Οι αγώνες της ΕΠΣΑ

Οι αγώνες της ΕΠΣΑ

Από την ΕΠΣ Αθηνών, γνωστοποιήθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων, του Σαββατοκύριακου (9 και 10/4).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (9/4), (ώρα έναρξης 17:00)

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Χαλκηδονικός-Ποσειδών Γλυφ., ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: Αίας Αθηνών-Κρόνος Αιγ., ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': ΓΣ Αργυρούπολης-Ηρακλής Περιστ., ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Κορωνίδα-Αστέρας Εξαρχ., ΓΟΥΔΗ: Αγ. Θωμάς-Πεύκη, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: ΑΕ Αιγάλεω-Διάνα Ηλιούπ., ΔΗΜ. ΒΥΡ. ΕΡΓΑΝΗ: Αρης Βύρωνα-Διαγόρας, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ: ΑΟ Ιλίου-Αρίων, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Θρίαμβος Αθηνών-Φωστήρας Ηλιούπ., ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: ΑΠΟ Κηφισιάς-Αρης Πετρ., ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ): Αστέρας Ζωγρ.-Βριλήσσια, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ιπποκράτης-ΑΟΝΦ Ατταλος, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Νίκη Αλίμου-Θύελλα Αγ. Δημ., ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Καματερό-Αναγέννηση Πετρ., ΚΥΨΕΛΗΣ: Γκυζιακός-Κηφισιά 2010, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Νεοπεντελικός-Λαύρα Αργυρ., ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ: Πανερυθραϊκός-Πετράλωνα, ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη-Ατρόμητος Χαλ., ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Αστέρας 2004-Αρης Χολαργού, ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ιεράπολη-Τόλμη Περιστ., ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Ειρήνη Πετρ.-Ελευθερούπολη, ΠΕΥΚΗΣ: Μαρούσι-Κηπούπολη, 'Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ' ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ: Παλαιό Φάληρο-Αγία Ελεούσα, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι-Τερψιθέα, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': Παπάγος-Πατήσια, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κολωνός-Πανθησειακός, ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: Αττικός-ΑΕ Μεταμόρφωσης

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: (11.00) Πήγασος Πατησίων-ΑΟ Αργυρούπολης, ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: (11.00) Λαρισαϊκός-Αθηναϊδα, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: (17.00) Κένταυρος Βριλ.-Νέα Ζωή Μετ., ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (17.00) ΠΑΣ Γαλάτσι-Ολυμπιακός Κυψ., ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (17.00) Ορφέας Αιγ.-ΓΣ Καισαριανής, ΔΗΜ. ΒΥΡ. ΕΡΓΑΝΗ: (17.00) Δόξα Βύρωνα-Παγκράτι, ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: (11.00) ΑΕ Ιλίου-Πανιώνιος Καισ., (17.00) Ολυμπιακός Λιοσίων-Σούρμενα, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: (11.00) Νέα Σμύρνη-Ιλίσια 2004, ΚΥΨΕΛΗΣ: (10.00) Αμπελόκηποι-Απόλλων Χαλ., (13.00) Τριφυλλιακός-Κεραυνός Πετρ., (17.00) Ατλας Κυψέλης-Βύρωνας, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: (17.00) Μελίσσια-Ηράκλειο, ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: (11.00) Πλάτων-ΠΟΨ, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (11.00) Φωστήρας Καισ.-ΑΕ Περιστερίου, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (11.00) Αίμος Πετρ.-Κρόνος Αθ., ΠΕΥΚΗΣ: (11.00) Αετός Καλλ.-Χρυσούπολη, ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ (Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ): Απόλλων 2006-Υμηττός, ΡΟΥΦ: (11.00) Κουκάκι-Θύελλα Περιστ., (17.00) Ενωση Βοτανικού-Ελπίδα Αγ. Αναργ., 'Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ' ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ: (10.30) Κοψαχείλα-Αφοβος, (13.30) Ταταύλα-Δάσος Χαϊδ., (17.00) Δάφνη Παλ. Φαλήρου-Θρίαμβος Χαϊδ., ΤΑΥΡΟΥ Β' (Χ' ΠΑΥΛΙΔΗΣ): (10.00) Προμηθέας-Λυκόβρυση, ΤΡΑΧΩΝΩΝ: (17.00) Τράχωνες-Χαραυγιακός, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (17.00) Παράδεισος-ΑΟ Κωφών, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': (17.00) Χολαργός-Αγιος Δημήτριος, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (17.00) Αμιλλα Περιστ.-Δάφνη Αθηνών, ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: (10.30) Πράσινα Πουλιά-Απόλλων Περιστ., (14.00) Φοίνικας Περιστ.-Γαλαξίας, (17.00) Ανθούπολη-Ιάσων.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Στην κορυφή του κόσμου ο Πρεβολαράκης (pic)
Στην κορυφή του κόσμου ο Πρεβολαράκης (pic)
Χωρίς Λόπες ο Παναιτωλικός κόντρα στο «τριφύλλι»
Χωρίς Λόπες ο Παναιτωλικός κόντρα στο «τριφύλλι»
Οι κλασσικοί Ρονάλντο, Μέσι και… σφήνα ο Νεϊμάρ!
Οι κλασσικοί Ρονάλντο, Μέσι και… σφήνα ο Νεϊμάρ!
Πασκουάλ: «Παίξαμε καλύτερα από τα προηγούμενα παιχνίδια»
Πασκουάλ: «Παίξαμε καλύτερα από τα προηγούμενα παιχνίδια»
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)
Μεγάλη φωτιά στη Χαλκιδική - Απειλούνται σπίτια (pic+vids)
Μεγάλη φωτιά στη Χαλκιδική - Απειλούνται σπίτια (pic+vids)
Σχεδίασε την Επιτυχία σου με Σπουδές Εφαρμοσμένων Τεχνών στο ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Σχεδίασε την Επιτυχία σου με Σπουδές Εφαρμοσμένων Τεχνών στο ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης