Η κλήρωση της Α2 Νότου Γυναικών

Συντάκτης: Αλεξάνδρα Λούτση Δημοσίευση: Πέμπτη, 25 Αυγούστου 2011 14.10

Οι 12 ομάδες που παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα της Α2 Νότου Γυναικών έμαθαν σήμερα (25/08) το πρόγραμμα των αγώνων τους στο νέο πρωτάθλημα.

Το εναρκτήριο «τζάμπολ» θα γίνει την Κυριακή 16/10 και μετά τη διεξαγωγή 22 αγωνιστικών θα μάθουμε στις 29/04 το νέο πρωταθλητή. Η κλήρωση της ΕΟΚ καθόρισε τη σειρά των αναμετρήσεων ως εξής:

1η Αγωνιστική (16/10/11)

Ν. Κηφισιά-Τερψιθέα Γλυφάδας

Χαλκίδα-Ελληνικό

Αγία Παρασκευή-Σπόρτιγκ

Γιάννινα-Αμαρυλλίς

Πρωτέας Βούλας-Νίκη Λευκάδας

Απόλλων Πατρών-Ιπποκράτης

2η Αγωνιστική (23/10/11)

Ελληνικό-Ν. Κηφισιά

Σπόρτιγκ-Χαλκίδα

Αμαρυλλίς-Αγία Παρασκευή

Νίκη Λευκάδας-Γιάννινα

Ιπποκράτης-Πρωτέας Βούλας

Τερψιθέα Γλυφάδας-Απόλλων Πατρών

3η Αγωνιστική (30/10/11)

Ν. Κηφισιά-Σπόρτιγκ

Χαλκίδα-Αμαρυλλίς

Αγία Παρασκευή-Νίκη Λευκάδας

Γιάννινα-Ιπποκράτης

Πρωτέας Βούλας-Απόλλων Πατρών

Τερψιθέα Γλυφάδας-Ελληνικό

4η Αγωνιστική (06/11/11)

Αμαρυλλίς-Ν. Κηφισιά

Νίκη Λευκάδας-Χαλκίδα

Ιπποκράτης-Αγία Παρασκευή

Απόλλων Πατρών-Γιάννινα

Πρωτέας Βούλας-Τερψιθέα Γλυφάδας

Σπόρτιγκ-Ελληνικό

5η Αγωνιστική (13/11/11)

Ν. Κηφισιά-Νίκη Λευκάδας

Χαλκίδα-Ιπποκράτης

Αγία Παρασκευή-Απόλλων Πατρών

Γιάννινα-Πρωτέας Βούλας

Τερψιθέα Γλυφάδας-Σπόρτιγκ

Ελληνικό-Αμαρυλλίς

6η Αγωνιστική (27/11/11)

Ιπποκράτης-Ν. Κηφισιά

Απόλλων Πατρών-Χαλκίδα

Πρωτέας Βούλας-Αγία Παρασκευή

Γιάννινα-Τερψιθέα Γλυφάδας

Νίκη Λευκάδας-Ελληνικό

Αμαρυλλίς-Σπόρτιγκ

7η Αγωνιστική (04/12/11)

Ν. Κηφισιά-Απόλλων Πατρών

Χαλκίδα-Πρωτέας Βούλας

Αγία Παρασκευή-Γιάννινα

Τερψιθέα Γλυφάδας-Αμαρυλλίς

Ελληνικό-Ιπποκράτης

Σπόρτιγκ-Νίκη Λευκάδας

8η Αγωνιστική (11/12/11)

Πρωτέας Βούλας-Ν. Κηφισιά

Γιάννινα-Χαλκίδα

Αγία Παρασκευή-Τερψιθέα Γλυφάδας

Απόλλων Πατρών-Ελληνικό

Ιπποκράτης-Σπόρτιγκ

Νίκη Λευκάδας-Αμαρυλλίς

9η Αγωνιστική (18/12/11)

Ν. Κηφισιά-Γιάννινα

Χαλκίδα-Αγία Παρασκευή

Τερψιθέα Γλυφάδας-Νίκη Λευκάδας

Ελληνικό-Πρωτέας Βούλας

Σπόρτιγκ-Απόλλων Πατρών

Αμαρυλλίς-Ιπποκράτης

10η Αγωνιστική (08/01/12)

Αγία Παρασκευή-Ν. Κηφισιά

Χαλκίδα-Τερψιθέα Γλυφάδας

Γιάννινα-Ελληνικό

Πρωτέας Βούλας-Σπόρτιγκ

Απόλλων Πατρών-Αμαρυλλίς

Ιπποκράτης-Νίκη Λευκάδας

11η Αγωνιστική (15/01/12)

Ν. Κηφισιά-Χαλκίδα

Τερψιθέα Γλυφάδας-Ιπποκράτης

Ελληνικό-Αγία Παρασκευή

Σπόρτιγκ-Γιάννινα

Αμαρυλλίς-Πρωτέας Βούλας

Νίκη Λευκάδας-Απόλλων Πατρών

12η Αγωνιστική (22/01/12)

Τερψιθέα Γλυφάδας-Ν. Κηφισιά

Ελληνικό-Χαλκίδα

Σπόρτιγκ-Αγία Παρασκευή

Αμαρυλλίς-Γιάννινα

Νίκη Λευκάδας-Πρωτέας Βούλας

Ιπποκράτης-Απόλλων Πατρών

13η Αγωνιστική (29/01/12)

Ν. Κηφισιά-Ελληνικό

Χαλκίδα-Σπόρτιγκ

Αγία Παρασκευή-Αμαρυλλίς

Γιάννινα-Νίκη Λευκάδας

Πρωτέας Βούλας-Ιπποκράτης

Απόλλων Πατρών-Τερψιθέα Γλυφάδας

14η Αγωνιστική (12/02/12)

Σπόρτιγκ-Ν. Κηφισιά

Αμαρυλλίς-Χαλκίδα

Νίκη Λευκάδας-Αγία Παρασκευή

Ιπποκράτης-Γιάννινα

Απόλλων Πατρών-Πρωτέας Βούλας

Ελληνικό-Τερψιθέα Γλυφάδας

15η Αγωνιστική (19/02/12)

Ν. Κηφισιά-Αμαρυλλίς

Χαλκίδα-Νίκη Λευκάδας

Αγία Παρασκευή-Ιπποκράτης

Γιάννινα-Απόλλων Πατρών

Τερψιθέα Γλυφάδας-Πρωτέας Βούλας

Ελληνικό-Σπόρτιγκ

16η Αγωνιστική (04/03/12)

Νίκη Λευκάδας-Ν. Κηφισιά

Ιπποκράτης-Χαλκίδα

Απόλλων Πατρών-Αγία Παρασκευή

Πρωτέας Βούλας-Γιάννινα

Σπόρτιγκ-Τερψιθέα Γλυφάδας

Αμαρυλλίς-Ελληνικό

17η Αγωνιστική (11/03/12)

Ν. Κηφισιά-Ιπποκράτης

Χαλκίδα-Απόλλων Πατρών

Αγία Παρασκευή-Πρωτέας Βούλας

Τερψιθέα Γλυφάδας-Γιάννινα

Ελληνικό-Νίκη Λευκάδας

Σπόρτιγκ-Αμαρυλλίς

18η Αγωνιστική (18/03/12)

Απόλλων Πατρών-Ν. Κηφισιά

Πρωτέας Βούλας-Χαλκίδα

Γιάννινα-Αγία Παρασκευή

Αμαρυλλίς-Τερψιθέα Γλυφάδας

Ιπποκράτης-Ελληνικό

Νίκη Λευκάδας-Σπόρτιγκ

19η Αγωνιστική (24/03/12)

Ν. Κηφισιά-Πρωτέας Βούλας

Χαλκίδα-Γιάννινα

Τερψιθέα Γλυφάδας-Αγία Παρασκευή

Ελληνικό-Απόλλων Πατρών

Σπόρτιγκ-Ιπποκράτης

Αμαρυλλίς-Νίκη Λευκάδας

20ή Αγωνιστική (01/04/12)

Γιάννινα-Ν. Κηφισιά

Αγία Παρασκευή-Χαλκίδα

Νίκη Λευκάδας-Τερψιθέα Γλυφάδας

Πρωτέας Βούλας-Ελληνικό

Απόλλων Πατρών-Σπόρτιγκ

Ιπποκράτης-Αμαρυλλίς

21η Αγωνιστική (22/04/12)

Ν. Κηφισιά-Αγία Παρασκευή

Τερψιθέα Γλυφάδας-Χαλκίδα

Ελληνικό-Γιάννινα

Σπόρτιγκ-Πρωτέας Βούλας

Αμαρυλλίς-Απόλλων Πατρών

Νίκη Λευκάδας-Ιπποκράτης

22η Αγωνιστική (29/04/12)

Χαλκίδα-Ν. Κηφισιά

Ιπποκράτης-Τερψιθέα Γλυφάδας

Αγία Παρασκευή-Ελληνικό

Γιάννινα-Σπόρτιγκ

Πρωτέας Βούλας-Αμαρυλλίς

Απόλλων Πατρών-Νίκη Λευκάδας

Κατηγορία: Νότιος Όμιλος
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.