ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (2-3/2)

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (2-3/2)

Διαβάστε τα αποτελέσματα που προέκυψαν από τους αγώνες που έγιναν το Σαββατοκύριακο (2-3/2) σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία της ΕΠΣ Αθήνας.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-0
2. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ. 0-0
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
4. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 03/02/13 11:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ. 1-1
5. ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 0-3
6. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι. 3-0
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-0
8. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ. 1-0
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-3
11. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α. 4-0
12. ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-1
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-0
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/02/13 15:00 ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 0-1
15. ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ. 3-0
16. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Σάββατο 02/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ. 3-0
18. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-1
19. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-0
20. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ. 0-0
21. ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 3-0
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν. 0-0
23. ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α. 1-2
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΟΥΤΗΣ Χ. 2-2

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-2
26. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι. 1-0
27. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-3
28. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι. 3-0
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι. 0-0
30. ΠΑΤΗΣΙΑ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-3
31. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-4
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 03/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α. 3-1

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΙΤΣΑΣ Β. 4-0
34. Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ. 2-1
35. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι. 2-3
36. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ. 0-1
37. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι. 0-3
38. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
39. ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ. 3-1
40. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΠΥΡΟΣ Β. 1-2

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-3
42. ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ. 1-2
43. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΙΤΟΥ Σ. 1-0
44. ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ. 1-3
45. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ. 0-0
46. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ. 0-0
47. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 03/02/13 15:00 ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 02/02/13 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν. 1-1
49. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 3-5
50. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΟΨ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-4
51. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-1
52. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-1
53. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 03/02/13 15:00 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-2
54. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-4

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Σάββατο 02/02/13 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ. 0-1
56. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ. 2-0
57. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ. 1-4
58. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/02/13 11:00 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Α. 1-0
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β. 4-2
60. ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΚΙΟΣΕΣ Β., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΑΔΔΑΣ Π. 2-0
61. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/02/13 15:00 ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΧΙΤΟΥ Σ. 0-0

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Με Ράντολφ η Σλοβενία στο Ευρωμπάσκετ
Με Ράντολφ η Σλοβενία στο Ευρωμπάσκετ
Συμφωνία Άρη με Μόραντ
Συμφωνία Άρη με Μόραντ
Μεϊγουέδερ: Θα κερδίσω τον Μακ Γκρέγκορ και θα γιορτάσω στο στριπ κλαμπ μου
Μεϊγουέδερ: Θα κερδίσω τον Μακ Γκρέγκορ και θα γιορτάσω στο στριπ κλαμπ μου
Παπασταθόπουλος: Ο Ντεμπελέ πρέπει να βάλει τον σύλλογο πάνω από το εγώ του
Παπασταθόπουλος: Ο Ντεμπελέ πρέπει να βάλει τον σύλλογο πάνω από το εγώ του
Ηχηρό μήνυμα Παυλόπουλου προς Τουρκία: Στο Αιγαίο δεν υπάρχουν γκρίζες ζώνες
Ηχηρό μήνυμα Παυλόπουλου προς Τουρκία: Στο Αιγαίο δεν υπάρχουν γκρίζες ζώνες
Τραγωδία στα Οινόφυτα: Τρένο παρέσυρε στρατιώτες – Ένας νεκρός
Τραγωδία στα Οινόφυτα: Τρένο παρέσυρε στρατιώτες – Ένας νεκρός
Φωτιά: Εικόνες αποκάλυψης από τα καμένα στην Αττική - Δεν έμεινε τίποτα όρθιο (pics)
Φωτιά: Εικόνες αποκάλυψης από τα καμένα στην Αττική - Δεν έμεινε τίποτα όρθιο (pics)
Χανιά: Φρικτός θάνατος για δύο φοιτητές (pics)
Χανιά: Φρικτός θάνατος για δύο φοιτητές (pics)

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης