Οι αγώνες της Αθήνας

Οι αγώνες της Αθήνας

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Αθηνών, το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (26 και 27/3).

Αναλυτικά οι αγώνες:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3 (ώρα έναρξης 16.00)

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγ. Αναργ.-ΑΟΝΦ Ατταλος, ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: Αίας Αθηνών-Απόλλων Περιστεριόυ, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Κορωνίδα-Ερμής Ηρακλείου, ΓΟΥΔΗ: Αγιος Θωμάς-Αθηναϊδα, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: ΑΕ Αιγάλεω-Αγία Ελεούσα, ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: ΑΕ Ιλίου-Ιλίσια 2004, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Θρίαμβος Αθ.-Ακάδημος, ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: ΑΠΟ Κηφισιάς-Θρίαμβος Χαϊδαρίου, ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ): Αστέρας Ζωγρ.-Αγιος Δημήτριος, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ιπποκράτης-Αρης Πετρ., ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Νίκη Αλίμου-Διαγόρας, ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ: Απόλλων 2006-Νέα Ζωή Μετ., ΚΥΨΕΛΗΣ: Γκυζιακός-Κηπούπολη, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Νεοπεντελικός-Ολυμπιακός Κυψ., ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Αμπελόκηποι-Αρμενική, ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ: Πανερυθραϊκός-Κηφισιά 2010, ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη-Αρης Χολαργού, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Αστέρας 2004-Βύρωνας, ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ιεράπολη-Φοίνικας Καλλ., ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Αναγέννηση Πετρ.-Βριλήσσια, ΠΕΥΚΗΣ: Μαρούσι-Καλαμάκι, ΡΟΥΦ: Ενωση Βοτανικού-Ιάσων, 'Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ' ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ: Παλαιό Φάληρο-Ελευθερούπολη, 'Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ' ΧΑΪΔΑΡΙ: Δάσος Χαϊδάριου-Χρυσούπολη, ΥΜΗΤΤΟΥ: Αρίων-Κρόνος Αιγ., ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Παράδεισος-Λυκόβρυση, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κολωνός-Τράχωνες, ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: Αττικός-Διάνα Ηλιούπ.

ΚΥΡΙΑΚΗ (27/3)

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: (17.00) Θύελλα Αγ. Δημ.-Πετράλωνα, ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: (11.00) Λαρισαϊκός-Υμηττός, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': (17.00) Λαύρα Αργυρ.-Παγκράτι, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: (17.00) Κένταυρος Βριλ.-Χαλκηδονικός, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (17.00) Γαλάτσι-ΓΣ Καισαριανής, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (17.00) Ορφέας Αιγ.-Τερψιθέα, ΔΗΜ. ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ: (11.00) Αρης Βύρωνα-Πατήσια, (17.00) Δόξα Βύρωνα-Αφοβος, ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: (11.00) ΑΟ Ιλίου-Κεραυνός Πετρ., (17.00) Ολυμπιακός Λιοσίων-Χαραυγιακός, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (11.00) Αμιλλα Περιστ.-ΑΟ Αργυρούπολης, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: (11.00) Νέα Σμύρνη-Πήγασος Πατησίων, ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: (17.00) Καματερό-ΑΕ Μεταμόρφωσης, ΚΥΨΕΛΗΣ: (10.30) Κρόνος Αθ.-ΑΕ Περιστερίου, (13.30) Τριφυλλιακός-Αστέρας Εξ., (17.00) Ατλας Κυψ.-Ποσειδών Γλυφ., ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: (17.00) Μελίσσια-Ειρήνη Πετρ., ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: (11.00) Πλάτων-ΑΟ Κωφών, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (11.00) Αίμος Πετρ.-Θύελλα Περιστ., ΠΕΥΚΗΣ: (10.30) Αετός Καλλ.-Γαλαξίας, ΡΟΥΦ: (11.00) Κουκάκι-Πανιώνιος Καισ., 'Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ' ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ: (10.30) Ταταύλα-ΠΟΨ, (13.30) Κοψαχείλα-Φωστήρας Ηλιούπ., (17.00) Δάφνη Παλ. Φαλ.-Πανθησειακός, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (17.00) Ατρόμητος Χαλ.-Πεύκη, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': (17.00) Χολαργός-Ηράκλειο, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': (17.00) Παπάγος-Ηρακλής Περιστ., ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11.00) Πράσινα Πουλιά-Τόλμη Περιστ., ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: (11.00) Φοίνικας Περιστ.-Απόλλων Χαλ., (17.00) Ανθούπολη-Σούρμενα.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Μαραγκός: «Να μας στηρίξει ο κόσμος»
Μαραγκός: «Να μας στηρίξει ο κόσμος»
Μεγάλη «σφαλιάρα» Θανάση Αντετοκούνμπο στην Ρεάλ!
Μεγάλη «σφαλιάρα» Θανάση Αντετοκούνμπο στην Ρεάλ!
Ίβιτς: «Μόνο νίκη»
Ίβιτς: «Μόνο νίκη»
Ολυμπιακός: Νέα ήττα και έκτος στο Champions League
Ολυμπιακός: Νέα ήττα και έκτος στο Champions League
Λουκάς Παπαδήμος: Παραμένει στην Εντατική - Εξιτήριο πήραν οι συνοδοί του
Λουκάς Παπαδήμος: Παραμένει στην Εντατική - Εξιτήριο πήραν οι συνοδοί του
Ανατροπή λεωφορείου με μαθητές στις Σέρρες – Δεκατέσσερις τραυματίες
Ανατροπή λεωφορείου με μαθητές στις Σέρρες – Δεκατέσσερις τραυματίες
Σημαντικές διακρίσεις για την DPG και φέτος στα Digital Media Awards!
Σημαντικές διακρίσεις για την DPG και φέτος στα Digital Media Awards!
Σεισμός στην Κρήτη
Σεισμός στην Κρήτη

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης