ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (23-24/2)

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (23-24/2)

Η ΕΠΣ Αθήνας ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τις αναμετρήσεις που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (23-24/2) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε.
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.
4. ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.
6. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.
8. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
10. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/13 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
11. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ.
13. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
14. ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
16. ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
17. ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 27/02/13 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.
19. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 24/02/13 11:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.
22. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 24/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.
23. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.
25. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.
27. ΒΥΡΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/02/13 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.
28. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
29. ΚΟΥΚΑΚΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
30. Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.
31. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.
32. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.
33. ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
35. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε.
37. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
38. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
39. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
40. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.
41. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΔΔΑΣ Π.
43. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.
44. ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΔΡΑΚΟΣ Γ.
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.
46. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ.
47. ΠΛΑΤΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.
48. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΜΠΥΡΟΣ Β.
50. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/02/13 09:30 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.
51. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.
52. ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.
53. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.
54. ΠΟΨ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 13:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
55. ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Β.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
57. ΜΑΡΟΥΣΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ.
58. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 09:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
59. ΑΡΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 12:00 ΚΙΟΣΕΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 24/02/13 15:00 ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
62. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Ξεσπιτώθηκε η Σαράποβα!
Ξεσπιτώθηκε η Σαράποβα!
Η Λέστερ απέλυσε τον Σέικσπιρ
Η Λέστερ απέλυσε τον Σέικσπιρ
Σάρι: «Ο Γκουαρντιόλα είναι ο καλύτερος»
Σάρι: «Ο Γκουαρντιόλα είναι ο καλύτερος»
Πρόσκληση από Δ. Γιαννακόπουλο σε Αγγελόπουλο για… μονό! (pic)
Πρόσκληση από Δ. Γιαννακόπουλο σε Αγγελόπουλο για… μονό! (pic)
Κοινωνικό μέρισμα 2017: 1.000 ευρώ σε 1 εκατ. πολίτες - Αυτοί είναι οι δικαιούχοι
Κοινωνικό μέρισμα 2017: 1.000 ευρώ σε 1 εκατ. πολίτες - Αυτοί είναι οι δικαιούχοι
Ανατροπή στην υπόθεση δολοφονίας Ζαφειρόπουλου – Η νέα κατάθεση του συνεργάτη του
Ανατροπή στην υπόθεση δολοφονίας Ζαφειρόπουλου – Η νέα κατάθεση του συνεργάτη του
Βράβευση για τις νέες συσκευασίες της SUPERFOODS®
Βράβευση για τις νέες συσκευασίες της SUPERFOODS®
Αντώνης Αντωνιάδης: «Το ΙΕΚ ΑΛΦΑ ενδείκνυται για σπουδές Αθλητισμού» (vid)
Αντώνης Αντωνιάδης: «Το ΙΕΚ ΑΛΦΑ ενδείκνυται για σπουδές Αθλητισμού» (vid)

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης