Πόρτο Ράφτη – Μαρκό 0-1

Σπουδαία εκτός έδρας νίκη 1-0 σημείωσε η Μαρκό επί του Πόρτο Ράφτη, πλησιάζοντας ακόμη περισσότερο στην κορυφή της βαθμολογίας.

Το γκολ που έκρινε τον αγώνα πέτυχε ο Τσώνης Θ. στο 25΄, με σουτ.
Στο 85΄ο Καραούλης, επιχείρησε σουτ με καλές προϋποθέσεις, στέλνοντας την μπάλα στο δοκάρι.
Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Μάλαμας και βοηθοί του οι Λάμπρου και Τσιρλής.

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ: Αποστολίδης, Λιώλης (62΄Βαργανογιάννης), Τσόρακας, Δημητρακόπουλος, Βλάχος, Μινάι (74΄Τριανταφύλλου), Πίττας, Μουστόγιαννης, Ματζώρος, Σερμπενιάδης, Βολάκης.

ΜΑΡΚΟ:  Γερογιάννης, Χατζηστεφάνου, Λιούμης, Μεγαγιάννης, Κοντζιάς, Τσώνης Ν., Τσώνης Θ., Φιωτάκης (60΄Κοντογιαννόπουλος), Λάππας (75΄Καραούλης), Κοντογιάννης (85΄Ντίνος), Καλιανιώτης.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»