Νέα Ζωή Μετ.- Αστέρας 2004 0-2

Με πρωταγωνιστή τον Αναστασάκη, η ομάδα του Αστέρα πήρε μεγάλη νίκη στην έδρα της Μεταμόρφωσης  με 0-2.

Το σκορ για τους φιλοξενούμενους άνοιξε μόλις στο τρίτο λεπτό ο Αναστασάκης με κεφαλιά μέσα από την περιοχή, για να διαμορφώσει ο ίδιος παίκτης το τελικό 0-2 στο 90ο λεπτό με ωραίο σουτ μέσα από την περιοχή.

Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο κ. Αργυρός.

ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ. : Μπουλάκης, Δέλγος (Μιχαλόπουλος 70΄), Τζέλο(64΄ Χατζησπύρος), Κουρτουδακης, Κατσικώστας, Δαυίδ, Σαλιαγκός, Πλακοθυδάκης, Δελέτζας (Καμαρά 50’), Ιερατζής, Λαγός

ΑΣΤΕΡΑΣ 2004: Γαλανακής, Κουτσάυτης, Ντεκιράι, Αντωνόπουλος, Βασιλάκης, Καλύβας, Βουλομένος(48’ψαραδέλης), Μπουφίδης, Αναστασάκης, Παπαδόπουλος, Μακρής(Παπαδάτος 60’)

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Στο πλευρό της ο κόσμος | Φίλοι της «Ένωσης» υποδέχθηκαν την ομάδα στο αεροδρόμιο
Στράτος Σεφτελής: Τη Μ. Τρίτη το «τελευταίο αντίο» στον δημοσιογράφο - Η παράκληση της οικογένειας
Παναθηναϊκός AKTOR: Στο Βελιγράδι η αποστολή
Super League: Καμία κλήση για Αλμέιδα και το επεισόδιο μετά το ΠΑΟΚ - ΑΕΚ