ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (9-10/2)

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (9-10/2)

Η ΕΠΣ Αθήνας ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τα ονόματα των διαιτητών για τους αγώνες που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (9-10/2) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.
4. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
6. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
8. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΠΑΠΠΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
11. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/02/13 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
12. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
14. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.
15. ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.
16. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΦΟΒΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ.
18. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ.
19. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/13 10:00 ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
22. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/13 15:00 ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
23. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
24. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι.
26. ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 09/02/13 15:00 ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.
27. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
28. ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
29. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/13 12:30 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
30. ΚΟΥΚΑΚΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΡΟΥΦ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
31. Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΖΟΥΤΗΣ Χ.
32. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ.

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.
34. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
35. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.
36. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.
37. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΙΟΣΕΣ Β.
38. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.
39. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.
42. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
43. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α.
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΠΕΡΡΟΣ Ν.
46. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.
47. ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
49. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Α.
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.
51. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΤΟΥ Σ.
52. ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Δ.
53. ΠΟΨ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/13 13:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
54. ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 10/02/13 15:00 ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/02/13 15:00 ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.
56. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΕΞΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
57. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 10/02/13 11:00 ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.
58. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.
59. ΑΡΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι.
60. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 10/02/13 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.
61. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 10/02/13 15:00 ΣΤΑΙΚΟΣ Κ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Σίνγκλετον: «Nα προστατέψουμε την έδρα μας»
Σίνγκλετον: «Nα προστατέψουμε την έδρα μας»
Ο Παπαδόπουλος συγκινεί καθώς μιλάει για τον φίλο του, τον αξέχαστο Βλάσση Μπονάτσο
Ο Παπαδόπουλος συγκινεί καθώς μιλάει για τον φίλο του, τον αξέχαστο Βλάσση Μπονάτσο
Παναθηναϊκός: Αυτούς επιλέγει ο Ουζουνίδης
Παναθηναϊκός: Αυτούς επιλέγει ο Ουζουνίδης
Ψάχνουμε την τεστοστερόνη μας μετά το ζεϊμπέκικο του Γκλέτσου
Ψάχνουμε την τεστοστερόνη μας μετά το ζεϊμπέκικο του Γκλέτσου
Πέθανε ο δημοσιογράφος Βασίλης Μπεσκένης - Θλίψη στην «οικογένεια» του ΣΚΑΪ
Πέθανε ο δημοσιογράφος Βασίλης Μπεσκένης - Θλίψη στην «οικογένεια» του ΣΚΑΪ
Ασύλληπτη τραγωδία στην Κατερίνη – Τρεις νεκροί από φωτιά σε πολυκατοικία
Ασύλληπτη τραγωδία στην Κατερίνη – Τρεις νεκροί από φωτιά σε πολυκατοικία
Είστε άνεργος; Δείτε πώς θα πάρετε επίδομα 400 ευρώ
Είστε άνεργος; Δείτε πώς θα πάρετε επίδομα 400 ευρώ
Καιρός - Έκτακτο δελτίο: ΠΡΟΣΟΧΗ! Έρχεται ισχυρή κακοκαιρία - Πού θα «χτυπήσει» σε λίγες ώρες
Καιρός - Έκτακτο δελτίο: ΠΡΟΣΟΧΗ! Έρχεται ισχυρή κακοκαιρία - Πού θα «χτυπήσει» σε λίγες ώρες

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης