Άτταλος – Ανθούπολη 1-2

Οδυνηρή εντός έδρας ήττα γνώρισε ο Άτταλος από την Ανθούπολη με σκορ 2-1 και πλέον ψαλιδίστηκαν αισθητά οι ελπίδες του για την παραμονή του στην Α΄ κατηγορία.

Στο 57΄ο Μαρτίνος έκανε το 0-1. Στο 70’ ο Γαγάκας ισοφάρισε σε 1-1. Το τελικό 1-2 διαμόρφωσε ο Μπότσας στο 75΄. Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Γρίμμας (Δόσης – Τεγονίκος).

ΑΤΤΑΛΟΣ: Νιάρχος, Ξύγκος, Κιάρρι, Αντεριώτης, Μήλας, Γεωργόπουλος, Κακούρος, Κορνελάτος, Λάζος (70' Λεβέντης), Χαλιλάι (85' Βασιλόπουλος), Γαγάκας.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ: Σταματίου, Μπαλτιμάς (75' Κολιοπάνος), Χάλαρης (46' Μαντινιώτης), Λίκα, Νόκας, Κουνάδης, Μπακαγιόκο, Δημάκης, Μαρτίνο, Μπότσας (88' Μιχαήλ), Στρείδης.

Οριστικό το σοκ: Πέντε μήνες εκτός ο Λουτσιάνο!
Τρίκαλα: Φιλική νίκη με... μεταγραφή
Γκαζιαντέπ-ΠΑΟΚ 80-66: «Καμπανάκι» κινδύνου!
Μπήκε ο Σίνγκλετον, θεραπεία για Καλαϊτζάκη
Είδηση - «βόμβα»: Αλλάζουν τα όρια ταχύτητας στις Εθνικές Οδούς!
Νέες σοκαριστικές λεπτομέρειες: Οι οδηγίες του GPS προκάλεσαν το πολύνεκρο τροχαίο στη Θεσσαλονίκη;
Σεισμός Μεξικό: Δεκάδες νεκροί και εγκλωβισμένοι σε φλεγόμενα κτήρια (pics+vid)
Ανείπωτη τραγωδία: Νεκροί τρεις νέοι σε τροχαίο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης