ΕΠΣΠ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (23-24/2)

ΕΠΣΠ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (23-24/2)

Η ΕΠΣ Πειραιά ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τις αναμετρήσεις που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (23-24/2) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013

ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ

15.30
Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
-
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΟΡΦΑΝΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ - ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΝΩΛΑΓΑΣ

15.30
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
-
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΧΕΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΑΡΓΥΡΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΟΥΚΑΚΗΣ

15.30
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΧΑΛΒΑΤΣΑΚΟΣ - ΤΖΙΚΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ

15.30
ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ
-
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΖΙΛΙΡΗΣ, ΓΚΟΛΕΣ - ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ

15.30
ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ, ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ

15.30
ΠΑΡ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
-
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ

15.30
ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
-
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΤΑΤΣΙΝΑΣ - ΑΝΝΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΥΜΠΕΡΗΣ

15.30
Σ.Ε.Φ.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
-
ΘΗΣΕΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΤΣΗ, ΚΑΡΦΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΕΟΝΤΣΙΝΗΣ

15.30
ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ, ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΠΑΡΑΜΠΑΤΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ: ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ, ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ, ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ, ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ, ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ, ΒΕΚΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013

ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ

11.00
Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
-
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΕΜΠΕΣΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: -

13.15
Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
-
ΑΟ ΖΕΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ, ΝΤΙΜΙΤΡΕΣΚΟΥ - ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΛΟΥΧΟΣ

15.30
Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
-
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ

11.00
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
-
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΙΣΑΝΟΓΛΟΥ, ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΝΙΑΣ

13.15
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
-
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΖΙΛΙΡΗΣ, ΤΑΤΣΙΝΑΣ - ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ

15.30
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
-
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ, ΤΖΙΛΙΡΗΣ - ΤΑΤΣΙΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΟΥΚΑΚΗΣ

13.15
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
-
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΡΓΥΡΗΣ, ΣΓΑΝΤΣΟΣ - ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΑΟΥΤΗΣ

15.30
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ, ΣΓΑΝΤΣΟΣ - ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΑΟΥΤΗΣ

12.30
ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
-
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΟΤΟΓΛΟΥ, ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ - ΓΚΟΛΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΗΝΑΣ

15.30
ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
-
ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ - ΓΚΟΛΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΗΝΑΣ

11.00
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
-
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΥΡΡΟΣ, ΤΣΕΒΑΣ - ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΦΩΚΙΔΗΣ

13.15
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
-
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΝΤΗΣ, ΣΥΡΡΟΣ - ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΝΩΛΑΓΑΣ

15.30
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
-
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ, ΒΛΑΝΤΗΣ - ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΝΩΛΑΓΑΣ

11.00
ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
-
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ - ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΝΤΩΝΙΟΥ

13.15
ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
-
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι. - ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ

15.30
ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΟΡΦΑΝΟΣ, ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΛΟΓΑΚΟΣ

10.00
ΡΕΝΤΗ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ
-
ΣΠΙΘΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΦΗΣ, ΛΥΤΡΙΒΗΣ - ΧΗΡΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: -

12.15
ΡΕΝΤΗ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
-
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΜΑΡΑΒΕΛΗΣ - ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΚΡΙΝΟΣ

15.30
ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
-
ΕΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ, ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ - ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΟΣΗΣ

15.30
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ, ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ - ΤΖΙΚΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΦΕΛΛΑΣ

15.30
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ, ΤΣΟΝΑΚΑΣ - ΒΕΚΡΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΠΑΡΑΜΠΑΤΗΣ

15.30
ΠΑΡ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
-
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ, ΧΑΛΒΑΤΣΑΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

11.00
ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΧΕΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΥΜΠΕΡΗΣ

13.15
ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ - ΝΤΟΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: -

15.30
ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΙΡΗΝΗ 2005
-
ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΑΚΚΑΣ, ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ - ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ

13.15
Σ.Ε.Φ.
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ - ΛΙΑΡΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΡΥΦΩΝΑΣ

15.30
Σ.Ε.Φ.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΪΚΗ
-
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ - ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΕΟΝΤΣΙΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ, ΘΕΟΛΟΓΟΣ, ΣΔΡΑΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΖΟΡΜΠΑΣ

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Τσάβι μείνε… ήσυχος
Τσάβι μείνε… ήσυχος
Αρμάνι Μιλάνο - Φενέρμπαχτσε 86-92: Λύτρωση στην παράταση
Αρμάνι Μιλάνο - Φενέρμπαχτσε 86-92: Λύτρωση στην παράταση
Η Ρέαλ νίκησε την ατυχία και την ΤΣΣΚΑ!
Η Ρέαλ νίκησε την ατυχία και την ΤΣΣΚΑ!
Η βαθμολογία του ομίλου της ΑΕΚ
Η βαθμολογία του ομίλου της ΑΕΚ
Η είδηση που δεν περίμενε κανείς: Σταματάτησε η συνεργασία του Σάκη Ρουβά με...
Η είδηση που δεν περίμενε κανείς: Σταματάτησε η συνεργασία του Σάκη Ρουβά με...
Οικογενειακό επίδομα ΟΓΑ: Αυτή την ημερομηνία πληρώνεται η τρίτη δόση του Α21
Οικογενειακό επίδομα ΟΓΑ: Αυτή την ημερομηνία πληρώνεται η τρίτη δόση του Α21
Θρίλερ στο Β’ Νεκροταφείο: Βρήκαν γυναίκα μαχαιρωμένη
Θρίλερ στο Β’ Νεκροταφείο: Βρήκαν γυναίκα μαχαιρωμένη
«Έφυγε» από τη ζωή η Βέτα Μπετίνη
«Έφυγε» από τη ζωή η Βέτα Μπετίνη

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης