Δόξα Κορωπίου – Νικηφόρος 0-0

Ισόπαλοι χωρίς τέρματα αναδείχθηκαν Δόξα και Νικηφόρος.

Στο 0-0 έμειναν Δόξα και Νικηφόρος, σε ένα ματς που πάντως είχε πολλές φάσεις και από τις δύο πλευρές.
Οι γηπεδούχοι είχαν δύο δοκάρια στο 25΄ και το 50΄, ενώ στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Αποστολόπουλος έχασε μεγάλη ευκαιρία να δώσει τη νίκη στον Νικηφόρο.
Στα τελευταία λεπτά του αγώνα η ομάδα του Κορωπίου αγωνίστηκε με έναν παίκτη λιγότερο, ύστερα από την αποβολή του Αμπετινάι με δεύτερη κίτρινη.

ΔΟΞΑ: Παπαθεοδώρου, Κετβερικόφ, Φουστέρης, Καδίτης, Ρίζος, Αμπεντινάι, Καστρινάκης, Σοτίρ, Κιούσης (85΄ Μιλούκα), Τσιαμπάς (90΄ Βαλσαμογιάννης), Κορδεράς.

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ: Καραγιάννης, Μάτζης (63΄ Αλ. Παπαδόπουλος), Τσιριγότης, Λάιος, Νάτσης, Παπαβασιλείου, Κορνεάνου, Ζε Εβέ (90΄ Κατσαούνος), Αποστολόπουλος, Σουμαναρίου, Ανδριώτης (89΄ Αθανάσοφ).

Ο Μπουρούσης… αγρίεψε
Τρομοκρατική επίθεση Μάντσεστερ: Μήνυμα στήριξης από Ολυμπιακό
ΣΟΚ για Γκουαρντιόλα - Σύζυγος και κόρες του Πεπ στο μακελειό του Μάντσεστερ
Mην φοβάσαι ρε… Αυτό θέλουν!
Έκρηξη Manchester: Οχτάχρονη με ελληνικό όνομα ανάμεσα στους αγνοούμενους
Βίντεο - ΣΟΚ: «Η τρομοκρατική επίθεση στο Μάντσεστερ ήταν μόνο η αρχή»
Μεγάλη καραμπόλα στην Αττική Οδό
Τρομοκρατική επίθεση στο Μάντσεστερ: «Ματωμένη» συναυλία με δεκάδες νεκρούς και τραυματίες