωσε και τον «δένει» ο Παναθηναϊκός!
All Star Game: Τα ρεκόρ που διέλυσε ο Γιάννης Αντετοκούνμπο
All Star Game: Τα ρεκόρ που διέλυσε ο Γιάννης Αντετοκούνμπο
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/2)
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/2)
Το «τραβάει» η Τουρκία – Ένταση πάλι στα Ίμια
Το «τραβάει» η Τουρκία – Ένταση πάλι στα Ίμια
Μασκαράδες πέταξαν βόμβες μολότοφ στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ (pics&vid)
Μασκαράδες πέταξαν βόμβες μολότοφ στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ (pics&vid)
Νεκρή η γυναίκα που είχε πέσει σε γκρεμό στα Σφακιά
Νεκρή η γυναίκα που είχε πέσει σε γκρεμό στα Σφακιά
Προβλήματα λόγω ομίχλης στο αεροδρόμιο Μακεδονία
Προβλήματα λόγω ομίχλης στο αεροδρόμιο Μακεδονία

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης