Οι αγώνες της ΕΠΣΑ

Οι αγώνες της ΕΠΣΑ

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Αθηνών, το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων, του Σαββατοκύριακου, (2 και 3/4).

Αναλυτικά οι αγώνες:

ΣΑΒΒΑΤΟ (2/4), ώρα έναρξης 17.00

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Κολωνός, ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Αγ. Δημήτριος-Αττικός, ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: Αφοβος-ΠΑΣ Γαλάτσι, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Βριλήσσια-Καματερό, ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Ποσειδών Γλυφ.-Απόλλων 2006, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Διαγόρας-Πανερυθραϊκός, ΔΗΜ. ΒΥΡ. ΕΡΓΑΝΗ: Βύρωνας-Λαρισαϊκός, ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: Ηράκλειο-ΑΕ Αιγάλεω, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Παγκράτι-Νεοπεντελικός, ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: Κηφισιά 2010-Αρης Βύρωνα, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': Διάνα Ηλιούπ.-Χολαργός, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: ΑΕ Περιστερίου-Αίμος Πετρ., ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Καλαμάκι-ΓΣ Αργυρούπολης, ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ: ΑΟΝΦ Ατταλος-Ενωση Βοτανικού, ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Απόλλων Χαλ.-Παράδεισος, ΚΥΨΕΛΗΣ: Αθηναϊδα-Αστέρας 2004, ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: ΑΕ Μεταμόρφωσης-Αστέρας Ζωγρ., ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Ελευθερούπολη-Αναγέννηση Πετρ., ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Πανιώνιος Καισ.-Αμιλλα Περιστ., ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ: Αγία Ελεούσα-Μελίσσια, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Ειρήνη Πετρ.-Παλαιό Φάληρο, ΠΕΥΚΗΣ: Πεύκη-Αλσούπολη, ΡΟΥΦ: Πετράλωνα-Νίκη Αλίμου, 'Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ' ΧΑΪΔΑΡΙ: Θρίαμβος Χαϊδ.-Ολυμπιακός Λιοσίων, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': Αρης Χολαργού-Αγιος Θωμάς, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κηπούπολη-Παπάγος, ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: Γαλαξίας-Πλάτων.

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4

ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: (17.00) ΑΟ Κωφών-Φοίνικας Περιστ., ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': (17.00) ΑΟ Αργυρούπολης-ΑΕ Ιλίου, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (17.00) Πατήσια-Γκυζιακός, ΓΛΥΦΑΔΑΣ: (17.00) Τερψιθέα-Θρίαμβος Αθηνών, ΓΟΥΔΗ: (17.00) Ιλίσια 2004-Πήγασος Πατησίων, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (17.00) Ιάσων-Ιπποκράτης, ΔΗΜ. ΒΥΡ. ΕΡΓΑΝΗ: (17.00) Αρμενική-Προμηθέας, ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: (17.00) Ερμής Ηρ.-Ιεράπολη, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: (11.00) Σούρμενα-ΑΠΟ Κηφισιάς, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α': (17.00) Χαραυγιακός-Δάφνη Παλ. Φαλ., ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': (17.00) Φωστήρας Ηλιούπ.-Ορφέας Αιγ., ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (09.30) Τόλμη Περιστ.-Κορωνίδα, (12.00) Ηρακλής Περιστ.-Μαρούσι, ΚΥΨΕΛΗΣ: (10.30) Κρόνος Αθ.-Νέα Σμύρνη, (13.30) Αστέρας Εξαρχείων-Πράσινα Πουλιά, (17.00) Ολυμπιακός Κυψ.-Δόξα Βύρωνα, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: (17.00) Ακάδημος-Χαλάνδρι, 'ΜΕΤ/ΣΗΣ' ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (11.00) Λυκόβρυση-Αμπελόκηποι, (17.00) Νέα Ζωή Μετ.-Χαλκηδονικός, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (11.30) ΓΣ Καισαριανής-Κοψαχείλα, ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ: (11.00) Κρόνος Αιγ.-ΑΟ Ιλίου, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (11.00) Κεραυνός Πετρ.-Αίας Αθηνών, (17.00) Αρης Πετρ.-Ανθούπολη, ΡΟΥΦ: (11.00) Δάφνη Αθηνών-Κουκάκι, (17.00) Πανθησειακός-Τράχωνες, ΥΜΗΤΤΟΥ: (17.00) Υμηττός-Ατλας Κυψέλης, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (17.00) Ατρόμητος Χαλ.-Κένταυρος Βριλ., ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': (17.00) ΠΟΨ-Αετός Καλλ., ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11.00) Θύελλα Περιστ.-Φωστήρας Καισ., (17.00) Χρυσούπολη-Ταταύλα, (11.00) ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Απόλλων Περιστερίου-Τριφυλλιακός.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Νίκη και Ολυμπιακός ενώνουν τις δυνάμεις τους!
Νίκη και Ολυμπιακός ενώνουν τις δυνάμεις τους!
Super League: Γκολ και φάσεις των αγώνων του Σαββάτου (23/9)
Super League: Γκολ και φάσεις των αγώνων του Σαββάτου (23/9)
Έλειπε ο Νεϊμάρ, γκέλαρε η Παρί
Έλειπε ο Νεϊμάρ, γκέλαρε η Παρί
Θλάση ο Τσάβες – Πόσο καιρό θα μείνει εκτός δράσης
Θλάση ο Τσάβες – Πόσο καιρό θα μείνει εκτός δράσης
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)
Μεγάλη φωτιά στη Χαλκιδική - Απειλούνται σπίτια (pic+vids)
Μεγάλη φωτιά στη Χαλκιδική - Απειλούνται σπίτια (pic+vids)
Σχεδίασε την Επιτυχία σου με Σπουδές Εφαρμοσμένων Τεχνών στο ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Σχεδίασε την Επιτυχία σου με Σπουδές Εφαρμοσμένων Τεχνών στο ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης