Νίκη για τους πρωτοπόρους!

Με νίκη έκλεισαν τις υποχρεώσεις τους το Μοναστηράκι και ο Μαυρόβατος, διατηρώντας τις δύο πρώτες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα.

Η Χωριστή ήταν η μεγάλη χαμένη του ντέρμπι με τον Μαυρόβατο, γνωρίζοντας την ήττα με 3-1, κρατώντας ωστόσο την θέση της στη πρώτη τριάδα.

Από τους αγώνες της δεύτερης εξάδας, ο Καστρινός κατάφερε να πάρει τον πρώτο του βαθμό σε αυτή τη δεύτερη φάση του πρωταθλήματος, καθώς αναδείχθηκε ισόπαλος με αντίπαλο το Παρανέστι, ενώ ο Ξηροπόταμος συνέχισε την καλή του πορεία επικρατώντας με 3-2 της Φτελιάς.

Δείτε τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής της Α2 για την πρώτη εξάδα ΕΔΩ και για την δεύτερη εξάδα ΕΔΩ

Δείτε τη βαθμολογία της Α2 όπως αυτή διαμορφώνεται από τις δύο φάσεις του πρωταθλήματος ΕΔΩ

Το χρυσό κουρέλι που στα μαλλιά της φόραγε η Νεφέλη…
Η αλήθεια για το «επεισόδιο» Λουτσέσκου - Μπίσεσβαρ
Σκίμπε: «Παρακολουθώ στενά τον Λάζαρο»
Σιλά: «Η νίκη είναι που μετράει»
Είδηση - «βόμβα»: Αλλάζουν τα όρια ταχύτητας στις Εθνικές Οδούς!
Νέες σοκαριστικές λεπτομέρειες: Οι οδηγίες του GPS προκάλεσαν το πολύνεκρο τροχαίο στη Θεσσαλονίκη;
Σεισμός Μεξικό: Δεκάδες νεκροί και εγκλωβισμένοι σε φλεγόμενα κτήρια (pics+vid)
Ανείπωτη τραγωδία: Νεκροί τρεις νέοι σε τροχαίο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης