Οι αγώνες της ΕΠΣΑ

Οι αγώνες της ΕΠΣΑ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα από την ΕΠΣ Αθηνών, που θα γίνει το Σαββατοκύριακο 12 και 13 Μαρτίου.

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο 12/3 (Ώρα έναρξης 15.30)

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Άρης Πετρ., ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: Αίας Αθηνών-Τόλμη Περιστ., ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Βριλήσσια-ΑΕ Μεταμόρφωσης, ΓΟΥΔΗ: Αγ. Θωμάς-Υμηττός, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: ΑΕ Αιγάλεω-Παλαιό Φάληρο, ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: ΑΟ Ιλίου-Αστέρας Εξ., ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Παγκράτι-Ολυμπιακός Κυψέλης, ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: ΑΠΟ Κηφισιάς-Πανθησειακός, ΖΩΓΡΑΦΟΥ «ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ»: Αστέρας Ζωγρ.-Ηράκλειο, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ιπποκράτης-Θρίαμβος Χαϊδαρίου, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Νίκη Αλίμου-Πατήσια, ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Καματερό-Διάνα Ηλ., ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ: ΑΟΝΦ Άτταλος-Ιάσωνας, ΚΥΨΕΛΗΣ: Γκυζιακός-Καλαμάκι, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Μελίσσια-Ελευθερούπολη, ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ: Πανερυθραϊκός-Κηπούπολη, ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη-Βύρωνας, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Αστέρας 2004-Ποσειδώνας, ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ: Κρόνος Αιγάλεω-Κεραυνός Πετρούπολης, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Αναγέννηση Πετρ.-Αγ. Δημήτριος, ΠΕΥΚΗΣ: Πεύκη-Άρης Χολαργού, ΡΟΥΦ: Πετράλωνα-Διαγόρας, 'Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ' ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ: Ταταύλα-ΑΟ Κωφών, «Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ» ΧΑΪΔΑΡΙ: Δάσος-Γαλαξίας, ΥΜΗΤΤΟΥ: Αρίων-Απόλλων Περιστερίου, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Παράδεισος-Προμηθέας, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Χρυσούπολη-ΠΟΨ, ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: Αττικός-Αγία Ελεούσα.

Κυριακή 13/3 

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: (15.30) Θύελλα Αγίου Δημητρίου-Κηφισιά 2010, ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ: (11.00) Λαρισαϊκός-Νέα Ζωή Μετ., (15.30) Πλάτων-Λυκόβρυση, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': (15.30) Λαύρα-Άφοβος, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: (15.30) Κένταυρος-Απόλλων 2006, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (15.30) Γαλάτσι-Τερψιθέα, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (15.30) Ορφέας-Χαλάνδρι, ΔΗΜ. ΒΥΡ. ΕΡΓΑΝΗ: (15.30) Άρης Βύρωνα-Ηρακλής Περιστ., ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: (15.30) Ολυμπιακός Λιοσίων-Τράχωνες, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: (11.00) Δόξα Βύρωνα-Φωστήρας Ηλ., ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (11.00) ΑΕ Περιστερίου-Θύελλα Περιστ., ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: (11.00) Νέα Σμύρνη-ΑΕ Ιλίου, ΚΥΨΕΛΗΣ: (09.30) Κρόνος Αθηνών-Δάφνη Αθηνών, (12.30) Τριφυλλιακός-Ερμής Ηρ., (15.30) Ατλας Κυψ.-Χαλκηδονικός, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: (15.30) Νεοπεντελικός-ΓΣ Καισαριανής, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (15.30) Φωστήρας Καισ.-ΑΟ Αργυρούπολης, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (11.00) Αίμος Πετρ.-Πανιώνιος Καισ., ΠΕΥΚΗΣ: (11.00) Αετός Καλλ.-Απόλλων Χαλ., ΡΟΥΦ: (11.00) Κουκάκι-Ιλίσια 2004, (15.30) Ενωση Βοτανικού-Σούρμενα, 'Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ' ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ: (11.00) Κοψαχείλα-Ακάδημος, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (15.30) Ατρόμητος Χαλ.-Αθηναϊδα, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': (15.30) Χολαργός-Ειρήνη Πετρ., ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': (15.30) Παπάγος-ΓΣ Αργυρούπολης, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (10.00) Αμιλλα Περιστ.-Πήγασος Πατησ., (15.30) Κολωνός-Δάφνη Παλ. Φαλ., ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: (09.30) Πράσινα Πουλιά-Φοίνικας Καλλ., (12.30) Φοίνικας Περιστ.-Αρμενική, (15.30) Ανθούπολη-Χαραυγιακός.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
LIVE CHAT: Απόλλων Σμύρνης-Πλατανιάς
LIVE CHAT: Απόλλων Σμύρνης-Πλατανιάς
Πήρε το… βάπτισμα
Πήρε το… βάπτισμα
Νέο φιλικό την Κυριακή
Νέο φιλικό την Κυριακή
ΑΕΚ – Ολυμπιακός: Τα αξέχαστα γκολ των ντέρμπι (vids)
ΑΕΚ – Ολυμπιακός: Τα αξέχαστα γκολ των ντέρμπι (vids)
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)
Μεγάλη φωτιά στη Χαλκιδική - Απειλούνται σπίτια (pic+vids)
Μεγάλη φωτιά στη Χαλκιδική - Απειλούνται σπίτια (pic+vids)
Σχεδίασε την Επιτυχία σου με Σπουδές Εφαρμοσμένων Τεχνών στο ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Σχεδίασε την Επιτυχία σου με Σπουδές Εφαρμοσμένων Τεχνών στο ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης