ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9-10/2)

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9-10/2)

Διαβάστε τα αποτελέσματα που προέκυψαν από τους αγώνες που έγιναν το Σαββατοκύριακο (9-10/2) σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία της ΕΠΣ Αθήνας.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ. 2-1
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-1
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-0
4. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε. 0-2
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
6. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ. 0-3
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-1
8. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΠΑΠΠΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν. 1-1

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ. 1-0
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
11. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/02/13 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-1
12. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ. 1-1
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
14. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-2
15. ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α. 3-3
16. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΦΟΒΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ. 2-1
18. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
19. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ. 2-1
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/13 10:00 ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 1-0
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-3
22. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/13 15:00 ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 3-0
23. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 5-2
24. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε. 0-0

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι. 3-0
26. ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 09/02/13 15:00 ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι. 0-0
27. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-1
28. ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
29. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/13 12:30 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-1
30. ΚΟΥΚΑΚΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΡΟΥΦ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 1-3
31. Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΖΟΥΤΗΣ Χ. 0-1
32. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-0

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
34. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-1
35. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α. 3-2
36. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α. 0-1
37. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΙΟΣΕΣ Β. 2-0
38. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.
39. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ. 0-3
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 1-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 5-0
42. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-2
43. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ. 3-0
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α. 1-5
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ. 2-0
46. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΚΑΜΑΡΙΑΡΗΣ Ι. 1-0
47. ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-2

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
49. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Α. 2-0
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν. 1-0
51. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΤΟΥ Σ. 4-1
52. ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Δ. 3-1
53. ΠΟΨ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 13:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-2
54. ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 10/02/13 15:00 ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν. 3-2
56. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΕΞΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 3-0
57. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ. 3-0
58. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ. 2-1
59. ΑΡΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι. 4-0
60. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 10/02/13 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε. 1-2
61. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΣΤΑΙΚΟΣ Κ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ. 2-4

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Ολυμπιακός: Χωρίς Μποτία με ΑΕΛ
Ολυμπιακός: Χωρίς Μποτία με ΑΕΛ
Ατρόμητος: Πολλές οι επιλογές για Απόλλωνα Σμύρνης
Ατρόμητος: Πολλές οι επιλογές για Απόλλωνα Σμύρνης
Ελλάδα-Ισλανδία 59-30: Ζευγάρωσε τις νίκες η «γαλανόλευκη»
Ελλάδα-Ισλανδία 59-30: Ζευγάρωσε τις νίκες η «γαλανόλευκη»
Το μέλλον του Κλάους στα χέρια του Ιβάν!
Το μέλλον του Κλάους στα χέρια του Ιβάν!
Αιματηρή επίθεση με μαχαίρι στη Φινλανδία
Αιματηρή επίθεση με μαχαίρι στη Φινλανδία
Ζωή Λάσκαρη: Αυτή είναι η αιτία θανάτου της μεγάλης ηθοποιού
Ζωή Λάσκαρη: Αυτή είναι η αιτία θανάτου της μεγάλης ηθοποιού
«Έφυγε» από τη ζωή η Ζωή Λάσκαρη
«Έφυγε» από τη ζωή η Ζωή Λάσκαρη
Αυτοί είναι οι στρατιώτες που παρασύρθηκαν από τρένο στα Οινόφυτα – Τι αναφέρει το ΓΕΣ
Αυτοί είναι οι στρατιώτες που παρασύρθηκαν από τρένο στα Οινόφυτα – Τι αναφέρει το ΓΕΣ

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης