Ελπίδα – Αργώ 2-1

Πιο τυχερή η Ελπίδα Ασπροπύργου, νίκησε την Αργώ Μεγάρων, με σκορ 2-1.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 36΄, με γκολ του Μπα. Στο 55΄ο Καλαφοράκος, ισοφάρισε σε 1-1. Το τελικό 2-1, διαμόρφωσε ο Σίμος στο 88΄. Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Κουτάκος.

ΕΛΠΙΔΑ: Κυρίτσης, Μπαντίκος, Λαδάς Ρ., Βλάχος, Σταματάκος (89′ Παντελίδης), Σεϊτόπουλος (64′ Καμαρά), Λαδάς Ν. (76′ Σίμος), Λαζαρίδης, Κολονίκης, Μουστάκας, Μπα.

Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη