Αστέρας 2004 – Ιάσωνας 0-5

Σε παράσταση για έναν ρόλο μετέτρεψε ο Ιάσωνας τον αγώνα με τον Αστέρα 2004, τον οποίο συνέτριψε με σκορ 5-0 και πλέον χρειάζεται έναν βαθμό για να κατακτήσει τον τίτλο.

Τα γκολ της ομάδας του Αγίου Φανουρίου, πέτυχαν οι Θανόπουλος (30΄, πέναλτι, 41΄), Χωριανόπουλος (45΄), Μανωλίδης (65΄, πέναλτι), Λαμπρινάτος (70΄). Στο 65΄αποβλήθηκε ο Λώλος.

Διαιτητής ήταν ο Μαχαίρας Ε. και βοηθοί του οι Τσολάκης και Αθανασόπουλος.

ΑΣΤΕΡΑΣ 2004: Λώλος, Σούλας, Βασιλάκης (66΄ Αγγελάκης), Αντωνόπουλος, Δημάκης, Σκούρας, Πρασσάς, Μπουφίδης, Ξενόπουλος (46΄ Παπαδάτος), Καλύβας (72΄Γιαννουλάκης), Αρντίντ.

ΙΑΣΩΝΑΣ: Μπραϊμλάρι, Τσάτσα (72΄ Κοντοπύριας), Μιχαλόπουλος, Κούρος, Τσούτσουρας, Μανωλιάδης, Κανελίνι, Μαυρομάτης (68΄Λαμπρινάτος), Λέγγας (56΄ Ξεκουκουλοτάκης), Θανόπουλος, Χωριανόπουλος.

Στην Προύσα ο Άρης
Το χρυσό κουρέλι που στα μαλλιά της φόραγε η Νεφέλη…
Η αλήθεια για το «επεισόδιο» Λουτσέσκου - Μπίσεσβαρ
Σκίμπε: «Παρακολουθώ στενά τον Λάζαρο»
Είδηση - «βόμβα»: Αλλάζουν τα όρια ταχύτητας στις Εθνικές Οδούς!
Νέες σοκαριστικές λεπτομέρειες: Οι οδηγίες του GPS προκάλεσαν το πολύνεκρο τροχαίο στη Θεσσαλονίκη;
Σεισμός Μεξικό: Δεκάδες νεκροί και εγκλωβισμένοι σε φλεγόμενα κτήρια (pics+vid)
Ανείπωτη τραγωδία: Νεκροί τρεις νέοι σε τροχαίο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης