Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΠ

Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΠ

Από την ΕΠΣ Πειραιά, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων, σε Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (17 και 18/3), καθώς και των εμβόλιμων αγωνιστικών στους δύο ομίλους της Α΄ κατηγορίας.

Αναλυτικά οι αγώνες:


Σάββατο (17/3), ώρα έναρξης 16.00

Π. Νικολαΐδης Αρμενική- ΑΣ Κωφών
Μοσχάτου Πολυκράτης- Ολυμπιακός Κερ.
Δραπετσώνας Προφ. Ηλίας –Ειρήνη 2005( ποινή σωματείου Προφήτης Ηλίας
Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) Αμφιάλη- Αναγέννηση Μοσχ.
Κορυδαλλού Αετός Κορ.- Νέο Ικόνιο
Χαραυγής Οδηγήτρια – Σαλαμινομάχοι
Περάματος ΑΕ Περάματος- Φαληρικός
ΣΕΦ ΑΕ Χατζηκυριακείου- Ας Ποντίων
Αμπελακίων Αμπελακιακός- Παννεαπολικός
Νίκαιας Δόξα Πειραιά – Ερμής

Κυριακή (18/3)

Π. Νικολαΐδης 13.45 ΑΟΑΔ- Θησέας , 16.00 Άνω Νεάπολη- Πυθαγόρας
Μοσχάτου 13.45 Αργοναύτης – Ένωση Α.Α. Ρέντη , 16.00 ΑΕ Νέου Φαλήρου –Θύελλα Μοσχ.
Δραπετσώνας 11.00 ΑΣ Δραπετσώνας – ΑΕ Νέάπολη , 13.45 Αστέρια Δραπετσώνας- ΑΟ Πειραιάς , 16.00 Νέοι Δραπετσώνας – ΑΟ Μοσχάτου
Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) 11.30 Φοίνικας Αγ. Σοφίας – Κένταυρος , 16.00 Άρης Αμφ.- Πανιώνιος Κερ.
Κορυδαλλού 11.00 Κύπρος Κορ.- Σπίθα , 13.45 Δίας Κορ.- ΑΟ Χαλκηδόνα , 16.00 Θύελλα Κορ.- Παντζιτζιφιακός
Χαραυγής 11.00 Αστέρας Κερ.- Φίλαθλοι , 13.45 Ατρόμητος Κερ.- Πανφαληρικός , 16.00 Νέοι Ευγενείας – ΑΟ Καστέλλα
Περάματος 12.15 Περαμαϊκός- Αχιλλέας
Ρέντη 10.45 Μιθριδάτης- ΑΟ Πειραϊκή , 13.00 Νίκη Ρέντη- ΑΕ Αίγινας
Αίγινας 15.00 Σαρωνικός- Μαύρος Αετός
Σαλαμίνας 16.00 ΑΕ Σαλαμίνας – Χαραυγή
ΣΕΦ 13.45 Πειραϊκός- Ολυμπιακός Περαμ., 16.00 ΑΟ Ζέας – ΑΕ Νίκαια
Παρ. Τζιτζιφιών 12.30 ΑΟΚ Φαλήρου- ΑΟ Κορυδαλλός
Νίκαιας 13.45 Αστέρας Νικ.- Πορφύρας , 16.00 ΑΟ Καραβάς- Ίκαρος  Καλ.

Τετάρτη (21/3)

Ρέντη 16.00 ΑΟ Καστέλλα- ΑΟ Μοσχάτου
Π. Νικολαΐδης 16.00 Παννεαπολικός- Νέοι Δραπετσώνας
Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) 16.00 Μαύρος Αετός- Περαμαϊκός
Παρ. Τζιτζιφιών  16.00 Ίκαρος Καλ.- Αμπελακιακός
Περάματος 15.00 Νέο Ικόνιο – Σαρωνικός
Χαραυγής 16.00 Χαραυγή – ΑΟ Καραβάς
Σαλαμίνας  16.00 ΑΕ Σαλαμίνας – Αετός Κορ.

Πέμπτη (22/3)

Κορυδαλλού 16.00 Αχιλλέας – Νέοι Ευγενείας

Τετάρτη (28/3)

Αίγινας 15.30 ΑΕ Αίγινας – Ερμής
Π. Νικολαΐδης 16.00 Φαληρικός- Νίκη Ρέντη
Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) 16.00 Πανιώνιος Κερ.- ΑΕ Περάματος
Αμπελακίων 16.00 Σαλαμινομάχοι- Δόξα Πειραιά
Μοσχάτου 16.00 Θύελλα Μοσχ.- Οδηγήτρια
Ρέντη  16.00 Ένωση Α.Α. Ρέντη – ΑΕ Νέου Φαλήρου
Χαραυγής  16.00 Αργοναύτης – Ήφαιστος

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Οι πιθανοί αντίπαλοι του Ολυμπιακού
Οι πιθανοί αντίπαλοι του Ολυμπιακού
Το πανόραμα του Europa League
Το πανόραμα του Europa League
Απίστευτο: Ο Καραπαπάς «τρόλαρε» τα ΜΜΕ με την πρόταση για Ανσαριφάρντ
Απίστευτο: Ο Καραπαπάς «τρόλαρε» τα ΜΜΕ με την πρόταση για Ανσαριφάρντ
Το πανόραμα της Euroleague
Το πανόραμα της Euroleague
Επικίνδυνα παιχνίδια στα Ίμια: Ελικόπτερο της τουρκικής ακτοφυλακής πέταξε πάνω από τις βραχονησίδες
Επικίνδυνα παιχνίδια στα Ίμια: Ελικόπτερο της τουρκικής ακτοφυλακής πέταξε πάνω από τις βραχονησίδες
Η Κate Hudson είναι πιο σέξι από ποτέ
Η Κate Hudson είναι πιο σέξι από ποτέ
Mediterranean College: Bραβείο καλύτερης παρουσίας στο διαδίκτυο!
Mediterranean College: Bραβείο καλύτερης παρουσίας στο διαδίκτυο!
White Leaf, η επόμενη κίνησή σου - Το νέο ελληνικό brand χαρτικών προσωπικής υγιεινής
White Leaf, η επόμενη κίνησή σου - Το νέο ελληνικό brand χαρτικών προσωπικής υγιεινής

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης