Νίκη Δροσιάς - Σαρωνικός 1-1

Ισοπαλία στο γήπεδο της Δροσιάς, ανάμεσα στη Νίκη και τον Σαρωνικό.

Ισόπαλοι με 1-1 αναδείχθηκαν η Νίκη Δροσιάς και ο Σαρωνικός, παρά το γεγονός ότι οι γηπεδούχοι είχαν πολλές ευκαιρίες να πάρουν τη νίκη.
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Χ. Αλεξίου στο 10ο λεπτό, ενώ η ισοφάριση προήλθε από εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Σαμαρά στο 26΄. Την εσχάτη των ποινών σφύριξε ο διαιτητής όταν ο Ζουμπουρλής, ο οποίος και αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα, έπιασε την μπάλα με το χέρι.
Με 10 παίκτες αγωνίστηκε στα τελευταία πέντε λεπτά και η ομάδα της Δροσιάς, ύστερα από την αποβολή του Κατσιούλη με δεύτερη κίτρινη.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ: Κατσιούλης, Μούρτης, Πολύζος, Ζαρουνιώτης, Κ. Μπέτσης, Σπυρόπουλος, Κουκάι (63΄ Γρηγοράτος), Κατσιούνης, Ποροτσίδης (70΄ Χ. Μπέτσης), Σαμαράς, Κάμπια.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ: Μπλάνας, Ζντντράβα, Τόλιας (27΄ Σαρικώστας), Χ. Αλεξίου, Ζουμπουρλής, Χασουράκης, Λεζάκης (80΄ Σταύρου), Κετέογλου, Καραγιωργάκης (75΄ Κολιτόπουλος), Σ. Αλεξίου, Ματσαγκός.

Η συζήτηση Γιαννακόπουλου - Ζοτς το 2012, που εκθέτει τον Σέρβο τεχνικό
Άρης: Μόνο με θαύμα ο Τζάκσον!
Πανιώνιος: «Μισός» με ΠΑΟΚ
Κατέρρευσε κομμάτι από την επικάλυψη της σκεπής του κολυμβητηρίου Κατερίνης!
Η δισκογραφική συνεργασία της χρονιάς
Πέθανε ο ηθοποιός Ρότζερ Μουρ
Οι διαδρομές του Nike+ Run Club συνεχίζονται παρέα με τον Yatzer, στις 24/5 στο Κολωνάκι
Έκρηξη Μάντσεστερ - Θρήνος στην Κύπρο: Νεκρή βρέθηκε η 8χρονη Saffie Rose Roussos