ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (16-17/2)

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (16-17/2)

Διαβάστε τα αποτελέσματα που προέκυψαν από τους αγώνες που έγιναν το Σαββατοκύριακο (16-17/2) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία της ΕΠΣ Αθήνας.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-2
2. ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε. 1-2
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-0
6. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α. 1-0
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
8. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-1

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Σάββατο 16/02/13 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΜΠΑΣ Α. 3-0
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α. 2-0
11. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΖΑΚΟΣ Ε. 2-1
12. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α. 1-0
13. ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α. 0-2
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 0-1
16. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 1-1

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΦΟΒΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ. 3-0
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Σάββατο 16/02/13 15:00 ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν. 1-2
19. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β. 2-0
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΙΤΣΑΣ Β. 0-2
21. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 3-1
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-4
23. ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-3
24. ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΧΙΖΑΣ Κ. 2-1

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 0-5
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-3
27. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 12:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ. 1-1
28. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 3-0
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΜΠΥΡΟΣ Β. 0-2
30. ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 1-0
31. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΥΡΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α. 2-1
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 17/02/13 15:00 ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-1
34. Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-2
35. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 2-1
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ. 2-5
37. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-2
38. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-1
39. ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. Ν. ΗΣΤ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι. 2-3
40. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΩΣΗΣ Α. 1-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΖΟΥΤΗΣ Χ. 1-0
42. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 09:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 5-0
43. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ. 1-1
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΔΔΑΣ Π. 1-1
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/02/13 11:30 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Α., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α. 1-2
46. ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-0
47. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 17/02/13 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΠΕΡΡΟΣ Ν. 1-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 0-0
49. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 09:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 1-1
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν. 0-2
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ. 0-2
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 17/02/13 12:00 ΚΙΟΣΕΣ Β., ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Κ., ΣΥΡΙΟΣ Χ. 4-3
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ. 0-5
54. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 17/02/13 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ. 4-1

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ. 2-0
56. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 0-1
57. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 17/02/13 11:00 ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
58. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 12:00 ΜΑΝΘΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 1-2
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 2-1
60. ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ. 1-0
61. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ. 4-2

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Live Chat ΑΕΚ-Κέρκυρα
Live Chat ΑΕΚ-Κέρκυρα
Αποκάλυψη-σοκ από πασίγνωστη σταρ: - «Πήγε να με βιάσει στην τουαλέτα - Τον χτύπησα στα @@»!
Αποκάλυψη-σοκ από πασίγνωστη σταρ: - «Πήγε να με βιάσει στην τουαλέτα - Τον χτύπησα στα @@»!
Λιώμα ο Νοβίτσκι! Ήπιε παραπάνω και δε φαντάζεστε τι έκανε!
Λιώμα ο Νοβίτσκι! Ήπιε παραπάνω και δε φαντάζεστε τι έκανε!
Αυτό εδώ το δίδυμο είναι οι μελλοντικοί Avengers του Westeros
Αυτό εδώ το δίδυμο είναι οι μελλοντικοί Avengers του Westeros
Μάκης Δημάκης: Νέα δισκογραφική «στέγη» - Δείτε το πρώτο του video clip
Μάκης Δημάκης: Νέα δισκογραφική «στέγη» - Δείτε το πρώτο του video clip
Έκρηξη βόμβας στη «καρδιά» της Νέας Υόρκης - Πληροφορίες για τραυματίες (pics&vids)
Έκρηξη βόμβας στη «καρδιά» της Νέας Υόρκης - Πληροφορίες για τραυματίες (pics&vids)
ΕΟΦ: Ανακαλείται το βρεφικό γάλα FREZYLAC της εταιρείας LACTALIS
ΕΟΦ: Ανακαλείται το βρεφικό γάλα FREZYLAC της εταιρείας LACTALIS
Συναγερμός στη Νέα Υόρκη - Αναφορές για έκρηξη
Συναγερμός στη Νέα Υόρκη - Αναφορές για έκρηξη

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης