Η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑ

Η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑ

Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα (12/9) σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας, η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Αθηνών.

Η πρεμιέρα και στις τρεις κατηγορίες θα πραγματοποιηθεί στις 24 και 25 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές στους ομίλους της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορία της ΕΠΣΑ:

Α' ΕΠΣΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγ. 16η
Ηλυσιακός-ΑΠΟ Κηφισιάς
Διάνα Ηλ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Αστέρας 2004-Παλαιό Φάληρο
Γαλάτσι-Ηράκλειο
Ιάσων-Χαραυγιακός
Αθηναϊκός-Αστέρας Ζωγρ.
Καματερό-Ελευθερούπολη
Ηφαιστος-Σούρμενα

2η αγ. 17η
Ηφαιστος-Ηλυσιακός
ΑΠΟ Κηφισιάς-Διάνα Ηλ.
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Αστέρας 2004
Παλαιό Φάληρο-Γαλάτσι
Ηράκλειο-Ιάσων
Χαραυγιακός-Αθηναϊκός
Αστέρας Ζωγρ.-Καματερό
Σούρμενα-Ελευθερούπολη

3η αγ. 18η
Διάνα Ηλ.-Ηφαιστος
Αστέρας 2004-ΑΠΟ Κηφισιάς
Γαλάτσι-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ιάσων-Παλαιό Φάληρο
Αθηναϊκός-Ηράκλειο
Καματερό-Χαραυγιακός
Ελευθερούπολη-Αστέρας Ζωγρ.
Ηλυσιακός-Σούρμενα

4η αγ. 19η
Ηφαιστος-Αστέρας 2004
Ηλυσιακός-Διάνα Ηλ.
ΑΠΟ Κηφισιάς-Γαλάτσι
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ιάσων
Παλαιό Φάληρο-Αθηναϊκός
Ηράκλειο-Καματερό
Χαραυγιακός-Ελευθερούπολη
Σούρμενα-Αστέρας Ζωγρ.

5η αγ. 20ή
Γαλάτσι-Ηφαιστος
Αστέρας 2004-Ηλυσιακός
Ιάσων-ΑΠΟ Κηφισιάς
Αθηναϊκός-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Καματερό-Παλαιό Φάληρο
Ελευθερούπολη-Ηράκλειο
Αστέρας Ζωγρ.-Χαραυγιακός
Διάνα Ηλ.-Σούρμενα


6η αγ. 21η
Ηφαιστος-Ιάσων
Ηλυσιακός-Γαλάτσι
Διάνα Ηλ.-Αστέρας 2004
ΑΠΟ Κηφισιάς-Αθηναϊκός
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Καματερό
Παλαιό Φάληρο-Ελευθερούπολη
Ηράκλειο-Αστέρας Ζωγρ.
Σούρμενα-Χαραυγιακός

7η αγ. 22η
Αθηναϊκός-Ηφαιστος
Ιάσων-Ηλυσιακός
Γαλάτσι-Διάνα Ηλ.
Καματερό-ΑΠΟ Κηφισιάς
Ελευθερούπολη-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Αστέρας Ζωγρ.-Παλαιό Φάληρο
Χαραυγιακός-Ηράκλειο
Αστέρας 2004-Σούρμενα

8η αγ. 23η
Ηφαιστος-Καματερό
Ηλυσιακός-Αθηναϊκός
Διάνα Ηλ.-Ιάσων
Αστέρας 2004-Γαλάτσι
ΑΠΟ Κηφισιάς-Ελευθερούπολη
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Αστέρας Ζωγρ.
Παλαιό Φάληρο-Χαραυγιακός
Σούρμενα-Ηράκλειο

9η αγ. 24η
Ελευθερούπολη-Ηφαιστος
Καματερό-Ηλυσιακός
Αθηναϊκός-Διάνα Ηλ.
Ιάσων-Αστέρας 2004
Αστέρας Ζωγρ.-ΑΠΟ Κηφισιάς
Χαραυγιακός-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ηράκλειο-Παλαιό Φάληρο
Γαλάτσι-Σούρμενα

10η αγ. 25η
Ηφαιστος-Αστέρας Ζωγρ.
Ηλυσιακός-Ελευθερούπολη
Διάνα Ηλ.-Καματερό
Αστέρας 2004-Αθηναϊκός
Γαλάτσι-Ιάσων
ΑΠΟ Κηφισιάς-Χαραυγιακός
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ηράκλειο
Σούρμενα-Παλαιό Φάληρο


11η αγ. 26η
Χαραυγιακός-Ηφαιστος
Αστέρας Ζωγρ.-Ηλυσιακός
Ελευθερούπολη-Διάνα Ηλ.
Καματερό-Αστέρας 2004
Αθηναϊκός-Γαλάτσι
Ηράκλειο-ΑΠΟ Κηφισιάς
Παλαιό Φάληρο-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ιάσων-Σούρμενα

12η αγ. 27η
Ηφαιστος-Ηράκλειο
Ηλυσιακός-Χαραυγιακός
Διάνα Ηλ.-Αστέρας Ζωγρ.
Αστέρας 2004-Ελευθερούπολη
Γαλάτσι-Καματερό
Ιάσων-Αθηναϊκός
ΑΠΟ Κηφισιάς-Παλαιό Φάληρο
Σούρμενα-ΑΕ Μεταμόρφωσης

13η αγ. 28η
Παλαιό Φάληρο-Ηφαιστος
Ηράκλειο-Ηλυσιακός
Χαραυγιακός-Διάνα Ηλ.
Αστέρας Ζωγρ.-Αστέρας 2004
Ελευθερούπολη-Γαλάτσι
Καματερό-Ιάσων
ΑΕ Μεταμόρφωσης-ΑΠΟ Κηφισιάς
Αθηναϊκός-Σούρμενα

14η αγ. 29η
Ηφαιστος-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ηλυσιακός-Παλαιό Φάληρο
Διάνα Ηλ.-Ηράκλειο
Αστέρας 2004-Χαραυγιακός
Γαλάτσι-Αστέρας Ζωγρ.
Ιάσων-Ελευθερούπολη
Αθηναϊκός-Καματερό
Σούρμενα-ΑΠΟ Κηφισιάς

15η αγ. 30ή
ΑΠΟ Κηφισιάς-Ηφαιστος
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ηλυσιακός
Παλαιό Φάληρο-Διάνα Ηλ.
Ηράκλειο-Αστέρας 2004
Χαραυγιακός-Γαλάτσι
Αστέρας Ζωγρ.-Ιάσων
Ελευθερούπολη-Αθηναϊκός
Καματερό-Σούρμενα


Α' ΕΠΣΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγ. 16η
Χαϊδάρι-Δόξα Βύρωνα
Αττικός-Ολυμπιακός Λιοσίων
Αγιος Ιερόθεος-Αρης Πετρ.
Δάφνη Π. Φαλήρου-Ανθούπολη
Χολαργός-Πανερυθραϊκός
Πεύκη-Αγιοι Ανάργυροι
Αγιος Δημήτριος-Πανθησειακός
Βοτανικός-Θύελλα Αγ. Δημ.

2η αγ. 17η
Βοτανικός-Χαϊδάρι
Δόξα Βύρωνα-Αττικός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγιος Ιερόθεος
Αρης Πετρ.-Δάφνη Π. Φαλήρου
Ανθούπολη-Χολαργός
Πανερυθραϊκός-Πεύκη
Αγιοι Ανάργυροι-Αγιος Δημήτριος
Θύελλα Αγ. Δημ.-Πανθησειακός

3η αγ. 18η
Αττικός-Βοτανικός
Αγιος Ιερόθεος-Δόξα Βύρωνα
Δάφνη Π. Φαλήρου-Ολυμπιακός Λιοσίων
Χολαργός-Αρης Πετρ.
Πεύκη-Ανθούπολη
Αγιος Δημήτριος-Πανερυθραϊκός
Πανθησειακός-Αγιοι Ανάργυροι
Χαϊδάρι-Θύελλα Αγ. Δημ.

4η αγ. 19η
Βοτανικός-Αγιος Ιερόθεος
Χαϊδάρι-Αττικός
Δόξα Βύρωνα-Δάφνη Π. Φαλήρου
Ολυμπιακός Λιοσίων-Χολαργός
Αρης Πετρ.-Πεύκη
Ανθούπολη-Αγιος Δημήτριος
Πανερυθραϊκός-Πανθησειακός
Θύελλα Αγ. Δημ.-Αγιοι Ανάργυροι

5η αγ. 20η
Δάφνη Π. Φαλήρου-Βοτανικός
Αγιος Ιερόθεος-Χαϊδάρι
Χολαργός-Δόξα Βύρωνα
Πεύκη-Ολυμπιακός Λιοσίων
Αγιος Δημήτριος-Αρης Πετρ.
Πανθησειακός-Ανθούπολη
Αγιοι Ανάργυροι-Πανερυθραϊκός
Αττικός-Θύελλα Αγ. Δημ.

6η αγ. 21η
Βοτανικός-Χολαργός
Χαϊδάρι-Δάφνη Π. Φαλήρου
Αττικός-Αγιος Ιερόθεος
Δόξα Βύρωνα-Πεύκη
Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγιος Δημήτριος
Αρης Πετρ.-Πανθησειακός
Ανθούπολη-Αγιοι Ανάργυροι
Θύελλα Αγ. Δημ.-Πανερυθραϊκός

7η αγ. 22η
Πεύκη-Βοτανικός
Χολαργός-Χαϊδάρι
Δάφνη Π. Φαλήρου-Αττικός
Αγιος Δημήτριος-Δόξα Βύρωνα
Πανθησειακός-Ολυμπιακός Λιοσίων
Αγιοι Ανάργυροι-Αρης Πετρ.
Πανερυθραϊκός-Ανθούπολη
Αγιος Ιερόθεος-Θύελλα Αγ. Δημ.

8η αγ. 23η
Βοτανικός-Αγιος Δημήτριος
Χαϊδάρι-Πεύκη
Αττικός-Χολαργός
Αγιος Ιερόθεος-Δάφνη Π. Φαλήρου
Δόξα Βύρωνα-Πανθησειακός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγιοι Ανάργυροι
Αρης Πετρ.-Πανερυθραϊκός
Θύελλα Αγ. Δημ.-Ανθούπολη

9η αγ. 24η
Πανθησειακός-Βοτανικός
Αγιος Δημήτριος-Χαϊδάρι
Πεύκη-Αττικός
Χολαργός-Αγιος Ιερόθεος
Αγιοι Ανάργυροι-Δόξα Βύρωνα
Πανερυθραϊκός-Ολυμπιακός Λιοσίων
Ανθούπολη-Αρης Πετρ.
Δάφνη Π. Φαλήρου-Θύελλα Αγ. Δημ.

10η αγ. 25η
Βοτανικός-Αγιοι Ανάργυροι
Χαϊδάρι-Πανθησειακός
Αττικός-Αγιος Δημήτριος
Αγιος Ιερόθεος-Πεύκη
Δάφνη Π. Φαλήρου-Χολαργός
Δόξα Βύρωνα-Πανερυθραϊκός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Ανθούπολη
Θύελλα Αγ. Δημ.-Αρης Πετρ.


11η αγ. 26η
Πανερυθραϊκός-Βοτανικός
Αγιοι Ανάργυροι-Χαϊδάρι
Πανθησειακός-Αττικός
Αγιος Δημήτριος-Αγιος Ιερόθεος
Πεύκη-Δάφνη Π. Φαλήρου
Ανθούπολη-Δόξα Βύρωνα
Αρης Πετρ.-Ολυμπιακός Λιοσίων
Χολαργός-Θύελλα Αγ. Δημ.

12η αγ. 27η
Βοτανικός-Ανθούπολη
Χαϊδάρι-Πανερυθραϊκός
Αττικός-Αγιοι Ανάργυροι
Αγιος Ιερόθεος-Πανθησειακός
Δάφνη Π. Φαλήρου-Αγιος Δημήτριος
Χολαργός-Πεύκη
Δόξα Βύρωνα-Αρης Πετρ.
Θύελλα Αγ. Δημ.-Ολυμπιακός Λιοσίων

13η αγ. 28η
Αρης Πετρ.-Βοτανικός
Ανθούπολη-Χαϊδάρι
Πανερυθραϊκός-Αττικός
Αγιοι Ανάργυροι-Αγιος Ιερόθεος
Πανθησειακός-Δάφνη Π. Φαλήρου
Αγιος Δημήτριος-Χολαργός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Δόξα Βύρωνα
Πεύκη-Θύελλα Αγ. Δημ.

14η αγ. 29η
Βοτανικός-Ολυμπιακός Λιοσίων
Χαϊδάρι-Αρης Πετρ.
Αττικός-Ανθούπολη
Αγιος Ιερόθεος-Πανερυθραϊκός
Δάφνη Π. Φαλήρου-Αγιοι Ανάργυροι
Χολαργός-Πανθησειακός
Πεύκη-Αγιος Δημήτριος
Θύελλα Αγ. Δημ.-Δόξα Βύρωνα

15η αγ. 30η
Δόξα Βύρωνα-Βοτανικός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Χαϊδάρι
Αρης Πετρ.-Αττικός
Ανθούπολη-Αγιος Ιερόθεος
Πανερυθραϊκός-Δάφνη Π. Φαλήρου
Αγιοι Ανάργυροι-Χολαργός
Πανθησειακός-Πεύκη
Αγιος Δημήτριος-Θύελλα Αγ. Δημ.

Β' ΕΠΣΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγ. 16.η
Υμηττός-Μαρούσι
Νεοπεντελικός-Αλσούπολη
ΓΣ Αργυρούπολης-Ατταλος
Ελπίδα Αγ. Αν.-Καλαμάκι
Κεραυνός Πετρ.-Τόλμη Περ.
Παπάγος-Θρίαμβος Αθ.
Φωστήρας Ηλ.-Διαγόρας
Κολωνός-Πανιώνιος Καισ.

2η αγ. 17η
Κολωνός-Υμηττός
Μαρούσι-Νεοπεντελικός
Αλσούπολη-ΓΣ Αργυρούπολης
Ατταλος-Ελπίδα Αγ. Αν.
Καλαμάκι-Κεραυνός Πετρ.
Τόλμη Περ.-Παπάγος
Θρίαμβος Αθ.-Φωστήρας Ηλ.
Πανιώνιος Καισ.-Διαγόρας

3η αγ. 18η
Νεοπεντελικός-Κολωνός
ΓΣ Αργυρούπολης-Μαρούσι
Ελπίδα Αγ. Αν.-Αλσούπολη
Κεραυνός Πετρ.-Ατταλος
Παπάγος-Καλαμάκι
Φωστήρας Ηλ.-Τόλμη Περ.
Διαγόρας-Θρίαμβος Αθ.
Υμηττός-Πανιώνιος Καισ.

4η αγ. 19η
Κολωνός-ΓΣ Αργυρούπολης
Υμηττός-Νεοπεντελικός
Μαρούσι-Ελπίδα Αγ. Αν.
Αλσούπολη-Κεραυνός Πετρ.
Ατταλος-Παπάγος
Καλαμάκι-Φωστήρας Ηλ.
Τόλμη Περ.-Διαγόρας
Πανιώνιος Καισ.-Θρίαμβος Αθ.

5η αγ. 20ή
Ελπίδα Αγ. Αν.-Κολωνός
ΓΣ Αργυρούπολης-Υμηττός
Κεραυνός Πετρ.-Μαρούσι
Παπάγος-Αλσούπολη
Φωστήρας Ηλ.-Ατταλος
Διαγόρας-Καλαμάκι
Θρίαμβος Αθ.-Τόλμη Περ.
Νεοπεντελικός-Πανιώνιος Καισ.


6η αγ. 21η
Κολωνός-Κεραυνός Πετρ.
Υμηττός-Ελπίδα Αγ. Αν.
Νεοπεντελικός-ΓΣ Αργυρούπολης
Μαρούσι-Παπάγος
Αλσούπολη-Φωστήρας Ηλ.
Ατταλος-Διαγόρας
Καλαμάκι-Θρίαμβος Αθ.
Πανιώνιος Καισ.-Τόλμη Περ.

7η αγ. 22η
Παπάγος-Κολωνός
Κεραυνός Πετρ.-Υμηττός
Ελπίδα Αγ. Αν.-Νεοπεντελικός
Φωστήρας Ηλ.-Μαρούσι
Διαγόρας-Αλσούπολη
Θρίαμβος Αθ.-Ατταλος
Τόλμη Περ.-Καλαμάκι
ΓΣ Αργυρούπολης-Πανιώνιος Καισ.

8η αγ. 23η
Κολωνός-Φωστήρας Ηλ.
Υμηττός-Παπάγος
Νεοπεντελικός-Κεραυνός Πετρ.
ΓΣ Αργυρούπολης-Ελπίδα Αγ. Αν.
Μαρούσι-Διαγόρας
Αλσούπολη-Θρίαμβος Αθ.
Ατταλος-Τόλμη Περ.
Πανιώνιος Καισ.-Καλαμάκι

9η αγ. 24η
Διαγόρας-Κολωνός
Φωστήρας Ηλ.-Υμηττός
Παπάγος-Νεοπεντελικός
Κεραυνός Πετρ.-ΓΣ Αργυρούπολης
Θρίαμβος Αθ.-Μαρούσι
Τόλμη Περ.-Αλσούπολη
Καλαμάκι-Ατταλος
Ελπίδα Αγ. Αν.-Πανιώνιος Καισ.

10η αγ. 25η
Κολωνός-Θρίαμβος Αθ.
Υμηττός-Διαγόρας
Νεοπεντελικός-Φωστήρας Ηλ.
ΓΣ Αργυρούπολης-Παπάγος
Ελπίδα Αγ. Αν.-Κεραυνός Πετρ.
Μαρούσι-Τόλμη Περ.
Αλσούπολη-Καλαμάκι
Πανιώνιος Καισ.-Ατταλος


11η αγ. 26η
Τόλμη Περ.-Κολωνός
Θρίαμβος Αθ.-Υμηττός
Διαγόρας-Νεοπεντελικός
Φωστήρας Ηλ.-ΓΣ Αργυρούπολης
Παπάγος-Ελπίδα Αγ. Αν.
Καλαμάκι-Μαρούσι
Ατταλος-Αλσούπολη
Κεραυνός Πετρ.-Πανιώνιος Καισ.

12η αγ. 27η
Κολωνός-Καλαμάκι
Υμηττός-Τόλμη Περ.
Νεοπεντελικός-Θρίαμβος Αθ.
ΓΣ Αργυρούπολης-Διαγόρας
Ελπίδα Αγ. Αν.-Φωστήρας Ηλ.
Κεραυνός Πετρ.-Παπάγος
Μαρούσι-Ατταλος
Πανιώνιος Καισ.-Αλσούπολη

13η αγ. 28η
Ατταλος-Κολωνός
Καλαμάκι-Υμηττός
Τόλμη Περ.-Νεοπεντελικός
Θρίαμβος Αθ.-ΓΣ Αργυρούπολης
Διαγόρας-Ελπίδα Αγ. Αν.
Φωστήρας Ηλ.-Κεραυνός Πετρ.
Αλσούπολη-Μαρούσι
Παπάγος-Πανιώνιος Καισ.

14η αγ. 29η
Κολωνός-Αλσούπολη
Υμηττός-Ατταλος
Νεοπεντελικός-Καλαμάκι
ΓΣ Αργυρούπολης-Τόλμη Περ.
Ελπίδα Αγ. Αν.-Θρίαμβος Αθ.
Κεραυνός Πετρ.-Διαγόρας
Παπάγος-Φωστήρας Ηλ.
Πανιώνιος Καισ.-Μαρούσι

15η αγ. 30ή
Μαρούσι-Κολωνός
Αλσούπολη-Υμηττός
Ατταλος-Νεοπεντελικός
Καλαμάκι-ΓΣ Αργυρούπολης
Τόλμη Περ.-Ελπίδα Αγ. Αν.
Θρίαμβος Αθ.-Κεραυνός Πετρ.
Διαγόρας-Παπάγος
Φωστήρας Ηλ.-Πανιώνιος Καισ.

Β' ΕΠΣΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγ. 16η
Ατρόμητος Χαλ.-Ποσειδώνας Γλ.
Ιπποκράτης-Αθηναΐδα
Θρίαμβος Χ.-Χαλκηδονικός
Φοίνικας Περ.-Λαύρα Αργ.
Αστέρας Εξ.-Κένταυρος Βρ.
Τερψιθέα-Παράδεισος
Αγ. Ελέουσα-Λαρισαϊκός
Χαλάνδρι-Ορφέας Αιγ.

2η αγ. 17η
Χαλάνδρι-Ατρόμητος Χαλ.
Ποσειδώνας Γλ.-Ιπποκράτης
Αθηναΐδα-Θρίαμβος Χ.
Χαλκηδονικός-Φοίνικας Περ.
Λαύρα Αργ.-Αστέρας Εξ.
Κένταυρος Βρ.-Τερψιθέα
Παράδεισος-Αγ. Ελέουσα
Ορφέας Αιγ.-Λαρισαϊκός

3η αγ. 18η
Ιπποκράτης-Χαλάνδρι
Θρίαμβος Χ.-Ποσειδώνας Γλ.
Φοίνικας Περ.-Αθηναΐδα
Αστέρας Εξ.-Χαλκηδονικός
Τερψιθέα-Λαύρα Αργ.
Αγ. Ελέουσα-Κένταυρος Βρ.
Λαρισαϊκός-Παράδεισος
Ατρόμητος Χαλ.-Ορφέας Αιγ.

4η αγ. 19η
Χαλάνδρι-Θρίαμβος Χ.
Ατρόμητος Χαλ.-Ιπποκράτης
Ποσειδώνας Γλ.-Φοίνικας Περ.
Αθηναΐδα-Αστέρας Εξ.
Χαλκηδονικός-Τερψιθέα
Λαύρα Αργ.-Αγ. Ελέουσα
Κένταυρος Βρ.-Λαρισαϊκός
Ορφέας Αιγ.-Παράδεισος

5η αγ. 20ή
Φοίνικας Περ.-Χαλάνδρι
Θρίαμβος Χ.-Ατρόμητος Χαλ.
Αστέρας Εξ.-Ποσειδώνας Γλ.
Τερψιθέα-Αθηναΐδα
Αγ. Ελέουσα-Χαλκηδονικός
Λαρισαϊκός-Λαύρα Αργ.
Παράδεισος-Κένταυρος Βρ.
Ιπποκράτης-Ορφέας Αιγ.


6η αγ. 21η
Χαλάνδρι-Αστέρας Εξ.
Ατρόμητος Χαλ.-Φοίνικας Περ.
Ιπποκράτης-Θρίαμβος Χ.
Ποσειδώνας Γλ.-Τερψιθέα
Αθηναΐδα-Αγ. Ελέουσα
Χαλκηδονικός-Λαρισαϊκός
Λαύρα Αργ.-Παράδεισος
Ορφέας Αιγ.-Κένταυρος Βρ.

7η αγ. 22η
Τερψιθέα-Χαλάνδρι
Αστέρας Εξ.-Ατρόμητος Χαλ.
Φοίνικας Περ.-Ιπποκράτης
Αγ. Ελέουσα-Ποσειδώνας Γλ.
Λαρισαϊκός-Αθηναΐδα
Παράδεισος-Χαλκηδονικός
Κένταυρος Βρ.-Λαύρα Αργ.
Θρίαμβος Χ.-Ορφέας Αιγ.

8η αγ. 23η
Χαλάνδρι-Αγ. Ελέουσα
Ατρόμητος Χαλ.-Τερψιθέα
Ιπποκράτης-Αστέρας Εξ.
Θρίαμβος Χ.-Φοίνικας Περ.
Ποσειδώνας Γλ.-Λαρισαϊκός
Αθηναΐδα-Παράδεισος
Χαλκηδονικός-Κένταυρος Βρ.
Ορφέας Αιγ.-Λαύρα Αργ.

9η αγ. 24η
Λαρισαϊκός-Χαλάνδρι
Αγ. Ελέουσα-Ατρόμητος Χαλ.
Τερψιθέα-Ιπποκράτης
Αστέρας Εξ.-Θρίαμβος Χ.
Παράδεισος-Ποσειδώνας Γλ.
Κένταυρος Βρ.-Αθηναΐδα
Λαύρα Αργ.-Χαλκηδονικός
Φοίνικας Περ.-Ορφέας Αιγ.

10η αγ. 25η
Χαλάνδρι-Παράδεισος
Ατρόμητος Χαλ.-Λαρισαϊκός
Ιπποκράτης-Αγ. Ελέουσα
Θρίαμβος Χ.-Τερψιθέα
Φοίνικας Περ.-Αστέρας Εξ.
Ποσειδώνας Γλ.-Κένταυρος Βρ.
Αθηναΐδα-Λαύρα Αργ.
Ορφέας Αιγ.-Χαλκηδονικός


11η αγ. 26η
Κένταυρος Βρ.-Χαλάνδρι
Παράδεισος-Ατρόμητος Χαλ.
Λαρισαϊκός-Ιπποκράτης
Αγ. Ελέουσα-Θρίαμβος Χ.
Τερψιθέα-Φοίνικας Περ.
Λαύρα Αργ.-Ποσειδώνας Γλ.
Χαλκηδονικός-Αθηναΐδα
Αστέρας Εξ.-Ορφέας Αιγ.

12η αγ. 27η
Χαλάνδρι-Λαύρα Αργ.
Ατρόμητος Χαλ.-Κένταυρος Βρ.
Ιπποκράτης-Παράδεισος
Θρίαμβος Χ.-Λαρισαϊκός
Φοίνικας Περ.-Αγ. Ελέουσα
Αστέρας Εξ.-Τερψιθέα
Ποσειδώνας Γλ.-Χαλκηδονικός
Ορφέας Αιγ.-Αθηναΐδα

13η αγ. 28η
Χαλκηδονικός-Χαλάνδρι
Λαύρα Αργ.-Ατρόμητος Χαλ.
Κένταυρος Βρ.-Ιπποκράτης
Παράδεισος-Θρίαμβος Χ.
Λαρισαϊκός-Φοίνικας Περ.
Αγ. Ελέουσα-Αστέρας Εξ.
Αθηναΐδα-Ποσειδώνας Γλ.
Τερψιθέα-Ορφέας Αιγ.

14η αγ. 29η
Χαλάνδρι-Αθηναΐδα
Ατρόμητος Χαλ.-Χαλκηδονικός
Ιπποκράτης-Λαύρα Αργ.
Θρίαμβος Χ.-Κένταυρος Βρ.
Φοίνικας Περ.-Παράδεισος
Αστέρας Εξ.-Λαρισαϊκός
Τερψιθέα-Αγ. Ελέουσα
Ορφέας Αιγ.-Ποσειδώνας Γλ.

15η αγ. 30ή
Ποσειδώνας Γλ.-Χαλάνδρι
Αθηναΐδα-Ατρόμητος Χαλ.
Χαλκηδονικός-Ιπποκράτης
Λαύρα Αργ.-Θρίαμβος Χ.
Κένταυρος Βρ.-Φοίνικας Περ.
Παράδεισος-Αστέρας Εξ.
Λαρισαϊκός-Τερψιθέα
Αγ. Ελέουσα-Ορφέας Αιγ.

Β' ΕΠΣΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγ. 16η
Πετράλωνα-Χρυσούπολη
Βριλήσσια-Βύρωνας
Ειρήνη Πετρ.-Πατήσια
Πέρα Κλουμπ-Αναγέννηση Πετρ.
Γκυζιακός-Ακάδημος
Κηπούπολη-Κουκάκι
Φωστήρας Καισ.-Αγιος Θωμάς
ΑΕ Αιγάλεω-Παγκράτι

2η αγ. 17η
ΑΕ Αιγάλεω-Πετράλωνα
Χρυσούπολη-Βριλήσσια
Βύρωνας-Ειρήνη Πετρ.
Πατήσια-Πέρα Κλουμπ
Αναγέννηση Πετρ.-Γκυζιακός
Ακάδημος-Κηπούπολη
Κουκάκι-Φωστήρας Καισ.
Παγκράτι-Αγιος Θωμάς

3η αγ. 18η
Βριλήσσια-ΑΕ Αιγάλεω
Ειρήνη Πετρ.-Χρυσούπολη
Πέρα Κλουμπ-Βύρωνας
Γκυζιακός-Πατήσια
Κηπούπολη-Αναγέννηση Πετρ.
Φωστήρας Καισ.-Ακάδημος
Αγιος Θωμάς-Κουκάκι
Πετράλωνα-Παγκράτι

4η αγ. 19η
ΑΕ Αιγάλεω-Ειρήνη Πετρ.
Πετράλωνα-Βριλήσσια
Χρυσούπολη-Πέρα Κλουμπ
Βύρωνας-Γκυζιακός
Πατήσια-Κηπούπολη
Αναγέννηση Πετρ.-Φωστήρας Καισ.
Ακάδημος-Αγιος Θωμάς
Παγκράτι-Κουκάκι

5η αγ. 20η
Πέρα Κλουμπ-ΑΕ Αιγάλεω
Ειρήνη Πετρ.-Πετράλωνα
Γκυζιακός-Χρυσούπολη
Κηπούπολη-Βύρωνας
Φωστήρας Καισ.-Πατήσια
Αγιος Θωμάς-Αναγέννηση Πετρ.
Κουκάκι-Ακάδημος

6η αγ. 21η
ΑΕ Αιγάλεω-Γκυζιακός
Πετράλωνα-Πέρα Κλουμπ
Βριλήσσια-Ειρήνη Πετρ.
Χρυσούπολη-Κηπούπολη
Βύρωνας-Φωστήρας Καισ.
Πατήσια-Αγιος Θωμάς
Αναγέννηση Πετρ.-Κουκάκι
Παγκράτι-Ακάδημος

7η αγ. 22η
Κηπούπολη-ΑΕ Αιγάλεω
Γκυζιακός-Πετράλωνα
Πέρα Κλουμπ-Βριλήσσια
Φωστήρας Καισ.-Χρυσούπολη
Αγιος Θωμάς-Βύρωνας
Κουκάκι-Πατήσια
Ακάδημος-Αναγέννηση Πετρ.
Ειρήνη Πετρ.-Παγκράτι

8η αγ. 23η
ΑΕ Αιγάλεω-Φωστήρας Καισ.
Πετράλωνα-Κηπούπολη
Βριλήσσια-Γκυζιακός
Ειρήνη Πετρ.-Πέρα Κλουμπ
Χρυσούπολη-Αγιος Θωμάς
Βύρωνας-Κουκάκι
Πατήσια-Ακάδημος
Παγκράτι-Αναγέννηση Πετρ.

9η αγ. 24η
Αγιος Θωμάς-ΑΕ Αιγάλεω
Φωστήρας Καισ.-Πετράλωνα
Κηπούπολη-Βριλήσσια
Γκυζιακός-Ειρήνη Πετρ.
Κουκάκι-Χρυσούπολη
Ακάδημος-Βύρωνας
Αναγέννηση Πετρ.-Πατήσια
Πέρα Κλουμπ-Παγκράτι

10η αγ. 25η
ΑΕ Αιγάλεω-Κουκάκι
Πετράλωνα-Αγιος Θωμάς
Βριλήσσια-Φωστήρας Καισ.
Ειρήνη Πετρ.-Κηπούπολη
Πέρα Κλουμπ-Γκυζιακός
Χρυσούπολη-Ακάδημος
Βύρωνας-Αναγέννηση Πετρ.
Παγκράτι-Πατήσια


11η αγ. 26η
Ακάδημος-ΑΕ Αιγάλεω
Κουκάκι-Πετράλωνα
Αγιος Θωμάς-Βριλήσσια
Φωστήρας Καισ.-Ειρήνη Πετρ.
Κηπούπολη-Πέρα Κλουμπ
Αναγέννηση Πετρ.-Χρυσούπολη
Πατήσια-Βύρωνας
Γκυζιακός-Παγκράτι

12η αγ. 27η
ΑΕ Αιγάλεω-Αναγέννηση Πετρ.
Πετράλωνα-Ακάδημος
Βριλήσσια-Κουκάκι
Ειρήνη Πετρ.-Αγιος Θωμάς
Πέρα Κλουμπ-Φωστήρας Καισ.
Γκυζιακός-Κηπούπολη
Χρυσούπολη-Πατήσια
Παγκράτι-Βύρωνας

13η αγ. 28η
Πατήσια-ΑΕ Αιγάλεω
Αναγέννηση Πετρ.-Πετράλωνα
Ακάδημος-Βριλήσσια
Κουκάκι-Ειρήνη Πετρ.
Αγιος Θωμάς-Πέρα Κλουμπ
Φωστήρας Καισ.-Γκυζιακός
Βύρωνας-Χρυσούπολη
Κηπούπολη-Παγκράτι

14η αγ. 29η
ΑΕ Αιγάλεω-Βύρωνας
Πετράλωνα-Πατήσια
Βριλήσσια-Αναγέννηση Πετρ.
Ειρήνη Πετρ.-Ακάδημος
Πέρα Κλουμπ-Κουκάκι
Γκυζιακός-Αγιος Θωμάς
Κηπούπολη-Φωστήρας Καισ.
Παγκράτι-Χρυσούπολη

15η αγ.30η
Χρυσούπολη-ΑΕ Αιγάλεω
Βύρωνας-Πετράλωνα
Πατήσια-Βριλήσσια
Αναγέννηση Πετρ.-Ειρήνη Πετρ.
Ακάδημος-Πέρα Κλουμπ
Κουκάκι-Γκυζιακός
Αγιος Θωμάς-Κηπούπολη
Φωστήρας Καισ.-Παγκράτι

Γ' ΕΠΣΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Αρης Βύρωνα-Προμηθέας
Νίκη Αλίμου-Αμπελόκηποι
ΑΟ Ιλίου-Αετός Καλλ.
Δάσος Χαϊδαρίου-Αίας Αθηνών
Αρης Χολαργού-Πράσινα Πουλιά
Κρόνος Αθηνών-ΑΕ Περιστερίου
Δάφνη Αθηνών-Απόλλων Χαλ.
Ατλας Κυψέλης-Ιεράπολη

2η αγωνιστική 17η
Ατλας Κυψέλης-Αρης Βύρωνα
Προμηθέας-Νίκη Αλίμου
Αμπελόκηποι-ΑΟ Ιλίου
Αετός Καλλ.-Δάσος Χαϊδαρίου
Αίας Αθηνών-Αρης Χολαργού
Πράσινα Πουλιά-Κρόνος Αθηνών
ΑΕ Περιστερίου-Δάφνη Αθηνών
Ιεράπολη-Απόλλων Χαλ.

3η αγωνιστική 18η
Νίκη Αλίμου-Ατλας Κυψέλης
ΑΟ Ιλίου-Προμηθέας
Δάσος Χαϊδαρίου-Αμπελόκηποι
Αρης Χολαργού-Αετός Καλλ.
Κρόνος Αθηνών-Αίας Αθηνών
Δάφνη Αθηνών-Πράσινα Πουλιά
Απόλλων Χαλ.-ΑΕ Περιστερίου
Αρης Βύρωνα-Ιεράπολη

4η αγωνιστική 19η
Ατλας Κυψέλης-ΑΟ Ιλίου
Αρης Βύρωνα-Νίκη Αλίμου
Προμηθέας-Δάσος Χαϊδαρίου
Αμπελόκηποι-Αρης Χολαργού
Αετός Καλλ.-Κρόνος Αθηνών
Αίας Αθηνών-Δάφνη Αθηνών
Πράσινα Πουλιά-Απόλλων Χαλ.
Ιεράπολη-ΑΕ Περιστερίου

5η αγωνιστική 20ή
Δάσος Χαϊδαρίου-Ατλας Κυψέλης
ΑΟ Ιλίου-Αρης Βύρωνα
Αρης Χολαργού-Προμηθέας
Κρόνος Αθηνών-Αμπελόκηποι
Δάφνη Αθηνών-Αετός Καλλ.
Απόλλων Χαλ.-Αίας Αθηνών
ΑΕ Περιστερίου-Πράσινα Πουλιά
Νίκη Αλίμου-Ιεράπολη


6η αγωνιστική 21η
Ατλας Κυψέλης-Αρης Χολαργού
Αρης Βύρωνα-Δάσος Χαϊδαρίου
Νίκη Αλίμου-ΑΟ Ιλίου
Προμηθέας-Κρόνος Αθηνών
Αμπελόκηποι-Δάφνη Αθηνών
Αετός Καλλ.-Απόλλων Χαλ.
Αίας Αθηνών-ΑΕ Περιστερίου
Ιεράπολη-Πράσινα Πουλιά

7η αγωνιστική 22η
Κρόνος Αθηνών-Ατλας Κυψέλης
Αρης Χολαργού-Αρης Βύρωνα
Δάσος Χαϊδαρίου-Νίκη Αλίμου
Δάφνη Αθηνών-Προμηθέας
Απόλλων Χαλ.-Αμπελόκηποι
ΑΕ Περιστερίου-Αετός Καλλ.
Πράσινα Πουλιά-Αίας Αθηνών
ΑΟ Ιλίου-Ιεράπολη

8η αγωνιστική 23η
Ατλας Κυψέλης-Δάφνη Αθηνών
Αρης Βύρωνα-Κρόνος Αθηνών
Νίκη Αλίμου-Αρης Χολαργού
ΑΟ Ιλίου-Δάσος Χαϊδαρίου
Προμηθέας-Απόλλων Χαλ.
Αμπελόκηποι-ΑΕ Περιστερίου
Αετός Καλλ.-Πράσινα Πουλιά
Ιεράπολη-Αίας Αθηνών

9η αγωνιστική 24η
Απόλλων Χαλ.-Ατλας Κυψέλης
Δάφνη Αθηνών-Αρης Βύρωνα
Κρόνος Αθηνών-Νίκη Αλίμου
Αρης Χολαργού-ΑΟ Ιλίου
ΑΕ Περιστερίου-Προμηθέας
Πράσινα Πουλιά-Αμπελόκηποι
Αίας Αθηνών-Αετός Καλλ.
Δάσος Χαϊδαρίου-Ιεράπολη

10η αγωνιστική 25η
Ατλας Κυψέλης-ΑΕ Περιστερίου
Αρης Βύρωνα-Απόλλων Χαλ.
Νίκη Αλίμου-Δάφνη Αθηνών
ΑΟ Ιλίου-Κρόνος Αθηνών
Δάσος Χαϊδαρίου-Αρης Χολαργού
Προμηθέας-Πράσινα Πουλιά
Αμπελόκηποι-Αίας Αθηνών
Ιεράπολη-Αετός Καλλ.


11η αγωνιστική 26η
Πράσινα Πουλιά-Ατλας Κυψέλης
ΑΕ Περιστερίου-Αρης Βύρωνα
Απόλλων Χαλ.-Νίκη Αλίμου
Δάφνη Αθηνών-ΑΟ Ιλίου
Κρόνος Αθηνών-Δάσος Χαϊδαρίου
Αίας Αθηνών-Προμηθέας
Αετός Καλλ.-Αμπελόκηποι
Αρης Χολαργού-Ιεράπολη

12η αγωνιστική 27η
Ατλας Κυψέλης-Αίας Αθηνών
Αρης Βύρωνα-Πράσινα Πουλιά
Νίκη Αλίμου-ΑΕ Περιστερίου
ΑΟ Ιλίου-Απόλλων Χαλ.
Δάσος Χαϊδαρίου-Δάφνη Αθηνών
Αρης Χολαργού-Κρόνος Αθηνών
Προμηθέας-Αετός Καλλ.
Ιεράπολη-Αμπελόκηποι

13η αγωνιστική 28η
Αετός Καλλ.-Ατλας Κυψέλης
Αίας Αθηνών-Αρης Βύρωνα
Πράσινα Πουλιά-Νίκη Αλίμου
ΑΕ Περιστερίου-ΑΟ Ιλίου
Απόλλων Χαλ.-Δάσος Χαϊδαρίου
Δάφνη Αθηνών-Αρης Χολαργού
Αμπελόκηποι-Προμηθέας
Κρόνος Αθηνών-Ιεράπολη

14η αγωνιστική 29η
Ατλας Κυψέλης-Αμπελόκηποι
Αρης Βύρωνα-Αετός Καλλ.
Νίκη Αλίμου-Αίας Αθηνών
ΑΟ Ιλίου-Πράσινα Πουλιά
Δάσος Χαϊδαρίου-ΑΕ Περιστερίου
Αρης Χολαργού-Απόλλων Χαλ.
Κρόνος Αθηνών-Δάφνη Αθηνών
Ιεράπολη-Προμηθέας

15η αγωνιστική 30ή
Προμηθέας-Ατλας Κυψέλης
Αμπελόκηποι-Αρης Βύρωνα
Αετός Καλλ.-Νίκη Αλίμου
Αίας Αθηνών-ΑΟ Ιλίου
Πράσινα Πουλιά-Δάσος Χαϊδαρίου
ΑΕ Περιστερίου-Αρης Χολαργού
Απόλλων Χαλ.-Κρόνος Αθηνών
Δάφνη Αθηνών-Ιεράπολη

Γ' ΕΠΣΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Ηρακλής Περιστ.-Ολυμπιακός Κυψ.
Κοψαχείλα-Λυκόβρυση
Φοίνικας Καλλ.-Αμιλλα Περιστ.
Πήγασος Πατησίων-Κορωνίδα
Κρόνος Αιγάλεω-Ταταύλα
Κηφισιά 2010-Ιλίσια 2004
Ερμής Ηρακλείου-Τριφυλλιακός
ΠΟ Ψυχικού-Κεραμεικός

2η αγωνιστική 17η
ΠΟ Ψυχικού-Ηρακλής Περιστ.
Ολυμπιακός Κυψ.-Κοψαχείλα
Λυκόβρυση-Φοίνικας Καλλ.
Αμιλλα Περιστ.-Πήγασος Πατησίων
Κορωνίδα-Κρόνος Αιγάλεω
Ταταύλα-Κηφισιά 2010
Ιλίσια 2004-Ερμής Ηρακλείου
Κεραμεικός-Τριφυλλιακός

3η αγωνιστική 18η
Κοψαχείλα-ΠΟ Ψυχικού
Φοίνικας Καλλ.-Ολυμπιακός Κυψ.
Πήγασος Πατησίων-Λυκόβρυση
Κρόνος Αιγάλεω-Αμιλλα Περιστ.
Κηφισιά 2010-Κορωνίδα
Ερμής Ηρακλείου-Ταταύλα
Τριφυλλιακός-Ιλίσια 2004
Ηρακλής Περιστ.-Κεραμεικός

4η αγωνιστική 19η
ΠΟ Ψυχικού-Φοίνικας Καλλ.
Ηρακλής Περιστ.-Κοψαχείλα
Ολυμπιακός Κυψ.-Πήγασος Πατησίων
Λυκόβρυση-Κρόνος Αιγάλεω
Αμιλλα Περιστ.-Κηφισιά 2010
Κορωνίδα-Ερμής Ηρακλείου
Ταταύλα-Τριφυλλιακός
Κεραμεικός-Ιλίσια 2004

5η αγωνιστική 20ή
Πήγασος Πατησίων-ΠΟ Ψυχικού
Φοίνικας Καλλ.-Ηρακλής Περιστ.
Κρόνος Αιγάλεω-Ολυμπιακός Κυψ.
Κηφισιά 2010-Λυκόβρυση
Ερμής Ηρακλείου-Αμιλλα Περιστ.
Τριφυλλιακός-Κορωνίδα
Ιλίσια 2004-Ταταύλα
Κοψαχείλα-Κεραμεικός


6η αγωνιστική 21η
ΠΟ Ψυχικού-Κρόνος Αιγάλεω
Ηρακλής Περιστ.-Πήγασος Πατησίων
Κοψαχείλα-Φοίνικας Καλλ.
Ολυμπιακός Κυψ.-Κηφισιά 2010
Λυκόβρυση-Ερμής Ηρακλείου
Αμιλλα Περιστ.-Τριφυλλιακός
Κορωνίδα-Ιλίσια 2004
Κεραμεικός-Ταταύλα

7η αγωνιστική 22η
Κηφισιά 2010-ΠΟ Ψυχικού
Κρόνος Αιγάλεω-Ηρακλής Περιστ.
Πήγασος Πατησίων-Κοψαχείλα
Ερμής Ηρακλείου-Ολυμπιακός Κυψ.
Τριφυλλιακός-Λυκόβρυση
Ιλίσια 2004-Αμιλλα Περιστ.
Ταταύλα-Κορωνίδα
Φοίνικας Καλλ.-Κεραμεικός

8η αγωνιστική 23η
ΠΟ Ψυχικού-Ερμής Ηρακλείου
Ηρακλής Περιστ.-Κηφισιά 2010
Κοψαχείλα-Κρόνος Αιγάλεω
Φοίνικας Καλλ.-Πήγασος Πατησίων
Ολυμπιακός Κυψ.-Τριφυλλιακός
Λυκόβρυση-Ιλίσια 2004
Αμιλλα Περιστ.-Ταταύλα
Κεραμεικός-Κορωνίδα

9η αγωνιστική 24η
Τριφυλλιακός-ΠΟ Ψυχικού
Ερμής Ηρακλείου-Ηρακλής Περιστ.
Κηφισιά 2010-Κοψαχείλα
Κρόνος Αιγάλεω-Φοίνικας Καλλ.
Ιλίσια 2004-Ολυμπιακός Κυψ.
Ταταύλα-Λυκόβρυση
Κορωνίδα-Αμιλλα Περιστ.
Πήγασος Πατησίων-Κεραμεικός

10η αγωνιστική 25η
ΠΟ Ψυχικού-Ιλίσια 2004
Ηρακλής Περιστ.-Τριφυλλιακός
Κοψαχείλα-Ερμής Ηρακλείου
Φοίνικας Καλλ.-Κηφισιά 2010
Πήγασος Πατησίων-Κρόνος Αιγάλεω
Ολυμπιακός Κυψ.-Ταταύλα
Λυκόβρυση-Κορωνίδα
Κεραμεικός-Αμιλλα Περιστ.


11η αγωνιστική 26η
Ταταύλα-ΠΟ Ψυχικού
Ιλίσια 2004-Ηρακλής Περιστ.
Τριφυλλιακός-Κοψαχείλα
Ερμής Ηρακλείου-Φοίνικας Καλλ.
Κηφισιά 2010-Πήγασος Πατησίων
Κορωνίδα-Ολυμπιακός Κυψ.
Αμιλλα Περιστ.-Λυκόβρυση
Κρόνος Αιγάλεω-Κεραμεικός

12η αγωνιστική 27η
ΠΟ Ψυχικού-Κορωνίδα
Ηρακλής Περιστ.-Ταταύλα
Κοψαχείλα-Ιλίσια 2004
Φοίνικας Καλλ.-Τριφυλλιακός
Πήγασος Πατησίων-Ερμής Ηρακλείου
Κρόνος Αιγάλεω-Κηφισιά 2010
Ολυμπιακός Κυψ.-Αμιλλα Περιστ.
Κεραμεικός-Λυκόβρυση

13η αγωνιστική 28η
Αμιλλα Περιστ.-ΠΟ Ψυχικού
Κορωνίδα-Ηρακλής Περιστ.
Ταταύλα-Κοψαχείλα
Ιλίσια 2004-Φοίνικας Καλλ.
Τριφυλλιακός-Πήγασος Πατησίων
Ερμής Ηρακλείου-Κρόνος Αιγάλεω
Λυκόβρυση-Ολυμπιακός Κυψ.
Κηφισιά 2010-Κεραμεικός

14η αγωνιστική 29η
ΠΟ Ψυχικού-Λυκόβρυση
Ηρακλής Περιστ.-Αμιλλα Περιστ.
Κοψαχείλα-Κορωνίδα
Φοίνικας Καλλ.-Ταταύλα
Πήγασος Πατησίων-Ιλίσια 2004
Κρόνος Αιγάλεω-Τριφυλλιακός
Κηφισιά 2010-Ερμής Ηρακλείου
Κεραμεικός-Ολυμπιακός Κυψ.

15η αγωνιστική 30ή
Ολυμπιακός Κυψ.-ΠΟ Ψυχικού
Λυκόβρυση-Ηρακλής Περιστ.
Αμιλλα Περιστ.-Κοψαχείλα
Κορωνίδα-Φοίνικας Καλλ.
Ταταύλα-Πήγασος Πατησίων
Ιλίσια 2004-Κρόνος Αιγάλεω
Τριφυλλιακός-Κηφισιά 2010
Ερμής Ηρακλείου-Κεραμεικός

Γ' ΕΠΣΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
Απόλλων 2006-ΑΕ Ιλίου
Απόλλων Περ.-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Αφοβος-ΑΟ Κωφών
Πλάτων-ΓΣ Καισαριανής
Νέα Ζωή Μετ.-Νέα Σμύρνη
Αρίων-Αρμενική
ΑΟΝΑ-Γαλαξίας
Θύελλα Περ.-Αίμος Πετρ.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
Θύελλα Περ.-Απόλλων 2006
ΑΕ Ιλίου-Απόλλων Περ.
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Αφοβος
ΑΟ Κωφών-Πλάτων
ΓΣ Καισαριανής-Νέα Ζωή Μετ.
Νέα Σμύρνη-Αρίων
Αρμενική-ΑΟΝΑ
Αίμος Πετρ.-Γαλαξίας

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
Απόλλων Περ.-Θύελλα Περ.
Αφοβος-ΑΕ Ιλίου
Πλάτων-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Νέα Ζωή Μετ.-ΑΟ Κωφών
Αρίων-ΓΣ Καισαριανής
ΑΟΝΑ-Νέα Σμύρνη
Γαλαξίας-Αρμενική
Απόλλων 2006-Αίμος Πετρ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η
Θύελλα Περ.-Αφοβος
Απόλλων 2006-Απόλλων Περ.
ΑΕ Ιλίου-Πλάτων
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Νέα Ζωή Μετ.
ΑΟ Κωφών-Αρίων
ΓΣ Καισαριανής-ΑΟΝΑ
Νέα Σμύρνη-Γαλαξίας
Αίμος Πετρ.-Αρμενική

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20ή
Πλάτων-Θύελλα Περ.
Αφοβος-Απόλλων 2006
Νέα Ζωή Μετ.-ΑΕ Ιλίου
Αρίων-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
ΑΟΝΑ-ΑΟ Κωφών
Γαλαξίας-ΓΣ Καισαριανής
Αρμενική-Νέα Σμύρνη
Απόλλων Περ.-Αίμος Πετρ.


6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η
Θύελλα Περ.-Νέα Ζωή Μετ.
Απόλλων 2006-Πλάτων
Απόλλων Περ.-Αφοβος
ΑΕ Ιλίου-Αρίων
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-ΑΟΝΑ
ΑΟ Κωφών-Γαλαξίας
ΓΣ Καισαριανής-Αρμενική
Αίμος Πετρ.-Νέα Σμύρνη

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η
Αρίων-Θύελλα Περ.
Νέα Ζωή Μετ.-Απόλλων 2006
Πλάτων-Απόλλων Περ.
ΑΟΝΑ-ΑΕ Ιλίου
Γαλαξίας-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Αρμενική-ΑΟ Κωφών
Νέα Σμύρνη-ΓΣ Καισαριανής
Αφοβος-Αίμος Πετρ.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η
Θύελλα Περ.-ΑΟΝΑ
Απόλλων 2006-Αρίων
Απόλλων Περ.-Νέα Ζωή Μετ.
Αφοβος-Πλάτων
ΑΕ Ιλίου-Γαλαξίας
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Αρμενική
ΑΟ Κωφών-Νέα Σμύρνη
Αίμος Πετρ.-ΓΣ Καισαριανής

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η
Γαλαξίας-Θύελλα Περ.
ΑΟΝΑ-Απόλλων 2006
Αρίων-Απόλλων Περ.
Νέα Ζωή Μετ.-Αφοβος
Αρμενική-ΑΕ Ιλίου
Νέα Σμύρνη-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
ΓΣ Καισαριανής-ΑΟ Κωφών
Πλάτων-Αίμος Πετρ.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η
Θύελλα Περ.-Αρμενική
Απόλλων 2006-Γαλαξίας
Απόλλων Περ.-ΑΟΝΑ
Αφοβος-Αρίων
Πλάτων-Νέα Ζωή Μετ.
ΑΕ Ιλίου-Νέα Σμύρνη
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-ΓΣ Καισαριανής
Αίμος Πετρ.-ΑΟ Κωφών


11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η
Νέα Σμύρνη-Θύελλα Περ.
Αρμενική-Απόλλων 2006
Γαλαξίας-Απόλλων Περ.
ΑΟΝΑ-Αφοβος
Αρίων-Πλάτων
ΓΣ Καισαριανής-ΑΕ Ιλίου
ΑΟ Κωφών-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Νέα Ζωή Μετ.-Αίμος Πετρ.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27η
Θύελλα Περ.-ΓΣ Καισαριανής
Απόλλων 2006-Νέα Σμύρνη
Απόλλων Περ.-Αρμενική
Αφοβος-Γαλαξίας
Πλάτων-ΑΟΝΑ
Νέα Ζωή Μετ.-Αρίων
ΑΕ Ιλίου-ΑΟ Κωφών
Αίμος Πετρ.-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28η
ΑΟ Κωφών-Θύελλα Περ.
ΓΣ Καισαριανής-Απόλλων 2006
Νέα Σμύρνη-Απόλλων Περ.
Αρμενική-Αφοβος
Γαλαξίας-Πλάτων
ΑΟΝΑ-Νέα Ζωή Μετ.
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-ΑΕ Ιλίου
Αρίων-Αίμος Πετρ.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29η
Θύελλα Περ.-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Απόλλων 2006-ΑΟ Κωφών
Απόλλων Περ.-ΓΣ Καισαριανής
Αφοβος-Νέα Σμύρνη
Πλάτων-Αρμενική
Νέα Ζωή Μετ.-Γαλαξίας
Αρίων-ΑΟΝΑ
Αίμος Πετρ.-ΑΕ Ιλίου

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 30ή
ΑΕ Ιλίου-Θύελλα Περ.
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Απόλλων 2006
ΑΟ Κωφών-Απόλλων Περ.
ΓΣ Καισαριανής-Αφοβος
Νέα Σμύρνη-Πλάτων
Αρμενική-Νέα Ζωή Μετ.
Γαλαξίας-Αρίων
ΑΟΝΑ-Αίμος Πετρ.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Survivor: Τι ψιθύρισε στο αυτί του Βασάλου η Βαλαβάνη;
Survivor: Τι ψιθύρισε στο αυτί του Βασάλου η Βαλαβάνη;
Το πρόγραμμα των τελικών της Α1 μπάσκετ
Το πρόγραμμα των τελικών της Α1 μπάσκετ
Μαθιουλάκης: «Δεν θα γίνουμε υποκατάστημα κανενός»
Μαθιουλάκης: «Δεν θα γίνουμε υποκατάστημα κανενός»
Πυρά Ντέμη για τη βία στα γήπεδα
Πυρά Ντέμη για τη βία στα γήπεδα
Τρομοκρατικό χτύπημα κατά Παπαδήμου - Τι έγραφε ο παγιδευμένος φάκελος
Τρομοκρατικό χτύπημα κατά Παπαδήμου - Τι έγραφε ο παγιδευμένος φάκελος
Τρομοκρατική επίθεση κατά Παπαδήμου - Φόβοι της ΕΛ.ΑΣ και για άλλους «παγιδευμένους» φακέλους
Τρομοκρατική επίθεση κατά Παπαδήμου - Φόβοι της ΕΛ.ΑΣ και για άλλους «παγιδευμένους» φακέλους
Στο χειρουργείο ο Λουκάς Παπαδήμος
Στο χειρουργείο ο Λουκάς Παπαδήμος
Έκρηξη στο αυτοκίνητο του Λουκά Παπαδήμου
Έκρηξη στο αυτοκίνητο του Λουκά Παπαδήμου

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης