Η κλήρωση του πρωταθλήματος της ΕΠΣΠ

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της ΕΠΣΠ

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας (19/9), στα γραφεία της ΕΠΣΠ στο ΣΕΦ, η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Α΄ Β΄ και Γ΄ κατηγορίας, που θα ξεκινήσουν την 1η και 2η Οκτωβρίου.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές στις τρεις κατηγορίες:

Α' ΕΠΣΠ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Καστέλλα-Χαραυγή
Σαλαμίνα-Νέο Ικόνιο
Αετός Κορ.-Ικαρος Καλλ.
Καραβάς-Μαύρος Αετός
Σαρωνικός Αιγ.-Παννεαπολικός
Αμπελακιακός-Αχιλλέας Κορ.
Περαμαϊκός-Μοσχάτο
Νέοι Ευγένειας-Νέοι Δραπετσώνας

2η αγωνιστική 17η
Σαλαμίνα-Καστέλλα
Χαραυγή-Αετός Κορ.
Νέο Ικόνιο-Καραβάς
Ικαρος Καλλ.-Σαρωνικός Αιγ.
Μαύρος Αετός -Αμπελακιακός
Παννεαπολικός-Περαμαϊκός
Αχιλλέας Κορ.-Νέοι Δραπετσώνας
Μοσχάτο-Νέοι Ευγένειας

3η αγωνιστική 18η
Καστέλλα-Αετός Κορ.
Καραβάς-Σαλαμίνα
Σαρωνικός Αιγ.-Χαραυγή
Αμπελακιακός-Νέο Ικόνιο
Περαμαϊκός-Ικαρος Καλλ.
Νέοι Δραπετσώνας-Μαύρος Αετός
Νέοι Ευγένειας-Παννεαπολικός
Αχιλλέας Κορ.-Μοσχάτο

4η αγωνιστική 19η
Καραβάς-Καστέλλα
Αετός Κορ.-Σαρωνικός Αιγ.
Σαλαμίνα-Αμπελακιακός
Χαραυγή-Περαμαϊκός
Νέο Ικόνιο-Νέοι Δραπετσώνας
Ικαρος Καλλ.-Νέοι Ευγένειας
Μαύρος Αετός -Μοσχάτο
Παννεαπολικός-Αχιλλέας Κορ.

5η αγωνιστική 20ή
Καστέλλα-Σαρωνικός Αιγ.
Αμπελακιακός-Καραβάς
Περαμαϊκός-Αετός Κορ.
Νέοι Δραπετσώνας-Σαλαμίνα
Νέοι Ευγένειας-Χαραυγή
Μοσχάτο-Νέο Ικόνιο
Αχιλλέας Κορ.-Ικαρος Καλλ.
Μαύρος Αετός -Παννεαπολικός

6η αγωνιστική 21η
Αμπελακιακός-Καστέλλα
Σαρωνικός Αιγ.-Περαμαϊκός
Καραβάς-Νέοι Δραπετσώνας
Αετός Κορ.-Νέοι Ευγένειας
Σαλαμίνα-Μοσχάτο
Χαραυγή-Αχιλλέας Κορ.
Νέο Ικόνιο-Παννεαπολικός
Ικαρος Καλλ.-Μαύρος Αετός

7η αγωνιστική 22η
Καστέλλα-Περαμαϊκός
Νέοι Δραπετσώνας-Αμπελακιακός
Νέοι Ευγένειας-Σαρωνικός Αιγ.
Μοσχάτο-Καραβάς
Αχιλλέας Κορ.-Αετός Κορ.
Παννεαπολικός-Σαλαμίνα
Μαύρος Αετός -Χαραυγή
Νέο Ικόνιο-Ικαρος Καλλ.

8η αγωνιστική 23η
Νέοι Δραπετσώνας-Καστέλλα
Περαμαϊκός-Νέοι Ευγένειας
Αμπελακιακός-Μοσχάτο
Σαρωνικός Αιγ.-Αχιλλέας Κορ.
Καραβάς-Παννεαπολικός
Αετός Κορ.-Μαύρος Αετός
Σαλαμίνα-Ικαρος Καλλ.
Χαραυγή-Νέο Ικόνιο

9η αγωνιστική 24η
Καστέλλα-Νέοι Ευγένειας
Μοσχάτο-Νέοι Δραπετσώνας
Αχιλλέας Κορ.-Περαμαϊκός
Παννεαπολικός-Αμπελακιακός
Μαύρος Αετός -Σαρωνικός Αιγ.
Ικαρος Καλλ.-Καραβάς
Νέο Ικόνιο-Αετός Κορ.
Χαραυγή-Σαλαμίνα

10η αγωνιστική 25η
Μοσχάτο-Καστέλλα
Νέοι Ευγένειας-Αχιλλέας Κορ.
Νέοι Δραπετσώνας-Παννεαπολικός
Περαμαϊκός-Μαύρος Αετός
Αμπελακιακός-Ικαρος Καλλ.
Σαρωνικός Αιγ.-Νέο Ικόνιο
Καραβάς-Χαραυγή
Αετός Κορ.-Σαλαμίνα

11η αγωνιστική 26η
Καστέλλα-Αχιλλέας Κορ.
Παννεαπολικός-Μοσχάτο
Μαύρος Αετός -Νέοι Ευγένειας
Ικαρος Καλλ.-Νέοι Δραπετσώνας
Νέο Ικόνιο-Περαμαϊκός
Χαραυγή-Αμπελακιακός
Σαλαμίνα-Σαρωνικός Αιγ.
Αετός Κορ.-Καραβάς

12η αγωνιστική 27η
Παννεαπολικός-Καστέλλα
Αχιλλέας Κορ.-Μαύρος Αετός
Μοσχάτο-Ικαρος Καλλ.
Νέοι Ευγένειας-Νέο Ικόνιο
Νέοι Δραπετσώνας-Χαραυγή
Περαμαϊκός-Σαλαμίνα
Αμπελακιακός-Αετός Κορ.
Σαρωνικός Αιγ.-Καραβάς

13η αγωνιστική 28η
Καστέλλα-Μαύρος Αετός
Ικαρος Καλλ.-Παννεαπολικός
Νέο Ικόνιο-Αχιλλέας Κορ.
Χαραυγή-Μοσχάτο
Σαλαμίνα-Νέοι Ευγένειας
Αετός Κορ.-Νέοι Δραπετσώνας
Καραβάς-Περαμαϊκός
Σαρωνικός Αιγ.-Αμπελακιακός

14η αγωνιστική 29η
Ικαρος Καλλ.-Καστέλλα
Μαύρος Αετός -Νέο Ικόνιο
Παννεαπολικός-Χαραυγή
Αχιλλέας Κορ.-Σαλαμίνα
Μοσχάτο-Αετός Κορ.
Νέοι Ευγένειας-Καραβάς
Νέοι Δραπετσώνας-Σαρωνικός Αιγ.
Περαμαϊκός-Αμπελακιακός

15η αγωνιστική 30ή
Καστέλλα-Νέο Ικόνιο
Χαραυγή-Ικαρος Καλλ.
Σαλαμίνα-Μαύρος Αετός
Αετός Κορ.-Παννεαπολικός
Καραβάς-Αχιλλέας Κορ.
Σαρωνικός Αιγ.-Μοσχάτο
Αμπελακιακός-Νέοι Ευγένειας
Περαμαϊκός-Νέοι Δραπετσώνας

Α' ΕΠΣΠ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
ΑΕ Αίγινας-Ενωση Ρέντη
Ηφαιστος-Θύελλα Μοσχάτου
Νέο Φάληρο-Πανιώνιος Κερατσ.
Αρης Αμφιάλης-Σαλαμινομάχοι
Οδηγήτρια-Φαληρικός
ΑΕ Περάματος-Ερμής Κορυδαλλού
Νίκη Ρέντη-Δόξα Πειραιά
Ρεπό: Αργοναύτης

2η αγωνιστική 17η
Αργοναύτης-ΑΕ Αίγινας
Ενωση Ρέντη-Ηφαιστος
Θύελλα Μοσχάτου-Αρης Αμφιάλης
Πανιώνιος Κερατσ.-Οδηγήτρια
Σαλαμινομάχοι-ΑΕ Περάματος
Φαληρικός-Δόξα Πειραιά
Ερμής Κορυδαλλού-Νίκη Ρέντη
Ρεπό: Νέο Φάληρο

3η αγωνιστική 18η
ΑΕ Αίγινας-Ηφαιστος
Νέο Φάληρο-Αργοναύτης
Αρης Αμφιάλης-Ενωση Ρέντη
ΑΕ Περάματος-Θύελλα Μοσχάτου
Δόξα Πειραιά-Πανιώνιος Κερατσ.
Νίκη Ρέντη-Σαλαμινομάχοι
Φαληρικός-Ερμής Κορυδαλλού
Ρεπό: Οδηγήτρια

4η αγωνιστική 19η
Νέο Φάληρο-ΑΕ Αίγινας
Ηφαιστος-Αρης Αμφιάλης
Αργοναύτης-Οδηγήτρια
Ενωση Ρέντη-ΑΕ Περάματος
Θύελλα Μοσχάτου-Νίκη Ρέντη
Πανιώνιος Κερατσ.-Ερμής Κορυδαλλού
Σαλαμινομάχοι-Φαληρικός
Ρεπό: Δόξα Πειραιά

5η αγωνιστική 20ή
ΑΕ Αίγινας-Αρης Αμφιάλης
Οδηγήτρια-Νέο Φάληρο
ΑΕ Περάματος-Ηφαιστος
Δόξα Πειραιά-Αργοναύτης
Νίκη Ρέντη-Ενωση Ρέντη
Φαληρικός-Θύελλα Μοσχάτου
Πανιώνιος Κερατσ.-Σαλαμινομάχοι
Ρεπό: Ερμής Κορυδαλλού

6η αγωνιστική 21η
Οδηγήτρια-ΑΕ Αίγινας
Αρης Αμφιάλης-ΑΕ Περάματος
Νέο Φάληρο-Δόξα Πειραιά
Ηφαιστος-Νίκη Ρέντη
Αργοναύτης-Ερμής Κορυδαλλού
Ενωση Ρέντη-Φαληρικός
Θύελλα Μοσχάτου-Πανιώνιος Κερατσ.
Ρεπό: Σαλαμινομάχοι

7η αγωνιστική 22η
ΑΕ Αίγινας-ΑΕ Περάματος
Δόξα Πειραιά-Οδηγήτρια
Νίκη Ρέντη-Αρης Αμφιάλης
Ερμής Κορυδαλλού-Νέο Φάληρο
Φαληρικός-Ηφαιστος
Σαλαμινομάχοι-Αργοναύτης
Πανιώνιος Κερατσ.-Ενωση Ρέντη
Ρεπό: Θύελλα Μοσχάτου

8η αγωνιστική 23η
Δόξα Πειραιά-ΑΕ Αίγινας
ΑΕ Περάματος-Νίκη Ρέντη
Οδηγήτρια-Ερμής Κορυδαλλού
Αρης Αμφιάλης-Φαληρικός
Νέο Φάληρο-Σαλαμινομάχοι
Ηφαιστος-Πανιώνιος Κερατσ.
Αργοναύτης-Θύελλα Μοσχάτου
Ρεπό: Ενωση Ρέντη

9η αγωνιστική 24η
ΑΕ Αίγινας-Νίκη Ρέντη
Ερμής Κορυδαλλού-Δόξα Πειραιά
Φαληρικός-ΑΕ Περάματος
Σαλαμινομάχοι-Οδηγήτρια
Πανιώνιος Κερατσ.-Αρης Αμφιάλης
Θύελλα Μοσχάτου-Νέο Φάληρο
Ενωση Ρέντη-Αργοναύτης
Ρεπό: Ηφαιστος

10η αγωνιστική 25η
Ερμής Κορυδαλλού-ΑΕ Αίγινας
Νίκη Ρέντη-Φαληρικός
Δόξα Πειραιά-Σαλαμινομάχοι
ΑΕ Περάματος-Πανιώνιος Κερατσ.
Οδηγήτρια-Θύελλα Μοσχάτου
Νέο Φάληρο-Ενωση Ρέντη
Ηφαιστος-Αργοναύτης
Ρεπό: Αρης Αμφιάλης

11η αγωνιστική 26η
ΑΕ Αίγινας-Φαληρικός
Σαλαμινομάχοι-Ερμής Κορυδαλλού
Πανιώνιος Κερατσ.-Νίκη Ρέντη
Θύελλα Μοσχάτου-Δόξα Πειραιά
Ενωση Ρέντη-Οδηγήτρια
Αργοναύτης-Αρης Αμφιάλης
Ηφαιστος-Νέο Φάληρο
Ρεπό: ΑΕ Περάματος

12η αγωνιστική 27η
Σαλαμινομάχοι-ΑΕ Αίγινας
Φαληρικός-Πανιώνιος Κερατσ.
Ερμής Κορυδαλλού-Θύελλα Μοσχάτου
Δόξα Πειραιά-Ενωση Ρέντη
ΑΕ Περάματος-Αργοναύτης
Οδηγήτρια-Ηφαιστος
Αρης Αμφιάλης-Νέο Φάληρο
Ρεπό: Νίκη Ρέντη

13η αγωνιστική 28η
ΑΕ Αίγινας-Πανιώνιος Κερατσ.
Θύελλα Μοσχάτου-Σαλαμινομάχοι
Ενωση Ρέντη-Ερμής Κορυδαλλού
Αργοναύτης-Νίκη Ρέντη
Ηφαιστος-Δόξα Πειραιά
Νέο Φάληρο-ΑΕ Περάματος
Αρης Αμφιάλης-Οδηγήτρια
Ρεπό: Φαληρικός

14η αγωνιστική 29η
Θύελλα Μοσχάτου-ΑΕ Αίγινας
Σαλαμινομάχοι-Ενωση Ρέντη
Φαληρικός-Αργοναύτης
Ερμής Κορυδαλλού-Ηφαιστος
Νίκη Ρέντη-Νέο Φάληρο
Δόξα Πειραιά-Αρης Αμφιάλης
ΑΕ Περάματος-Οδηγήτρια
Ρεπό: Πανιώνιος Κερατσ.

15η αγωνιστική 30ή
Ενωση Ρέντη-Θύελλα Μοσχάτου
Αργοναύτης-Πανιώνιος Κερατσ.
Ηφαιστος-Σαλαμινομάχοι
Νέο Φάληρο-Φαληρικός
Αρης Αμφιάλης-Ερμής Κορυδαλλού
Οδηγήτρια-Νίκη Ρέντη
ΑΕ Περάματος-Δόξα Πειραιά
Ρεπό: ΑΕ Αίγινας

Β' ΕΠΣΠ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
Χαλκηδόνα-ΑΟΚ Φαλήρου
Αγιος Δημήτριος-ΑΟ Κορυδαλλού
Πολυκράτης-Θησέας
Αμφιάλη-Ολυμπιακός Κερ.
Ατρόμητος Κερ.-Αναγέννηση Μοσχάτου
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Πανφαληρικός
Δίας Κορυδ.-Κένταυρος

2η αγωνιστική 15η
Αγιος Δημήτριος-Χαλκηδόνα
ΑΟΚ Φαλήρου-Πολυκράτης
ΑΟ Κορυδαλλού-Αμφιάλη
Θησέας-Ατρόμητος Κερ.
Ολυμπιακός Κερ.-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
Αναγέννηση Μοσχάτου-Δίας Κορυδ.
Πανφαληρικός-Κένταυρος

3η αγωνιστική 16η
Χαλκηδόνα-Πολυκράτης
Αμφιάλη-Αγιος Δημήτριος
Ατρόμητος Κερ.-ΑΟΚ Φαλήρου
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-ΑΟ Κορυδαλλού
Δίας Κορυδ.-Θησέας
Κένταυρος-Ολυμπιακός Κερ.
Πανφαληρικός-Αναγέννηση Μοσχάτου

4η αγωνιστική 17η
Αμφιάλη-Χαλκηδόνα
Πολυκράτης-Ατρόμητος Κερ.
Αγιος Δημήτριος-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΟΚ Φαλήρου-Δίας Κορυδ.
ΑΟ Κορυδαλλού-Κένταυρος
Θησέας-Πανφαληρικός
Ολυμπιακός Κερ.-Αναγέννηση Μοσχάτου

5η αγωνιστική 18η
Χαλκηδόνα-Ατρόμητος Κερ.
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Αμφιάλη
Δίας Κορυδ.-Πολυκράτης
Κένταυρος-Αγιος Δημήτριος
Πανφαληρικός-ΑΟΚ Φαλήρου
Αναγέννηση Μοσχάτου-ΑΟ Κορυδαλλού
Ολυμπιακός Κερ.-Θησέας

6η αγωνιστική 19η
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Χαλκηδόνα
Ατρόμητος Κερ.-Δίας Κορυδ.
Αμφιάλη-Κένταυρος
Πολυκράτης-Πανφαληρικός
Αγιος Δημήτριος-Αναγέννηση Μοσχάτου
ΑΟΚ Φαλήρου-Ολυμπιακός Κερ.
ΑΟ Κορυδαλλού-Θησέας

7η αγωνιστική 20ή
Χαλκηδόνα-Δίας Κορυδ.
Κένταυρος-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
Πανφαληρικός-Ατρόμητος Κερ.
Αναγέννηση Μοσχάτου-Αμφιάλη
Ολυμπιακός Κερ.-Πολυκράτης
Θησέας-Αγιος Δημήτριος
ΑΟ Κορυδαλλού-ΑΟΚ Φαλήρου

8η αγωνιστική 21η
Κένταυρος-Χαλκηδόνα
Δίας Κορυδ.-Πανφαληρικός
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Αναγέννηση Μοσχάτου
Ατρόμητος Κερ.-Ολυμπιακός Κερ.
Αμφιάλη-Θησέας
Πολυκράτης-ΑΟ Κορυδαλλού
Αγιος Δημήτριος-ΑΟΚ Φαλήρου

9η αγωνιστική 22η
Χαλκηδόνα-Πανφαληρικός
Αναγέννηση Μοσχάτου-Κένταυρος
Ολυμπιακός Κερ.-Δίας Κορυδ.
Θησέας-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΟ Κορυδαλλού-Ατρόμητος Κερ.
ΑΟΚ Φαλήρου-Αμφιάλη
Πολυκράτης-Αγιος Δημήτριος

10η αγωνιστική 23η
Αναγέννηση Μοσχάτου-Χαλκηδόνα
Πανφαληρικός-Ολυμπιακός Κερ.
Κένταυρος-Θησέας
Δίας Κορυδ.-ΑΟ Κορυδαλλού
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-ΑΟΚ Φαλήρου
Ατρόμητος Κερ.-Αγιος Δημήτριος
Αμφιάλη-Πολυκράτης

11η αγωνιστική 24η
Χαλκηδόνα-Ολυμπιακός Κερ.
Θησέας-Αναγέννηση Μοσχάτου
ΑΟ Κορυδαλλού-Πανφαληρικός
ΑΟΚ Φαλήρου-Κένταυρος
Αγιος Δημήτριος-Δίας Κορυδ.
Πολυκράτης-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
Ατρόμητος Κερ.-Αμφιάλη

12η αγωνιστική 25η
Θησέας-Χαλκηδόνα
Ολυμπιακός Κερ.-ΑΟ Κορυδαλλού
Αναγέννηση Μοσχάτου-ΑΟΚ Φαλήρου
Πανφαληρικός-Αγιος Δημήτριος
Κένταυρος-Πολυκράτης
Δίας Κορυδ.-Αμφιάλη
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Ατρόμητος Κερ.

13η αγωνιστική 26η
Χαλκηδόνα-ΑΟ Κορυδαλλού
ΑΟΚ Φαλήρου-Θησέας
Αγιος Δημήτριος-Ολυμπιακός Κερ.
Πολυκράτης-Αναγέννηση Μοσχάτου
Αμφιάλη-Πανφαληρικός
Ατρόμητος Κερ.-Κένταυρος
Δίας Κορυδ.-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

Β' ΕΠΣΠ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
Πυθαγόρας-Ηρακλής Πειραιά
Θύελλα Κορυδαλλού-ΑΕ Νίκαιας
Αστέρας Νίκαιας-Παντζιτζιφιακός
Αστέρια Δραπετσώνας-Πορφύρας
Προφήτης Ηλίας-ΑΟ Πειραιάς
Μιθριδάτης-Ειρήνη 2005
Ανω Νεάπολη-Πειραϊκή

2η αγωνιστική 15η
Θύελλα Κορυδαλλού-Πυθαγόρας
Ηρακλής Πειραιά-Αστέρας Νίκαιας
ΑΕ Νίκαιας-Αστέρια Δραπετσώνας
Παντζιτζιφιακός-Προφήτης Ηλίας
Πορφύρας-Μιθριδάτης
ΑΟ Πειραιάς-Ανω Νεάπολη
Ειρήνη 2005-Πειραϊκή

3η αγωνιστική 16η
Πυθαγόρας-Αστέρας Νίκαιας
Αστέρια Δραπετσώνας-Θύελλα Κορυδαλλού
Προφήτης Ηλίας-Ηρακλής Πειραιά
Μιθριδάτης-ΑΕ Νίκαιας
Ανω Νεάπολη-Παντζιτζιφιακός
Πειραϊκή-Πορφύρας
Ειρήνη 2005-ΑΟ Πειραιάς

4η αγωνιστική 17η
Αστέρια Δραπετσώνας-Πυθαγόρας
Αστέρας Νίκαιας-Προφήτης Ηλίας
Θύελλα Κορυδαλλού-Μιθριδάτης
Ηρακλής Πειραιά-Ανω Νεάπολη
ΑΕ Νίκαιας-Πειραϊκή
Παντζιτζιφιακός-Ειρήνη 2005
Πορφύρας-ΑΟ Πειραιάς

5η αγωνιστική 18η
Πυθαγόρας-Προφήτης Ηλίας
Μιθριδάτης-Αστέρια Δραπετσώνας
Ανω Νεάπολη-Αστέρας Νίκαιας
Πειραϊκή-Θύελλα Κορυδαλλού
Ειρήνη 2005-Ηρακλής Πειραιά
ΑΟ Πειραιάς-ΑΕ Νίκαιας
Πορφύρας-Παντζιτζιφιακός

6η αγωνιστική 19η
Μιθριδάτης-Πυθαγόρας
Προφήτης Ηλίας-Ανω Νεάπολη
Αστέρια Δραπετσώνας-Πειραϊκή
Αστέρας Νίκαιας-Ειρήνη 2005
Θύελλα Κορυδαλλού-ΑΟ Πειραιάς
Ηρακλής Πειραιά-Πορφύρας
ΑΕ Νίκαιας-Παντζιτζιφιακός

7η αγωνιστική 20ή
Πυθαγόρας-Ανω Νεάπολη
Πειραϊκή-Μιθριδάτης
Ειρήνη 2005-Προφήτης Ηλίας
ΑΟ Πειραιάς-Αστέρια Δραπετσώνας
Πορφύρας-Αστέρας Νίκαιας
Παντζιτζιφιακός-Θύελλα Κορυδαλλού
ΑΕ Νίκαιας-Ηρακλής Πειραιά

8η αγωνιστική 21η
Πειραϊκή-Πυθαγόρας
Ανω Νεάπολη-Ειρήνη 2005
Μιθριδάτης-ΑΟ Πειραιάς
Προφήτης Ηλίας-Πορφύρας
Αστέρια Δραπετσώνας-Παντζιτζιφιακός
Αστέρας Νίκαιας-ΑΕ Νίκαιας
Θύελλα Κορυδαλλού-Ηρακλής Πειραιά

9η αγωνιστική 22η
Πυθαγόρας-Ειρήνη 2005
ΑΟ Πειραιάς-Πειραϊκή
Πορφύρας-Ανω Νεάπολη
Παντζιτζιφιακός-Μιθριδάτης
ΑΕ Νίκαιας-Προφήτης Ηλίας
Ηρακλής Πειραιά-Αστέρια Δραπετσώνας
Αστέρας Νίκαιας-Θύελλα Κορυδαλλού

10η αγωνιστική 23η
ΑΟ Πειραιάς-Πυθαγόρας
Ειρήνη 2005-Πορφύρας
Πειραϊκή-Παντζιτζιφιακός
Ανω Νεάπολη-ΑΕ Νίκαιας
Μιθριδάτης-Ηρακλής Πειραιά
Προφήτης Ηλίας-Θύελλα Κορυδαλλού
Αστέρια Δραπετσώνας-Αστέρας Νίκαιας

11η αγωνιστική 24η
Πυθαγόρας-Πορφύρας
Παντζιτζιφιακός-ΑΟ Πειραιάς
ΑΕ Νίκαιας-Ειρήνη 2005
Ηρακλής Πειραιά-Πειραϊκή
Θύελλα Κορυδαλλού-Ανω Νεάπολη
Αστέρας Νίκαιας-Μιθριδάτης
Προφήτης Ηλίας-Αστέρια Δραπετσώνας

12η αγωνιστική 25η
Παντζιτζιφιακός-Πυθαγόρας
Πορφύρας-ΑΕ Νίκαιας
ΑΟ Πειραιάς-Ηρακλής Πειραιά
Ειρήνη 2005-Θύελλα Κορυδαλλού
Πειραϊκή-Αστέρας Νίκαιας
Ανω Νεάπολη-Αστέρια Δραπετσώνας
Μιθριδάτης-Προφήτης Ηλίας

13η αγωνιστική 26η
Πυθαγόρας-ΑΕ Νίκαιας
Ηρακλής Πειραιά-Παντζιτζιφιακός
Θύελλα Κορυδαλλού-Πορφύρας
Αστέρας Νίκαιας-ΑΟ Πειραιάς
Αστέρια Δραπετσώνας-Ειρήνη 2005
Προφήτης Ηλίας-Πειραϊκή
Ανω Νεάπολη-Μιθριδάτης


Γ' ΕΠΣΠ

1η αγωνιστική 12η
Ολυμπιακός Περ.-ΑΣ Κωφών
Φίλαθλοι-Σπίθα
Νεάπολη-ΑΣ Ποντίων
Δραπετσώνα-Πειραϊκός
Αστέρας Κερ.-Χατζηκυριάκειο
Αρμενική-Κύπρος


2η αγωνιστική 13η
Φίλαθλοι-Ολυμπιακός Περ.
ΑΣ Κωφών-Νεάπολη
Σπίθα-Δραπετσώνα
ΑΣ Ποντίων-Αστέρας Κερ.
Πειραϊκός-Αρμενική
Κύπρος-Χατζηκυριάκειο


3η αγωνιστική 14η
Ολυμπιακός Περ.-Νεάπολη
Δραπετσώνα-Φίλαθλοι
Αστέρας Κερ.-ΑΣ Κωφών
Αρμενική-Σπίθα
Κύπρος-ΑΣ Ποντίων
Χατζηκυριάκειο-Πειραϊκός


4η αγωνιστική 15η
Δραπετσώνα-Ολυμπιακός Περ.
Νεάπολη-Αστέρας Κερ.
Φίλαθλοι-Αρμενική
ΑΣ Κωφών-Κύπρος
Σπίθα-Χατζηκυριάκειο
Πειραϊκός-ΑΣ Ποντίων


5η αγωνιστική 16η
Ολυμπιακός Περ.-Αστέρας Κερ.
Αρμενική-Δραπετσώνα
Κύπρος-Νεάπολη
Χατζηκυριάκειο-Φίλαθλοι
Πειραϊκός-ΑΣ Κωφών
ΑΣ Ποντίων-Σπίθα


6η αγωνιστική 17η
Αρμενική-Ολυμπιακός Περ.
Αστέρας Κερ.-Κύπρος
Δραπετσώνα-Χατζηκυριάκειο
Νεάπολη-Πειραϊκός
Φίλαθλοι-ΑΣ Ποντίων
ΑΣ Κωφών-Σπίθα


7η αγωνιστική 18η
Ολυμπιακός Περ.-Κύπρος
Χατζηκυριάκειο-Αρμενική
Πειραϊκός-Αστέρας Κερ.
ΑΣ Ποντίων-Δραπετσώνα
Σπίθα-Νεάπολη
ΑΣ Κωφών-Φίλαθλοι


8η αγωνιστική 19η
Χατζηκυριάκειο-Ολυμπιακός Περ.
Κύπρος-Πειραϊκός
Αρμενική-ΑΣ Ποντίων
Αστέρας Κερ.-Σπίθα
Δραπετσώνα-ΑΣ Κωφών
Νεάπολη-Φίλαθλοι


9η αγωνιστική 20η
Ολυμπιακός Περ.-Πειραϊκός
ΑΣ Ποντίων-Χατζηκυριάκειο
Σπίθα-Κύπρος
ΑΣ Κωφών-Αρμενική
Φίλαθλοι-Αστέρας Κερ.
Νεάπολη-Δραπετσώνα


10η αγωνιστική 21η
ΑΣ Ποντίων-Ολυμπιακός Περ.
Πειραϊκός-Σπίθα
Χατζηκυριάκειο-ΑΣ Κωφών
Κύπρος-Φίλαθλοι
Αρμενική-Νεάπολη
Αστέρας Κερ.-Δραπετσώνα


11η αγωνιστική 22η
Σπίθα-Ολυμπιακός Περ.
ΑΣ Κωφών-ΑΣ Ποντίων
Φίλαθλοι-Πειραϊκός
Νεάπολη-Χατζηκυριάκειο
Δραπετσώνα-Κύπρος
Αστέρας Κερ.-Αρμενική

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
ΕΡΕΥΝΑ: Θα ξεπεράσει η Κατερίνα Στεφανίδη την τεράστια Γελένα Ισινμπάγιεβα;
ΕΡΕΥΝΑ: Θα ξεπεράσει η Κατερίνα Στεφανίδη την τεράστια Γελένα Ισινμπάγιεβα;
Οι αντίπαλοι της Στεφανίδη και του Φιλιππίδη στον τελικό του επί κοντώ
Οι αντίπαλοι της Στεφανίδη και του Φιλιππίδη στον τελικό του επί κοντώ
ΑΟ Τρίκαλα: Αμανατίδη ακούν κι Αμανατίδη δεν βλέπουν!
ΑΟ Τρίκαλα: Αμανατίδη ακούν κι Αμανατίδη δεν βλέπουν!
Αστέρας Τρίπολης: Νέο «αίμα» στη ρεβάνς με Παναθηναϊκό
Αστέρας Τρίπολης: Νέο «αίμα» στη ρεβάνς με Παναθηναϊκό
Μα είναι δυνατόν να κατηγορούν την Jennifer Aniston για κάτι τέτοιο;
Μα είναι δυνατόν να κατηγορούν την Jennifer Aniston για κάτι τέτοιο;
«Respect»: Συνεργασία των καναλιών Νovasports και του Stoiximan.gr για τη Super League
«Respect»: Συνεργασία των καναλιών Νovasports και του Stoiximan.gr για τη Super League
Τροχαίο Αθηνών-Λαμίας:Ραγίζει καρδιές η ανάρτηση στο Facebook του πατέρα που έχασε γυναίκα και παιδί
Τροχαίο Αθηνών-Λαμίας:Ραγίζει καρδιές η ανάρτηση στο Facebook του πατέρα που έχασε γυναίκα και παιδί
Αλλάζει ο καιρός: Η ΕΜΥ προειδοποιεί - Έρχονται βροχές, καταιγίδες και χιόνια
Αλλάζει ο καιρός: Η ΕΜΥ προειδοποιεί - Έρχονται βροχές, καταιγίδες και χιόνια

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης