Νέο Φάληρο – Σαλαμινομάχοι 3-1

Μετά από ένα καλό παιχνίδι, το Νέο Φάληρο νίκησε τους Σαλαμινομάχους με σκορ 3-1.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 33΄ με γκολ του Γαβριλάκη (0-1). Από κει και πέρα οι γηπεδούχοι ανασυντάχθηκαν, ανέλαβαν τα ηνία του αγώνα και κατάφεραν να πάρουν τους τρεις βαθμούς, χάρη στα γκολ των Θωμά (59΄), Κιούση (63΄) και Γιώτη (87΄). Στο 22΄ο Θωμάς «σημάδεψε» το δοκάρι.
Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Κουρομιχελάκης.

ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ: Κρασάς, Κούσης (68′ Καραβατάκης), Ρεϊσόπουλος (54′ Μαρινάκης), Στούλης, Φέκος, Χανιώτης, Γιώτης, Κάλλης, Θωμάς (82′ Κορωνάς), Κούτρας, Μπλέραντ.

ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ: Γκίνης, Πομώνης, Γεμιδόπουλος (46΄ Ψοΐνος), Παπαδημητρίου, Κομνηνός, Παπαγεωργίου Πρ., Παπαγεωργίου Παν., Ράπτης Γ., Γαβριηλάκης, Παραμπάτης (78′ Ρεμούνδος), Γονατάς (41′ Κυριάκος).

Ο τυφλός 11χρονος που κέρδισε το βραβείο του καλύτερου σπίκερ
Παναθηναϊκός Superfoods: Ανυπομονησία για τη νέα φανέλα! (photo)
UEFA: Στο συμβούλιο ο Σορόκιν
Super League: Άλτμαν και Πρίγιοβιτς οι κορυφαίοι
Είδηση - «βόμβα»: Αλλάζουν τα όρια ταχύτητας στις Εθνικές Οδούς!
Νέες σοκαριστικές λεπτομέρειες: Οι οδηγίες του GPS προκάλεσαν το πολύνεκρο τροχαίο στη Θεσσαλονίκη;
Σεισμός Μεξικό: Δεκάδες νεκροί και εγκλωβισμένοι σε φλεγόμενα κτήρια (pics+vid)
Ανείπωτη τραγωδία: Νεκροί τρεις νέοι σε τροχαίο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης