ΠΟΨ-Απόλλων Χαλανδρίου 0-6

Καταιγιστικός ήταν ο Απόλλων Χαλανδρίου ο οποίος συνέτριψε με 6-0 τον ΠΟΨ εκτός έδρας.

Η έναρξη της αναμέτρησης καθυστέρησε κατά δεκαπέντε λεπτά αφού δεν προσήλθε στο γήπεδο έγκαιρα ο ένας από τους επόπτες ενώ στα αγωνιστικά ο Απόλλων προηγήθηκε στο 25ο λεπτό με τον Παππά, πριν ο Γαλανόπουλος σκοράρει τέσσερις φορές (30’, 37’, 42’ 50’) ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Παπουτσής στο 65’.

ΠΟΨ: Παπαϊωάνου,Παπούλιας, Φύκας, Πανταζώνης (55’ Μαρτίνος), Γκότσι, Κολέσιας, Βερόπουλος, Μεντάκης, Ντούμας (37’ Αγγελίδης), Τοπούζογλου, Σουλεϊμάνι

Απόλλων Χαλανδρίου: Καρούσης, Καρούσιως, Φλακιώτης, Κουτσάφτης, Φελέκης, Γαλανόπουλος, Δημογκίνης (63’ Ράτης), Μάραθος, Παππάς (46’ Πέτοβιτς), Κωνσταντινίδης (53’ Κασαβέτης), Παπουτσής

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»