Μαύρος Αετός – Καλύβια 1-0

Σπουδαία νίκη επί των Καλυβίων σημείωσε ο Μαύρος Αετός το Σάββατο (17/3) με σκορ 1-0 με την οποία αναπτερώθηκαν οι ελπίδες του για την εξασφάλιση της παραμονής στην κατηγορία.

Το «χρυσό» γκολ των γηπεδούχων πέτυχε ο Τσεβάς στο 74΄.
Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Γαλάνης και βοηθοί του οι Λιάπης Σπ. Και Γρηγορίου.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ: Κανέλλος, Βρέττο, Κιούρκος, Σ. Τσεβάς, Καμάρας, Α. Μάζης, Λόης (82’ Τριανταφύλλου), Κατσαντώνης (85’ Γάγγας), Σκαρπαθιώτης, Τζίκα, Π. Μάζης (46’ Σαρκίρης).

ΚΑΛΥΒΙΑ: Ευδαίμων, Κοτλίδας (80’ Βαρβίας), Οικονομίδης, Πλακιάς, Β. Μπούτσης, Μαραγκός, Ροκανάς (70’ Βασιλακάκης), Μπεχάρι, Δάβαρης, Χρ. Μπούτσης, Ντιμεσπίρα.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα