ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2)

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2)

Η ΕΠΣ Αθήνας ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών των αγώνων που θα γίνουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (16-17/2) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.
2. ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
6. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
8. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Σάββατο 16/02/13 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.
11. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.
12. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.
13. ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.
16. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΣΜΑΣ Κ.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΦΟΒΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Σάββατο 16/02/13 15:00 ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.
19. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΙΤΣΑΣ Β.
21. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
23. ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
24. ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΧΙΖΑΣ Κ.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.
27. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 12:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.
28. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΜΠΥΡΟΣ Β.
30. ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.
31. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΥΡΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α.
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 17/02/13 15:00 ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.
34. Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
35. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ.
37. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.
38. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
39. ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. Ν. ΗΣΤ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι.
40. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΖΟΥΤΗΣ Χ.
42. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 09:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
43. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ.
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΔΔΑΣ Π.
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/02/13 11:30 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Α., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α.
46. ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
47. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 17/02/13 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΠΕΡΡΟΣ Ν.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.
49. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 09:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 17/02/13 12:00 ΚΙΟΣΕΣ Β., ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Κ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.
54. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 17/02/13 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.
56. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
57. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 17/02/13 11:00 ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
58. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 12:00 ΜΑΝΘΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
60. ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.
61. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00 ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Παναθηναϊκός: Στην Αθήνα το… θηρίο Τσάβες! (photos+videos)
Παναθηναϊκός: Στην Αθήνα το… θηρίο Τσάβες! (photos+videos)
«Έξυπνη βόμβα» με Ματουιντί η Γιουβέντους (video)
«Έξυπνη βόμβα» με Ματουιντί η Γιουβέντους (video)
Λέκο: «Έχουμε την ποιότητα για να πάρουμε τη νίκη κόντρα στην ΑΕΚ»
Λέκο: «Έχουμε την ποιότητα για να πάρουμε τη νίκη κόντρα στην ΑΕΚ»
Μολίνς: «Να έχουμε αυτοπεποίθηση»
Μολίνς: «Να έχουμε αυτοπεποίθηση»
Φωτιά στη Δάφνη πίσω από το σταθμό του μετρό «Άγιος Ιωάννης»
Φωτιά στη Δάφνη πίσω από το σταθμό του μετρό «Άγιος Ιωάννης»
Φωτιά LIVE - Απίστευτο: Ο Τσίπρας πάει στα καμένα τέσσερις ημέρες μετά την καταστροφική πυρκαγιά
Φωτιά LIVE - Απίστευτο: Ο Τσίπρας πάει στα καμένα τέσσερις ημέρες μετά την καταστροφική πυρκαγιά
Ρέθυμνο: Αυτοί είναι οι γονείς που πνίγηκαν προσπαθώντας να σώσουν τα παιδιά τους (pics)
Ρέθυμνο: Αυτοί είναι οι γονείς που πνίγηκαν προσπαθώντας να σώσουν τα παιδιά τους (pics)
Φωτιά ΤΩΡΑ: Χωρίς ενεργό μέτωπο το Καπανδρίτι - Φόβοι για αναζωπυρώσεις λόγω των ισχυρών ανέμων
Φωτιά ΤΩΡΑ: Χωρίς ενεργό μέτωπο το Καπανδρίτι - Φόβοι για αναζωπυρώσεις λόγω των ισχυρών ανέμων

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης