Σαρωνικός – Σταμάτα 2-2

Επεισοδιακός ήταν ο αγώνας ανάμεσα στον Σαρωνικό και τον Α.Ο. Σταμάτας, στον οποίο οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες με σκορ 2-2.

Με τη λήξη του αγώνα, ο ποδοσφαιριστής των φιλοξενούμενων, Δεσύλλας, δέχθηκε επίθεση από παίκτες των γηπεδούχων, με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί ένταση, η οποία λίγο έλλειψε να μεταβληθεί σε σύρραξη, μετά την είσοδο οπαδών στον αγωνιστικό χώρο.

Τα πνεύματα ωστόσο ηρέμησαν με την παρέμβαση των ψυχραιμότερων και το τεταμένο κλίμα εκτονώθηκε.

Στο καθαρά αγωνιστικό κομμάτι του παιχνιδιού, οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με τον Αλεξίου δύο φορές, αλλά η ομάδα των βορείων προαστίων κατάφερε να ισοφαρίσει σε 2-2 με γκολ που σημείωσαν οι Χρήστος και Κώστας Τσεβάς.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα