Καλύβια – Διόνυσος 2-0

Ανώτερη η ομάδα των Καλυβίων, επικράτησε του Διόνυσου το Σάββατο (18/2), με σκορ 2-0.

Τα γκολ πέτυχαν οι Δάβαρης (10΄) και Ντιμεσπίρα (88΄). Στο 25΄ο Δάβαρης «σημάδεψε» το δοκάρι, όπως και ο Παξιμάδης στο 70΄.
Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Ιωαννίδης και βοηθοί του οι Χόικας και Δατσέρης.

ΚΑΛΥΒΙΑ: Ευδαίμων, Γιαννούλας, Μπακιρτζόγλου, Πλακιάς, Β. Μπούτσης, Θ. Παπαδόπουλος (89’ Βαρβίας), Καραφύλι (73’ Οικονομίδης), Μαραγκός, Δάβαρης, Χρ. Μπούτσης, Ντιμεσπίρα.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ: Μπακοδήμος, Χαρμπίλας, Κολέτσας, Κοπελάκης, Μίσιος, Καρατσίκος, Σφέτσας (75’ Μαγγίνας), Κουτσογιάννης, Παξιμάδης, Μαρόλιας, Λάζος (77’ Ντοκόζης).

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»