Οι αγώνες της Αθήνας

Οι αγώνες της Αθήνας

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Αθηνών, το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (7/5 και 8/5).

Αναλυτικά τα παιχνίδια:

Σάββατο (7/5), ώρα έναρξης 17.00

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγ. Αναργ.-ΑΠΟ Κηφισιάς, ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Θύελλα Αγ. Δημ.-Γκυζιακός, ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: Αίας Αθηνών-ΑΟ Ιλίου, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Ηράκλειο-Ελευθερούπολη, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Πατήσια-Καλαμάκι, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Διαγόρας-Μαρούσι, ΔΗΜ. ΒΥΡ. ΕΡΓΑΝΗ: Αρμενική-Απόλλων Χαλ., ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: Πλάτων-Δάσος Χαϊδ., ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: Κηφισιά 2010-ΓΣ Αργυρούπολης, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ιπποκράτης-Κολωνός, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Νίκη Αλίμου-Αρης Βύρωνα, ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ: ΑΟΝΦ Ατταλος-Ολυμπιακός Λιοσίων, ΚΥΨΕΛΗΣ: Αθηναϊδα-Χαλκηδονικός, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Μελίσσια-Βριλήσσια, ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Αττικός-Αστέρας Ζωγρ., ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Σούρμενα-Πανθησειακός, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Φωστήρας Καισ.-Αίμος Πετρ., ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ: Αγία Ελεούσα-Διάνα Ηλιούπ., ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Ειρήνη Πετρ.-Αγ. Δημήτριος, ΠΕΥΚΗΣ: Αετός Καλλ.-Ταταύλα, ΡΟΥΦ: Ενωση Βοτανικού-Ανθούπολη, «Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ»: Παλαιό Φάληρο-ΑΕ Μεταμόρφωσης, «Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ» ΧΑΪΔΑΡΙ: Θρίαμβος Χαϊδ.-Χαραυγιακός, ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ: Φοίνικας Καλλ.-Τόλμη Περιστ., ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Παράδεισος-ΠΟΨ, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': Χολαργός-Καματερό, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κηπούπολη-Ηρακλής Περιστ., ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: Φοίνικας Περιστ.-Χρυσούπολη

Κυριακή (8/5)

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: (11.00) Πήγασος Πατησίων-Δάφνη Αθηνών, ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: (17.00) Αφοβος-Κοψαχείλα, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': (17.00) Λαύρα Αργυρ.-Κοψαχείλα, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (11.00) Κορωνίδα-Κεραυνός Πετρ., ΓΟΥΔΗ: (10.00) Ιλίσια 2004-Πανιώνιος Καισ., (17.00) Αγ. Θωμάς-Κένταυρος Βριλ., ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (17.00) ΑΕ Αιγάλεω-Αναγέννηση Πετρ., ΔΗΜ. ΒΥΡ. ΕΡΓΑΝΗ: (17.00) Βύρωνας-Νέα Ζωή Μετ., ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: (11.00) ΑΕ Ιλίου-Θύελλα Περιστ., (17.00) Ιάσων-Δάφνη Παλ. Φαλήρου, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: (17.00) Παγκράτι-Ορφέας Αιγάλεω, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': (17.00) Φωστήρας Ηλιούπ.-Τερψιθέα, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: (11.00) Νέα Σμύρνη-ΑΟ Αργυρούπολης, (17.00) Νεοπεντελικός-ΠΑΣ Γαλάτσι, ΚΥΨΕΛΗΣ: (10.00) Τριφυλλιακός-Αρίων, (13.00) Αμπελόκηποι-Γαλαξίας, (17.00) Ολυμπιακός Κυψ.-Θρίαμβος Αθηνών, ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: (17.00) Αλσούπολη-Αστέρας 2004, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (17.00) ΓΣ Καισαριανής-Ακάδημος, ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ: (12.30) Ιεράπολη-Απόλλων Περιστ., ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.: (17.00) Αρης Πετρ.-Τράχωνες, ΠΕΥΚΗΣ: (17.00) Πεύκη-Ατλας Κυψ., ΡΟΥΦ: (10.00) Κουκάκι-Κρόνος Αθηνών, (12.30) Πετράλωνα-Παπάγος, ΤΑΥΡΟΥ Β' (Χ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ): (10.00) Προμηθέας-ΑΟ Κωφών, ΥΜΗΤΤΟΥ: (17.00) Υμηττός-Ποσειδών Γλυφ., ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (17.00) Ατρόμητος Χαλ.-Λαρισαϊκός, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': (17.00) Αρης Χολαργού-Απόλλων 2006, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11.00) Αμιλλα Περιστ.-ΑΕ Περιστερίου, ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: (11.00) Πράσινα Πουλιά-Κρόνος Αιγάλεω

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Το 7ο Motor Festival του ΟΑΚΑ στέλνει και κοινωνικά μηνύματα
Το 7ο Motor Festival του ΟΑΚΑ στέλνει και κοινωνικά μηνύματα
Κούγιας: «Έχω μιλήσει με Γκαλίτσιο»
Κούγιας: «Έχω μιλήσει με Γκαλίτσιο»
Ουζουνίδης: «Δεν έχουμε χρόνο»
Ουζουνίδης: «Δεν έχουμε χρόνο»
Πέμπτος ο Σπανάκης στην Ολλανδία
Πέμπτος ο Σπανάκης στην Ολλανδία
Βασίλης Δήμας: «Σείστηκε» η Βέροια στη μουσική συνάντησή του επί σκηνής με τον Σταμάτη Γονίδη
Βασίλης Δήμας: «Σείστηκε» η Βέροια στη μουσική συνάντησή του επί σκηνής με τον Σταμάτη Γονίδη
Πανελλήνιες 2017: SOS θέματα για τη Νεοελληνική Γλώσσα
Πανελλήνιες 2017: SOS θέματα για τη Νεοελληνική Γλώσσα
Πτώση αεροσκάφους Mirage 2000 της Πολεμικής Αεροπορίας στις Σποράδες
Πτώση αεροσκάφους Mirage 2000 της Πολεμικής Αεροπορίας στις Σποράδες
Education Festival: Δωρεάν σεμινάρια Μηχανολογίας-Μεταφορών από ΙΕΚ ΑΛΦΑ και Mediterranean College
Education Festival: Δωρεάν σεμινάρια Μηχανολογίας-Μεταφορών από ΙΕΚ ΑΛΦΑ και Mediterranean College

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης