Νέοι Ευγένειας – Αετός Κορυδαλλού 2-1

Μετά από ένα αμφίρροπο παιχνίδι, που έγινε την Κυριακή (26/2), οι Νέοι Ευγένειας νίκησαν 2-1 τον Αετό Κορυδαλλού.

Τα γκολ των γηπεδούχων πέτυχαν οι Χαλκιάς (25΄) και Καταρτζής (36΄).
Για λογαριασμό των φιλοξενούμενων, σκόραρε ο Μάναλης Γ. (76΄). Στο 68΄ο ίδιος παίκτης είχε σουτ στο δοκάρι. Στο 80΄αποβλήθηκε ο Γρούνης με δεύτερη κίτρινη κάρτα.
Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Ισάνογλου.

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ: Σγουρός, Παλαιοκρασάς, Κούπας, Σκλάβος, Λοξός, Βασιλειάδης, Χαλκιάς (84′ Σακελλαρίου) Σπυρόπουλος( 77′ Κεντικελένης), Γρούνης, Κανταρτζής, Τσίπι.

ΑΕΤΟΣ : Ποντικός, Γκάνι., Μάναλης Ν., Μπερίσα, Κοσμίδης (46΄ Γεωργουδάκης, Αλεξόπουλος (64΄Λουκάκης Ν.), Μπολοβίνος, Αθανασιάδης (80′ Πύρρος), Μάναλης Γ., Μούτσας, Τρικαμηνάς.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»