Α.Ε. Αίγινας – Νίκη Ρέντη 1-2

Μετά από αμφίρροπο  αγώνα, η Νίκη Ρέντη επικράτησε εκτός έδρας της Α.Ε. Αίγινας, με σκορ 2-1.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 79΄, με γκολ του Δασκαλάκη (0-1). Έξι λεπτά αργότερα ο Αγγελάκης ισοφάρισε σε 1-1. Το τελικό 1-2 «έγραψε» ο Σταύρου. Καλή η διαιτησία του Αργύρη.

ΑΙΓΙΝΑ: Μπακόμητρος Κ. Μαργαρώνης Σκουλαρίκης, Αγγελάκης, Σκλάβαινας, Καλαφάτης, Αποσπόρης Παπασεβαστός (82′ Γκοτζούλιας Π) Γκοτζούλιας Γ.Κλώνος (71′ Σοτίρι) Μπακόμητρος Α.

ΝΙΚΗ :Ντόντι, Κατσίκης( 58′ Μάλαμας) Χατζηγεωργίου, Τσιρογιάννης Β., Πήλιουρης, Χουτζιούμης( 71΄Σταύρου), Κόντος,. Τσιρογιάννης Α., μακρής ( 82′ Φράγκος) Δασκαλάκης, Φακίνος.

Οριστικό το σοκ: Πέντε μήνες εκτός ο Λουτσιάνο!
Τρίκαλα: Φιλική νίκη με... μεταγραφή
Γκαζιαντέπ-ΠΑΟΚ 80-66: «Καμπανάκι» κινδύνου!
Μπήκε ο Σίνγκλετον, θεραπεία για Καλαϊτζάκη
Είδηση - «βόμβα»: Αλλάζουν τα όρια ταχύτητας στις Εθνικές Οδούς!
Νέες σοκαριστικές λεπτομέρειες: Οι οδηγίες του GPS προκάλεσαν το πολύνεκρο τροχαίο στη Θεσσαλονίκη;
Σεισμός Μεξικό: Δεκάδες νεκροί και εγκλωβισμένοι σε φλεγόμενα κτήρια (pics+vid)
Ανείπωτη τραγωδία: Νεκροί τρεις νέοι σε τροχαίο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης