Οι αγώνες της Αθήνας

Οι αγώνες της Αθήνας

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Αθηνών, το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων, που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (19 και 20/3).

Αναλυτικά οι αγώνες:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.30)

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Χαλκηδονικός-Απόλλων 2006, ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: Αφοβος-Νεοπεντελικός, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Αγιος Δημήτριος-Καματερό, ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Ποσειδών Γλυφ.-Λαρισαϊκός, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Διαγόρας-Θύελλα Αγ. Δημ., ΔΗΜ. ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ: Βύρωνας-Αγιος Θωμάς, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Ηράκλειο-Αττικός, ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: Κηφισιά 2010-Νίκη Αλίμου, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': Διάνα Ηλιούπ.-Αστέρας Ζωγρ., ΗΦΑΙΣΤΟΥ: ΑΕ Περιστερίου-Νέα Σμύρνη, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Καλαμάκι-Παπάγος, ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ: ΑΟΝΦ Ατταλος-Κολωνός, ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Απόλλων Χαλ.-Πλάτων, ΚΥΨΕΛΗΣ: Αθηναϊδα-Αλσούπολη, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Ιάσων-Ελπίδα Αγ. Αναργ., ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Λυκόβρυση-Φοίνικας Περιστ., ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Ελευθερούπολη-Βριλήσσια, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Πανιώνιος Καισ.-Φωστήρας Καισ., ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ: Αγία Ελεούσα-Χολαργός, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Ειρήνη Πετρ.-ΑΕ Αιγάλεω, ΠΕΥΚΗΣ: Πεύκη-Κένταυρος Βριλ., ΡΟΥΦ: Πανθησειακός-Ολυμπιακός Λιοσ., 'Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ' Π. ΦΑΛΗΡΟ: Παλαιό Φάληρο-Μελίσσια, 'Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ' ΧΑΪΔΑΡΙ: Θρίαμβος Χαϊδ.-Ανθούπολη, ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ: Φοίνικας Καλλ.-Κορωνίδα, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι-Θρίαμβος Αθ., ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': Αρης Χολαργού-Ατρόμητος Χαλ., ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κηπούπολη-Αρης Βύρωνα, ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: Γαλαξίας-Ταταύλα.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: (10.30) Πήγασος Πατ.-ΑΕ Ιλίου, ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: (15.30) ΑΟ Κωφών-Αετός Καλλ., ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': (11.00) ΑΟ Αργυρούπολης-Κουκάκι, (15.30) ΓΣ Αργυρούπολης-Μαρούσι, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (15.30) Πατήσια-Πανερυθραϊκός, ΓΛΥΦΑΔΑΣ: (15.30) Τερψιθέα-Κοψαχείλα, ΓΟΥΔΗ: (15.30) Ιλίσια 2004-Αμιλλα Περιστ., ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (11.00) Αρμενική-Παράδεισος, ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: (15.30) Ερμής Ηρ.-Πράσινα Πουλιά, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: (11.00) Σούρμενα-Ιπποκράτης, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': (11.00) Χαραυγιακός-ΑΠΟ Κηφισιάς, (15.30) Φωστήρας Ηλ.-Γαλάτσι, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (10.30) Ηρακλής Περιστ.-Γκυζιακός, ΚΥΨΕΛΗΣ: (11.00) Αστέρας Εξ.-Αίας Αθηνών. (15.30) Ολυμπιακός Κυψ.-Λαύρα Αργ., ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: (15.30) Ακάδημος-Ορφέας Αιγ., ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (11.00) ΑΕ Μεταμόρφωσης-Αναγέννηση Πετρ., (15.30) Νέα Ζωή Μετ.-Ατλας Κυψ., ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (11.30) ΓΣ Καισαριανής-Δόξα Βύρωνα, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (11.30) Κεραυνός Πετρ.-Αρίων, (15.30) Αρης Πετρ.-Ενωση Βοτανικού, ΡΟΥΦ: (10.30) Δάφνη Αθ.-Αίμος Πετρ., ΤΑΥΡΟΥ Β' (Χ' ΠΑΥΛΙΔΗΣ): (10.00) Προμηθέας-Αμπελόκηποι, ΤΡΑΧΩΝΩΝ: (15.30) Τράχωνες-Δάφνη Παλ. Φαλ., ΥΜΗΤΤΟΥ: (15.30) Υμηττός-Αστέρας 2004, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': (15.30) ΠΟΨ-Δάσος Χαϊδ., ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11.00) Τόλμη Περιστ.-Τριφυλλιακός, (15.30) Θύελλα Περιστ.-Κρόνος Αθ., ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: (10.30) Απόλλων Περιστ.-ΑΟ Ιλίου.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Βάζει το χέρι στην τσέπη η Γιουβέντους
Βάζει το χέρι στην τσέπη η Γιουβέντους
Συνεχίζει αήττητη η Ελλάδα
Συνεχίζει αήττητη η Ελλάδα
Άρης: Πάει για Νοέμβριο το φιλικό με την Μπόκα
Άρης: Πάει για Νοέμβριο το φιλικό με την Μπόκα
Κάναντι: «Ανυπομονώ για τον Ολυμπιακό»
Κάναντι: «Ανυπομονώ για τον Ολυμπιακό»
Έχει σημασία να αποκτήσεις αναγνωρισμένο πτυχίο από το πρώτο Business School στην Ελλάδα
Έχει σημασία να αποκτήσεις αναγνωρισμένο πτυχίο από το πρώτο Business School στην Ελλάδα
Καιρός - Έκτακτο δελτίο από την ΕΜΥ: Έρχονται βροχές και καταιγίδες
Καιρός - Έκτακτο δελτίο από την ΕΜΥ: Έρχονται βροχές και καταιγίδες
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης