Πορφύρας – Α.Ο. Ζέας 0-6

Ο Α.Ο. Ζέας επιβλήθηκε εκτός έδρας του Πορφύρα την Κυριακή (11/3) με σκορ 6-0 και έκανε αποφασιστικό βήμα για την παραμονή του.

Τα γκολ πέτυχαν οι Μαστοράκης (37΄, πέναλτι, 64΄, 82΄), Μεταξάς (3΄), Γίγκλας (58΄), Πυριόχος (70΄).

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Βλαντής Χ.

ΠΟΡΦΥΡΑΣ: Ρίμπας, Αγιουτάντης, Κούτρης, Ροφίτης (71′ Ρηγόπουλος),
Τσαγκάρης, Γόγολης, Τσίτουρας, Σαλίχος, Καμαριωτάκης, Μπάλιας, Πολίτης.

Α.Ο. ΖΕΑΣ: Μανωλάκος, Μιντσινίγγος, Κηπουρός (35′ Λαουράκης), Βελίσσαρης,
Μαργαρίτης, Σαμιώτης, Στεφανίδης (57′ Πυριόχος), Γίγκλας (72′ Γκόβας),
Αλιάγας, Μαστοράκης, Μεταξάς.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»