Κουβαράς–Εθνικός Ν. Μ. 2-0

Με δύο τέρματα στο 60΄ και το 65΄, ο Κουβαράς επιβλήθηκε της Νέας Μάκρης με 2-0.

Μέσα σε πέντε λεπτά «καθάρισε» το παιχνίδι απέναντι στον Εθνικό Νέας Μάκρης ο Κουβαράς.
Με σκόρερ τον Γκίνη στο 60΄ και τον Κοντογιάννη στο 65΄, οι γηπεδούχοι πήραν τη νίκη με 2-0. Η ομάδα της Νέας Μάκρης έχασε ευκαιρία να προηγηθεί στο 15ο λεπτό, όταν ο Ελευθερίου έστειλε την μπάλα στο δοκάρι.

ΚΟΥΒΑΡΑΣ: Κοντίνος, Βίλα, Κατσίκης, Γκίνης, Παππάς, Παπασωτηρίου, Πρίφτης (62΄ Θάνος), Πλάκα, Ρώμας (75΄ Φιλίππου), Κοντογιάννης, Σατελάρι (40΄ Χατζής).

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ: Ντέντι, Ζούρος (86΄ Καμπούρης), Παπαδόπουλος Β., Ευαγγέλου, Παπαδόπουλος Χ., Ελευθερίου, Δράκος, Σκαρπαθιώτης, Αβντόλι, Παππάς, Σατινάι.

Μπαρτσελόνα: Καταδικάστηκε ο Μέσι!