Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας της Αθήνας, που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο (31/3 και 1/4).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (31/3)  

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Χολαργός, ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: ΑΠΟ Κηφισιάς-Ηράκλειο, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': Διάνα-Ελευθερούπολη, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηφαιστος-Χαραυγιακός, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Αστέρας 2004-Καματερό, Σ. ΑΓΓΕΛ/ΛΟΣ: Ενωση Βοτανικού-Πανερυθραϊκός, ΧΩΡΑΦΑΣ : Αγ. Ιερόθεος-Αγ. Δημήτριος.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Χαλκηδονικός-Λαύρα, ΑΚΑΔ.ΠΛΑΤΩΝΑ: Κολωνός-Διαγόρας, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Βριλήσσια-Κηπούπολη, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Πατήσια-Αναγέννηση Πετρ., ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Ποσειδών-Παράδεισος, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: ΑΕ Αιγάλεω-Αγ. Θωμάς, ΕΡΓΑΝΗΣ: Βύρωνας-Ακάδημος, Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ : Ατταλος-Καλαμάκι, ΚΥΨΕΛΗΣ: Αθηναΐδα-Κένταυρος Βριλ., ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Νεοπεντελικός-Παπάγος, Ν. ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη-Τόλμη, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Ειρήνη-Γκυζιακός, ΠΕΥΚΗΣ: Μαρούσι-Θρίαμβος Αθηνών, Τ. ΧΑΡ/ΜΠΙΔΗΣ: Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Αστέρας Εξαρχείων, ΥΜΗΤΤΟΥ: Υμηττός-Φωστήρας Ηλ., ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι-Λαρισαϊκός, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Χρυσούπολη-Κουκάκι,

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΗΜ. ΣΤ.ΙΛΙΟΥ: ΑΕ Ιλίου-Αρμενική, Κ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: ΠΟΨ-Τριφυλλιακός, ΜΕΤ.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Λυκόβρυση-Ταταύλα, ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ: Ιεράπολη-Δάσος,ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ: Φοίνικας Καλλ.-Κρόνος Αιγ.,
*Όλα τα παιχνίδια αρχίζουν στις 17:00.
 
Κυριακή (1/4)

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (17.00) ΠΑΣ Γαλάτσι-Αθηναϊκός, ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΥΡΩΝΑ: (17.00) Δόξα Βύρωνα-Ανθούπολη, ΔΗΜ.ΣΤ. ΙΛΙΟΥ(17.00) Ολυμπιακός Λιοσίων-Αρης Πετρ., ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: (11.00) Σούρμενα-Ιάσων, ΜΕΤ. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (11.00) ΑΕ Μεταμόρφωσης-Π. Φάληρο, Σ. ΑΓΓΕΛ/ΛΟΣ:(17.00) Δάφνη Παλ. Φαλ.-Πεύκη, 'Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ': (17.00) Χαϊδάρι-Αγιοι Ανάργυροι, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ:(17.00) Αττικός-Πανθησειακός.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': (17.00) ΓΣ Αργυρούπολης-Κεραυνός Πετρ., ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (17.00) Ορφέας Αιγάλεω-Φοίνικας Περιστ., ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ(17.00) Παγκράτι-Πέρα Κλουμπ, ΗΦΑΙΣΤΟΥ:(17.00) Ιπποκράτης-Τερψιθέα, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (17.00) Πανιώνιος Καισ.-Ελπίδα Αγ. Αναργ., ΤΑΥΡΟΥ Β': (11.00) Πετράλωνα-Φωστήρας Καισ., ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (17.00) Ατρόμητος Χαλ.-Αγία Ελεούσα.

 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΑ: (10.00) Κεραμεικός-Πήγασος Πατησίων, (13.30) ΑΟ Κωφών-ΓΣ Καισαριανής, (17.00) Αφοβος-Νέα Ζωή,ΕΡΓΑΝΗΣ: (17.00) Αρης Βύρωνα-Δάφνη Αθηνών, ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: (11.00) ΑΟ Ιλίου-Αρης Χολαργού, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (11.00) Ηρακλής Περιστ.-Ερμής Ηρακλείου, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: (17.00) Νίκη Αλίμου-Κρόνος Αθηνών, Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ: (17.00) Απόλλων 2006-ΑΟ Αργυρούπολης, ΚΥΨΕΛΗΣ: (10.00) Ολυμπιακός Κυψέλης-Ιλίσια 2004, (13.30) Αμπελόκηποι-Πρ.Πουλιά, (17.00) Ατλας Κυψέλης-Απόλλων Χαλ., ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ: (11.00) Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Νέα Σμύρνη, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (11.00) Αίμος Πετρ.-Πλάτων, ΠΕΥΚΗΣ: (11.00) Αετός Καλλ.-Αίας Αθηνών, 'Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ' : (11.00) Κοψαχείλα-Κηφισιά 2010, ΥΜΗΤΤΟΥ: (17.00) Προμηθέας-ΑΕ Περιστερίου, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11.00) Θύελλα Περιστ.-Γαλαξίας, ΧΩΡΑΦΑΣ : (11.00) Απόλλων Περιστ.-Αρίων, (17.00) Αμιλλα Περιστ.-Κορωνίδα.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Μαραγκός: «Να μας στηρίξει ο κόσμος»
Μαραγκός: «Να μας στηρίξει ο κόσμος»
Μεγάλη «σφαλιάρα» Θανάση Αντετοκούνμπο στην Ρεάλ!
Μεγάλη «σφαλιάρα» Θανάση Αντετοκούνμπο στην Ρεάλ!
Ίβιτς: «Μόνο νίκη»
Ίβιτς: «Μόνο νίκη»
Ολυμπιακός: Νέα ήττα και έκτος στο Champions League
Ολυμπιακός: Νέα ήττα και έκτος στο Champions League
Λουκάς Παπαδήμος: Παραμένει στην Εντατική - Εξιτήριο πήραν οι συνοδοί του
Λουκάς Παπαδήμος: Παραμένει στην Εντατική - Εξιτήριο πήραν οι συνοδοί του
Ανατροπή λεωφορείου με μαθητές στις Σέρρες – Δεκατέσσερις τραυματίες
Ανατροπή λεωφορείου με μαθητές στις Σέρρες – Δεκατέσσερις τραυματίες
Σημαντικές διακρίσεις για την DPG και φέτος στα Digital Media Awards!
Σημαντικές διακρίσεις για την DPG και φέτος στα Digital Media Awards!
Σεισμός στην Κρήτη
Σεισμός στην Κρήτη

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης