ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (23-24/2)

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (23-24/2)

Διαβάστε τα αποτελέσματα που προέκυψαν από τους αγώνες που έγιναν το Σαββατοκύριακο (23-24/2) σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία της ΕΠΣ Αθήνας.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α. 1-1
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε. 2-0
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ. 4-1
4. ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ. 2-0
6. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 1-2
8. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-0

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
10. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/13 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-0
11. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α. 3-0
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ. 1-2
13. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
14. ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-3
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 2-1
16. ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ. 1-0

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-0
18. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 24/02/13 11:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ. 1-0
20. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β. 2-0
21. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 24/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΣΠΡΟΣ Σ. 0-1
22. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 0-0
23. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.
24. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 4-1

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β. 4-2
26. ΒΥΡΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/02/13 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 3-0
27. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 2-1
28. ΚΟΥΚΑΚΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
29. Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 0-0
30. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι. 0-0
31. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ. 0-1
32. ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-0

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
34. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε. 1-1
35. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε. 1-0
36. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-1
37. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 1-0
38. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 3-1
39. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 3-1
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 5-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΔΔΑΣ Π. 6-0
42. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι. 2-0
43. ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΔΡΑΚΟΣ Γ. 1-4
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π. 1-1
45. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ. 2-1
46. ΠΛΑΤΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν. 1-4
47. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΜΠΥΡΟΣ Β. 1-2
49. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/02/13 09:30 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β. 4-0
50. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ. 3-0
51. ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ. 2-1
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε. 3-1
53. ΠΟΨ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 13:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0
54. ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Β. 2-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
56. ΜΑΡΟΥΣΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ. 2-1
57. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 09:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-3
58. ΑΡΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-3
59. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 12:00 ΚΙΟΣΕΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 2-1
60. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 24/02/13 15:00 ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
61. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 4-0

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Ελλάδα: Με Μανωλά στα μπαράζ με Κροατία
Ελλάδα: Με Μανωλά στα μπαράζ με Κροατία
Ιστιοπλοΐα: Έχασε άδικα το μετάλλιο η Καραχάλιου στο Παγκόσμιο
Ιστιοπλοΐα: Έχασε άδικα το μετάλλιο η Καραχάλιου στο Παγκόσμιο
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ: Κακό παιχνίδι και… μοιρασιά
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ: Κακό παιχνίδι και… μοιρασιά
Αυστρία: Υποψήφιος για την εθνική ο Χάσι!
Αυστρία: Υποψήφιος για την εθνική ο Χάσι!
Ραγδαίες εξελίξεις - Ο Ραχόι προχωρά σε άρση της αυτονομίας της Καταλονίας
Ραγδαίες εξελίξεις - Ο Ραχόι προχωρά σε άρση της αυτονομίας της Καταλονίας
Δώρα Ζέμπερη: Ο δολοφόνος την έσερνε για 80 μέτρα - Πού στρέφονται οι έρευνες της Αστυνομίας
Δώρα Ζέμπερη: Ο δολοφόνος την έσερνε για 80 μέτρα - Πού στρέφονται οι έρευνες της Αστυνομίας
Δολοφονία Β' Νεκροταφείο: Ξέσπασε η αδερφή της 32χρονης - «Όποιος κι αν είναι θα τον σκοτώσω»
Δολοφονία Β' Νεκροταφείο: Ξέσπασε η αδερφή της 32χρονης - «Όποιος κι αν είναι θα τον σκοτώσω»
Αλεξανδρούπολη: Το κινητό «καίει» τον τζιχαντιστή - Πρωταγωνιστής σε βίντεο φρίκης (vids)
Αλεξανδρούπολη: Το κινητό «καίει» τον τζιχαντιστή - Πρωταγωνιστής σε βίντεο φρίκης (vids)

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης