ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα σε Α', Β' και Γ' κατηγορία

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα σε Α', Β' και Γ' κατηγορία

Η ΕΠΣ Αθήνας ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων που θα γίνουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (16-17/2) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
2. ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 16/02/13 15:00
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/13 15:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00
6. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:00
7. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Σάββατο 16/02/13 15:00
10. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Σάββατο 16/02/13 15:00
11. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00
13. ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 15:00
16. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/02/13 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΦΟΒΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Σάββατο 16/02/13 15:00
19. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/02/13 15:00
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00
21. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/02/13 15:00
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
23. ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
24. ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/13 15:00

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 11:00
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
27. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 12:00
28. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
30. ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00
31. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΥΡΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 17/02/13 15:00

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:00
34. Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 16/02/13 15:00
35. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
37. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00
38. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00
39. ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. Ν. ΗΣΤ Κυριακή 17/02/13 11:00
40. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
42. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 09:30
43. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/02/13 11:30
46. ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
47. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 17/02/13 15:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
49. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 09:30
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 11:00
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 17/02/13 12:00
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
54. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 17/02/13 15:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 17/02/13 11:00
57. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 12:00
58. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 17/02/13 15:00
59. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
60. ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/02/13 15:00
61. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Αποκάλυψη σοκ: Παραλίγο να δολοφονήσουν Έλληνα ηθοποιό - Εφιαλτικές στιγμές!
Αποκάλυψη σοκ: Παραλίγο να δολοφονήσουν Έλληνα ηθοποιό - Εφιαλτικές στιγμές!
Αναίρεση στο βούλευμα για τα «στημένα» στο ποδόσφαιρο από τον αντεισαγγελέα του Αρείου Πάγου
Αναίρεση στο βούλευμα για τα «στημένα» στο ποδόσφαιρο από τον αντεισαγγελέα του Αρείου Πάγου
Εθελοντής αλήτης
Εθελοντής αλήτης
Θα μείνουν μόνο, όσοι γουστάρουν!
Θα μείνουν μόνο, όσοι γουστάρουν!
Φρίκη στην Κω: Κομμωτής κατηγορείται ότι ασελγούσε στις ανιψιές και τις ανήλικες εγγονές του
Φρίκη στην Κω: Κομμωτής κατηγορείται ότι ασελγούσε στις ανιψιές και τις ανήλικες εγγονές του
Καιρός - Έκτακτο δελτίο - ΠΡΟΣΟΧΗ: Έρχεται ισχυρή κακοκαιρία με έντονα φαινόμενα - Πού θα σαρώσει
Καιρός - Έκτακτο δελτίο - ΠΡΟΣΟΧΗ: Έρχεται ισχυρή κακοκαιρία με έντονα φαινόμενα - Πού θα σαρώσει
Επιθέσεις με μαχαίρι στην Ολλανδία - Ένας νεκρός, πολλοί τραυματίες
Επιθέσεις με μαχαίρι στην Ολλανδία - Ένας νεκρός, πολλοί τραυματίες
Θρήνος στη Ρόδο: Βρέθηκε νεκρός ο 20χρονος Νίκος Χατζηνικολάου
Θρήνος στη Ρόδο: Βρέθηκε νεκρός ο 20χρονος Νίκος Χατζηνικολάου

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης