Η κλήρωση της Α2 Γυναικών Βορρά

Συντάκτης: Αλεξάνδρα Λούτση Δημοσίευση: Παρασκευή, 26 Αυγούστου 2011 14.35

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (26/08) στο ΕΓ Μίκρας η κλήρωση του πρωταθλήματος του Βορείου Ομίλου της Α2 Γυναικών.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 16 Οκτωβρίου και θα ολοκληρωθεί στις 29 Μαΐου. Οι δώδεκα ομάδες που παίρνουν μέρος έμαθαν τη σειρά των αγώνων τους, η οποία έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική (16/10/11)

Κομοτηνή-Ολυμπιάδα Λάρισας

ΜΕΝΤ-Τιτάνες Δράμας

Σέρρες-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

Ολυμπιακός Βόλου -Αναγέννηση Ν.Ρ.

Πράσινη Γωνιά-Πυλαία

Παναθλητικός-Μ. Αλέξανδρος

2η Αγωνιστική (23/10/11)

Τιτάνες Δράμας-Κομοτηνή

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-ΜΕΝΤ

Αναγέννηση Ν.Ρ.-Σέρρες

Πυλαία-Ολυμπιακός Βόλου

Μ. Αλέξανδρος-Πράσινη Γωνιά

Ολυμπιάδα Λάρισας-Παναθλητικός

3η Αγωνιστική (30/10/11)

Κομοτηνή-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

ΜΕΝΤ-Αναγέννηση Ν.Ρ.

Σέρρες-Πυλαία

Ολυμπιακός Βόλου -Μ. Αλέξανδρος

Πράσινη Γωνιά-Παναθλητικός

Ολυμπιάδα Λάρισας-Τιτάνες Δράμας

4η Αγωνιστική (06/11/11)

Αναγέννηση Ν.Ρ.-Κομοτηνή

Πυλαία-ΜΕΝΤ

Μ. Αλέξανδρος-Σέρρες

Παναθλητικός-Ολυμπιακός Βόλου

Πράσινη Γωνιά-Ολυμπιάδα Λάρισας

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Τιτάνες Δράμας

5η Αγωνιστική (13/11/11)

Κομοτηνή-Πυλαία

ΜΕΝΤ-Μ. Αλέξανδρος

Σέρρες-Παναθλητικός

Ολυμπιακός Βόλου -Πράσινη Γωνιά

Ολυμπιάδα Λάρισας-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

Τιτάνες Δράμας-Αναγέννηση Ν.Ρ.

6η Αγωνιστική (27/11/11)

Μ. Αλέξανδρος-Κομοτηνή

Παναθλητικός-ΜΕΝΤ

Πράσινη Γωνιά-Σέρρες

Ολυμπιακός Βόλου -Ολυμπιάδα Λάρισας

Πυλαία-Τιτάνες Δράμας

Αναγέννηση Ν.Ρ.-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

7η Αγωνιστική (04/12/11)

Κομοτηνή-Παναθλητικός

ΜΕΝΤ-Πράσινη Γωνιά

Σέρρες-Ολυμπιακός Βόλου

Ολυμπιάδα Λάρισας-Αναγέννηση Ν.Ρ.

Τιτάνες Δράμας-Μ. Αλέξανδρος

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Πυλαία

8η Αγωνιστική (11/12/11)

Πράσινη Γωνιά-Κομοτηνή

Ολυμπιακός Βόλου -ΜΕΝΤ

Σέρρες-Ολυμπιάδα Λάρισας

Παναθλητικός-Τιτάνες Δράμας

Μ. Αλέξανδρος-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

Πυλαία-Αναγέννηση Ν.Ρ.

9η Αγωνιστική (18/12/11)

Κομοτηνή-Ολυμπιακός Βόλου

ΜΕΝΤ-Σέρρες

Ολυμπιάδα Λάρισας-Πυλαία

Τιτάνες Δράμας-Πράσινη Γωνιά

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Παναθλητικός

Αναγέννηση Ν.Ρ.-Μ. Αλέξανδρος

10η Αγωνιστική (08/01/12)

Σέρρες-Κομοτηνή

ΜΕΝΤ-Ολυμπιάδα Λάρισας

Ολυμπιακός Βόλου -Τιτάνες Δράμας

Πράσινη Γωνιά-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

Παναθλητικός-Αναγέννηση Ν.Ρ.

Μ. Αλέξανδρος-Πυλαία

11η Αγωνιστική (15/01/12)

Κομοτηνή-ΜΕΝΤ

Ολυμπιάδα Λάρισας-Μ. Αλέξανδρος

Τιτάνες Δράμας-Σέρρες

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Ολυμπιακός Βόλου

Αναγέννηση Ν.Ρ.-Πράσινη Γωνιά

Πυλαία-Παναθλητικός

12η Αγωνιστική (22/01/12)

Ολυμπιάδα Λάρισας-Κομοτηνή

Τιτάνες Δράμας-ΜΕΝΤ

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Σέρρες

Αναγέννηση Ν.Ρ.-Ολυμπιακός Βόλου

Πυλαία-Πράσινη Γωνιά

Μ. Αλέξανδρος-Παναθλητικός

13η Αγωνιστική (29/01/12)

Κομοτηνή-Τιτάνες Δράμας

ΜΕΝΤ-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

Σέρρες-Αναγέννηση Ν.Ρ.

Ολυμπιακός Βόλου -Πυλαία

Πράσινη Γωνιά-Μ. Αλέξανδρος

Παναθλητικός-Ολυμπιάδα Λάρισας

14η Αγωνιστική (12/02/12)

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Κομοτηνή

Αναγέννηση Ν.Ρ.-ΜΕΝΤ

Πυλαία-Σέρρες

Μ. Αλέξανδρος-Ολυμπιακός Βόλου

Παναθλητικός-Πράσινη Γωνιά

Τιτάνες Δράμας-Ολυμπιάδα Λάρισας

15η Αγωνιστική (19/02/12)

Κομοτηνή-Αναγέννηση Ν.Ρ.

ΜΕΝΤ-Πυλαία

Σέρρες-Μ. Αλέξανδρος

Ολυμπιακός Βόλου -Παναθλητικός

Ολυμπιάδα Λάρισας-Πράσινη Γωνιά

Τιτάνες Δράμας-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

16η Αγωνιστική (04/03/12)

Πυλαία-Κομοτηνή

Μ. Αλέξανδρος-ΜΕΝΤ

Παναθλητικός-Σέρρες

Πράσινη Γωνιά-Ολυμπιακός Βόλου

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Ολυμπιάδα Λάρισας

Αναγέννηση Ν.Ρ.-Τιτάνες Δράμας

17η Αγωνιστική (11/03/12)

Κομοτηνή-Μ. Αλέξανδρος

ΜΕΝΤ-Παναθλητικός

Σέρρες-Πράσινη Γωνιά

Ολυμπιάδα Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου

Τιτάνες Δράμας-Πυλαία

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Αναγέννηση Ν.Ρ.

18η Αγωνιστική (18/03/12)

Παναθλητικός-Κομοτηνή

Πράσινη Γωνιά-ΜΕΝΤ

Ολυμπιακός Βόλου -Σέρρες

Αναγέννηση Ν.Ρ.-Ολυμπιάδα Λάρισας

Μ. Αλέξανδρος-Τιτάνες Δράμας

Πυλαία-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

19η Αγωνιστική (24/03/12)

Κομοτηνή-Πράσινη Γωνιά

ΜΕΝΤ-Ολυμπιακός Βόλου

Ολυμπιάδα Λάρισας-Σέρρες

Τιτάνες Δράμας-Παναθλητικός

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Μ. Αλέξανδρος

Αναγέννηση Ν.Ρ.-Πυλαία

20ή Αγωνιστική (01/04/12)

Ολυμπιακός Βόλου -Κομοτηνή

Σέρρες-ΜΕΝΤ

Πυλαία-Ολυμπιάδα Λάρισας

Πράσινη Γωνιά-Τιτάνες Δράμας

Παναθλητικός-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

Μ. Αλέξανδρος-Αναγέννηση Ν.Ρ.

21η Αγωνιστική (22/04/12)

Κομοτηνή-Σέρρες

Ολυμπιάδα Λάρισας-ΜΕΝΤ

Τιτάνες Δράμας-Ολυμπιακός Βόλου

ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Πράσινη Γωνιά

Αναγέννηση Ν.Ρ.-Παναθλητικός

Πυλαία-Μ. Αλέξανδρος

22η Αγωνιστική ( 29/04/12)

ΜΕΝΤ-Κομοτηνή

Μ. Αλέξανδρος-Ολυμπιάδα Λάρισας

Σέρρες-Τιτάνες Δράμας

Ολυμπιακός Βόλου -ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.

Πράσινη Γωνιά-Αναγέννηση Ν.Ρ.

Παναθλητικός-Πυλαία

Κατηγορία: Βόρειος Όμιλος
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.