ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα σε Α', Β' και Γ' κατηγορία

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα σε Α', Β' και Γ' κατηγορία

Η ΕΠΣ Αθήνας ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων που θα γίνουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (16-17/2) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
2. ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 16/02/13 15:00
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/13 15:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00
6. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:00
7. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Σάββατο 16/02/13 15:00
10. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Σάββατο 16/02/13 15:00
11. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00
13. ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 15:00
16. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/02/13 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΦΟΒΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Σάββατο 16/02/13 15:00
19. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/02/13 15:00
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00
21. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/02/13 15:00
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
23. ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
24. ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/13 15:00

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 11:00
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
27. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 12:00
28. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
30. ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00
31. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΥΡΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 17/02/13 15:00

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:00
34. Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 16/02/13 15:00
35. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
37. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00
38. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00
39. ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. Ν. ΗΣΤ Κυριακή 17/02/13 11:00
40. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
42. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 09:30
43. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/02/13 11:30
46. ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
47. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 17/02/13 15:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
49. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 09:30
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 11:00
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 17/02/13 12:00
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
54. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 17/02/13 15:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 17/02/13 11:00
57. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 12:00
58. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 17/02/13 15:00
59. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
60. ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/02/13 15:00
61. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Χάσι: «Αυτή η πρόκριση σημαίνει πολλά για τον Ολυμπιακό»
Χάσι: «Αυτή η πρόκριση σημαίνει πολλά για τον Ολυμπιακό»
Στο τρίτο γκρουπ δυναμικότητας ο Ολυμπιακός - Ποιους αποφεύγει
Στο τρίτο γκρουπ δυναμικότητας ο Ολυμπιακός - Ποιους αποφεύγει
Μαρινάκης: «Ο Ολυμπιακός γύρισε εκεί που ανήκει - Καλή επιτυχία και στις άλλες ελληνικές ομάδες»
Μαρινάκης: «Ο Ολυμπιακός γύρισε εκεί που ανήκει - Καλή επιτυχία και στις άλλες ελληνικές ομάδες»
Στη 12η θέση της UEFA η Ελλάδα
Στη 12η θέση της UEFA η Ελλάδα
Ζωή Λάσκαρη: Το τελευταίο χειροκρότημα στην αγαπημένο ηθοποιό
Ζωή Λάσκαρη: Το τελευταίο χειροκρότημα στην αγαπημένο ηθοποιό
117 Υποτροφίες Σπουδών στις 13 Περιφέρειες της Ελλάδας από το IEK ΑΛΦΑ & το Mediterranean College
117 Υποτροφίες Σπουδών στις 13 Περιφέρειες της Ελλάδας από το IEK ΑΛΦΑ & το Mediterranean College
Σεισμός Ιταλία: Δύο νεκροί και δεκάδες τραυματίες - Παιδιά θαμμένα στα ερείπια
Σεισμός Ιταλία: Δύο νεκροί και δεκάδες τραυματίες - Παιδιά θαμμένα στα ερείπια
O Βασίλης Δήμας στο «τιμόνι» του «Posidonio»
O Βασίλης Δήμας στο «τιμόνι» του «Posidonio»

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης