Το πρόγραμμα του κυπέλλου ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του κυπέλλου ΕΠΣΑ

Από την ΕΠΣ Αθηνών, έγινε γνωστό το πρόγραμμα της 1η φάσης του κυπέλλου, που θα γίνει το Σαββατοκύριακο (10 και 11/9).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο 10/9,  ώρα έναρξης 16:30

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Φοίνικας Καλλιθέας
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Ακάδημος
Γαλατσίου: Κορωνίδα – Υμηττός
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Ιποκράτης
ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας – Κένταυρος
Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Νεοπεντελικός
Ηλιούπολης Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης – Ερασιτέχνες Ατρόμητου
Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Αίμος
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Χαλάνδρι
Μεταμόρφωσης /Λυκόβρυσης: Α.Ε. Αιγάλεω – ΠΟΨ
Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Α.Ο. Ιλίου
Νήαρ Ηστ: Καισαριανή – Πλάτωνας
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Κοψαχείλα
Πετρούπολης Γ΄: Κεραυνός Πετρούπολης – Αίας Αθηνών
Πεύκης: Μαρούσι – Αναγέννηση Πετρούπολης
Ρουφ: Πετράλωνα – Τερψιθέα
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Δάσος – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Τζιτζιφιών: Ερασιτέχνες Καλλιθέας – Παπάγος
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Άφοβος
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Γκυζιακός
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Τόλμη
Χρυσούπολης: Κολωνός – Θύελλα Περιστερίου
Χωράφας: Απόλλων Περιστερίου – Κρόνος Αθηνών

Κυριακή 11/9

Αγίων Αναργύρων (10:00): Πήγασος – Χαλκηδονικός
Γαλατσίου (16:30): Πατήσια – Α.Ε. Ιλίου
Γουδή (16:30): Ιλίσια 2004 – Κηπούπολη
ΔΑΚ Αιγάλεω (16:30): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Αργυρούπολη
Δημοτικό Βύρωνα (10:00): Αρμενική –Αθηναΐδα
Δημοτικό Βύρωνα (16:30): Άρης Βύρωνα – Ηρακλής Περιστερίου
Ηφαίστου (10:00): Α.Ο. Κωφών – Λυκόβρυση
Καλαμακίου (16:30): Νέα Σμύρνη – Α.Ε. Περιστερίου
Κάτω Αχαρνών (16:30): Απόλλων 2006 – Αμπελόκηποι
Κυψέλης (16:30): Άτλας Κυψέλης – Αστέρας Εξαρχείων
Νήαρ Ηστ (10:30): Φωστήρας Καισαριανής – Καλαμάκι
Ορυζόμυλων (10:00): Κρόνος Αιγάλεω – Λαρισαϊκός
Ορυζόμυλων (16:30): Ιεράπολη – Κουκάκι
Πετρούπολης Γ΄(16:30): Ειρήνη – Ερασιτέχνες Εθνικού Αστέρα
Ρουφ (10:00): Δάφνη Αθηνών – Απόλλων Χαλανδρίου
Ρουφ (16:30): Ερασιτέχνες ΠΑΟ Ρουφ – Τριφυλλιακός
«Τ. Χαραλαμπίδης» (16:30): Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Διαγόρας
Υμηττού (10:00): Προμηθέας – Πανιώνιος Καισαριανής
Υμηττού (16:30): Αρίωνας – Ταταύλα
Χαλανδρίου (16:30): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Λαύρα
Χωράφας (10:00): Άμιλλα – Γαλαξίας
Χωράφας (16:30): Φοίνικας Περιστερίου - Χρυσούπολη

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Μαραγκός: «Να μας στηρίξει ο κόσμος»
Μαραγκός: «Να μας στηρίξει ο κόσμος»
Μεγάλη «σφαλιάρα» Θανάση Αντετοκούνμπο στην Ρεάλ!
Μεγάλη «σφαλιάρα» Θανάση Αντετοκούνμπο στην Ρεάλ!
Ίβιτς: «Μόνο νίκη»
Ίβιτς: «Μόνο νίκη»
Ολυμπιακός: Νέα ήττα και έκτος στο Champions League
Ολυμπιακός: Νέα ήττα και έκτος στο Champions League
Λουκάς Παπαδήμος: Παραμένει στην Εντατική - Εξιτήριο πήραν οι συνοδοί του
Λουκάς Παπαδήμος: Παραμένει στην Εντατική - Εξιτήριο πήραν οι συνοδοί του
Ανατροπή λεωφορείου με μαθητές στις Σέρρες – Δεκατέσσερις τραυματίες
Ανατροπή λεωφορείου με μαθητές στις Σέρρες – Δεκατέσσερις τραυματίες
Σημαντικές διακρίσεις για την DPG και φέτος στα Digital Media Awards!
Σημαντικές διακρίσεις για την DPG και φέτος στα Digital Media Awards!
Σεισμός στην Κρήτη
Σεισμός στην Κρήτη

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης